مجموعه کلینیک های فوق تخصصی چشم پزشکی چشمخانه

مجموعه کلینیک‌های فوق تخصصی چشم‌پزشکی «چشمخانه» با بهره‌گیری از برترین چشم‌پزشکان ایران، پیشرفته‌ترین تجهیزات و گسترده‌ترین پوشش‌دهی بیمه، آماده‌ی ارائه تمامی خدمات تشخیصی درمانی حوزه‌ی «چشم پزشکی» به هم‌وطنان می‌باشد. «چشمخانه» با داشتن دو شعبه‌ی فعال در میدان ونک و بیمارستان تریتا واقع در منطقه ۲۲ تهران و برخورداری از کارنامه‌ای درخشان با بیش از ۱۷۰ هزار عمل جراحی و کسب بهترین نتایج، موجبات رضایتمندی طیف بی‌شماری از بیماران و مراجعه‌کنندگان را فراهم آورده است.

 

 

چشم انداز ما سلامت چشمان شماست

در مجموعه‌ی «چشمخانه» تمام خدمات حوزه‌ی چشم‌پزشکی با بالاترین استانداردهای لازم ارائه می‌شود. پزشکان و مسئولین مجموعه کلینیک‌های فوق تخصصی «چشمخانه» با سر لوحه قرار دادن شعار «چشم انداز ما سلامت چشمان شماست» شرایط ویژه‌ای را جهت ویزیت و معاینه، برای مراجعه‌کنندگان به کلینیک فوق تخصصی چشمخانه در نظر گرفته‌اند؛ از این طریق عموم مردم با داشتن بیمه‌های تامین اجتماعی و خدمات درمانی می‌توانند با خیالی آسوده‌تر به سلامت بینایی و چشم‌های خود و حتی کودکانشان بیاندیشند. پزشکان حاذق، دانش چشم پزشکی نوین به همراه تجهیزات به‌روز کلینیک‌های فوق تخصصی «چشمخانه» باعث شده تا انجام جراحی‌های لیزری چشم نظیر لیزیک، لازک، PRK و آب مروارید از انتخاب‌های مهم مراجعین به مجموعه چشمخانه باشد.

مجموعه کلینیک‌های فوق تخصصی چشمخانه:

الف) چشمخانه (شعبه ونک)
کلینیک فوق تخصصی «چشمخانه» شعبه‌ی ونک در سال ۱۳۸۰ توسط جمعی از پزشکان متخصص و اساتید دانشگاه تاسیس گردید. هدف از تاسیس این کلینیک، ارائه خدمات تخصصی تشخیصی و درمانی پیشرفته چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی بوده است. مدیریت صحیح، جذب پزشکان متبحر و باتجربه، استفاده از پرسنل ورزیده و دلسوز و عقد قراردادهای متعدد با تمامی بیمه‌های تکمیلی و بیمه خدمات درمانی از ویژگی‌های این مرکز می‌باشند. این کلینیک به بهبودی مستمر خدمات توجه کامل دارد و در این راستا به بهترین دستگاه‌ها و امکانات جراحی چشم مجهز گردیده است.

 

 

ب) چشمخانه (شعبه تریتا)
بخش چشم پزشکی بیمارستان تریتا، شعبه‌ی دیگری از کلینیک‌های فوق تخصصی «چشمخانه» می‌باشد که در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید. این شعبه دارای بخش‌های پیشرفته و مجهز یه انواع تجهیزات تشخیصی و درمانی بیماری‌های چشمی است. با احداث این شعبه در غرب تهران دیگر نیازی نیست که به مناطق شلوغ. پرترافیک تهران یا مرکز شهر سفر کنید. این کلینیک، از تمام آنچه که از برترین کلینیک‌های فوق تخصصی چشم پزشکی انتظار دارید، برخوردار می‌باشد. همچنین این مرکز دارای ۶ اتاق عمل مجهز به آخرین دستگا‌های مدرن برای اعمال جراحی چشم است.

خدمات کلینیک‌های فوق تخصصی «چشمخانه»:

در چشمخانه همه‌ی خدماتی که از یک کلینیک فوق‌تخصصی چشم‌پزشکی انتظار می‌رود با بالاترین استانداردهای لازم ارائه می‌شود. از جمله این خدمات می‌توان به بخش‌های زیر اشاره کرد:

خدمات درمانگاه:

ویزیت پزشکان متخصص

فلوشیپ چشم

اپتومتری

 

خدمات پاراکلینیک:

تصویربرداری‌ قرنیه

تصویربرداری شبکیه

تست‌های مربوط به آب سیاه (گلوکوم)

اندازه‌گیری لنز داخل چشمی

بینایی‌سنجی

 

خدمات لیزیک:

PRK/ لازک

کراس لینکینگ

 

بیماری‌ها و جراحی‌های چشم:

اصلاح عیوب انکساری

قرنیه

جراحی شبکیه

جراحی آب مروارید (کاتارکت)

آب سیاه (گلوکوم)

تنبلی چشم (آمبلیوپی)

انحراف چشم (استرابیسم)

بیماری‌های پلک و مجاری اشکی

 

خدمات زیبایی:

جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
افتادگی پلک
بالابردن ابرو‌ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چشم انداز ما سلامت چشمان شماست

 

چشمخانه یک (ونک)

 02188677695
 تلفن گویا: 02143083

 
چشمخانه دو (بیمارستان تریتا)

 02147241900
 تلفن گویا: 02147241900 
اینستاگرام ما
تلگرام ما
 

www.cheshmkhaneh.com