دکتر پژمان هادی صادق  و دکتر پریسا هادی صادق

 

 

یک لبخند زیبا با دندان های سالم، لاکچری ترین استایلی است که شما می توانید داشته باشید.

 

دیدار با تیم ما

 

امروزه علاوه بر بازیگران و هنرمندان و موزسین ها، افراد عادی نیز برای افزایش اعتماد به نفس و برد بیشتر در قرار ها و معاملات کاری دوست دارند اولین قضاوت  افراد را که در مورد چهره و زیبایی آن ها است به نفع خود رقم بزنند. ظاهر افراد در این ملاقات ها خیلی مهم شده است و در بخش دندانپزشکی کارهای بی نظیری برای تحقق این هدف انجام شده است. به همین دلیل ما با یکدیگر دوستانه همکاری می کنیم تا بهترین مراقبت های ممکن را برای بیمارانمان ارائه دهیم. ما برای بیماران، خانواده ها، دوستان و دیگران آرزو می کنیم که از دندان هایمان خوب مراقبت کنیم و ارزش های اصلی احترام، مهربانی، صداقت، صبر و شفافیت را به عنوان پایه ای برای همه چیز حفظ می کنیم. به منظور برآوردن این اهداف ما دارای جدیدترین تکنولوژی برای کمک به تضمین درمان دقیق و راحت هستیم. با درمان های ارتودنسی بافت ها و دندان هایتان به تدریج لبخند شما بهبود می یابد. دندانپزشک و متخصص ماهر از طریق مراقبت شخصی و با کیفیت عالی به شما در دستیابی به تمام اهداف سلامت و ظاهر دهان کمک می کند.

 

 لطفا با شماره های زیر با ما تماس بگیرید ما منتظر کمک به زیباتر کردن لبخند شما هستیم!

تلفن: 22041157

آدرس: خیابان ولیعصر ، مقابل درب اصلی پارک ملت ، کوچه شناسا ، پلاک 7، واحد 5

 

در نظر داشته باشید هزینه ها و زمان لازم برای پیشگیری از خراب شدن دندان ها از هزینه و زمان درمان کمتر است. اگر دندانهای شما نیاز به ترمیم و درمان دارند همواره هزینه و زمان درمان، کمتر از هزینه و زمان جایگزین کردن دندان از دست رفته است. واگر دندان از دست رفته دارید هزینه و زمان جایگزینی دندان جدید بسیار کمتر از هزینه و زمانی است که تبعات نداشتن دندان و خالی ماندن جای آن در فک به شما تحمیل می کند.

 

دکتر پژمان  هادی صادق

متخصص ارتودنسی و اصلاح ناهنجاریهای فک و صورت

 

فارغ التحصیل رشته دکترای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 1374

فارغ التحصیل رشته تخصصی ارتودانتیکس(ارتودنسی) از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 1381

دارای بورد تخصصی ارتودانتیکس (ارتودنسی)

فلوشیپ لیزری در دندان پزشکی از دانشگاه RWTH 2011-2010 کشور آلمان

اطمینان داشته باشید در کلینیک دندانپزشکی دکتر هادی صادق روال حفظ و درمان دندانهای شما از مرحله درمانهای دندانپزشکی پیشگیرانه تا جایگزین کردن دندانهای از دست رفته به طور کامل و در بالاترین سطح ممکن انجام می شود.

 

 

دکتر پریسا هادی صادق 

دندانپزشک زیبایی

 

 

 

فلوشیپ لیزر و مستر لیزر از آلمان

 

بیش از هشتاد درصد مردم دوست دارند دندان هایی درخشان، مرتب و خط لبخندی دلنشین داشته باشند. و از اولین اجزاء صورت که همیشه در ملاقات ها یا قرارهای کاری مورد قضاوت قرار می گیرد دندان ها هستند. مراجعه به یک هنرمند دندانپزشک برای دندان های شما مثل تغییر دکوراسیون منزل است که با تغییر در رنگ و دیگر موارد و از بین بردن لکه ها و… تغییری باور نکردنی در آن رخ می دهد. انتخاب لمینیت ها و ونیرهای پرسلین می توانند تغییری متفاوت ایجاد کرده و به شما لبخندی زیبا، نشاط بخش و جوان هدیه کنند. پس شاید بد نباشد برای استفاده از به روزترین شیوه های دندانپزشکی زیبایی و لیزر سری به مطب دکتر پریسا هادی صادق سر بزنید تا از ظرافت کار ایشان بهره ببرید و لبخندی دلنشین تر داشته باشید.

 

لطفا با شماره های زیر با ما تماس بگیرید ما منتظر کمک به زیباتر کردن لبخند شما هستیم!

تلفن : 22041157

آدرس : خیابان ولیعصر ، مقابل درب اصلی پارک ملت ، کوچه شناسا ، پلاک 7 ،واحد 5