چهره خود را درست و حسابی زیبا کنید!

دکتر شاهین شمس متخصص جراحی فک و صورت و بینی

 

 

با توجه به مهم بودن صورت، به عنوان اولین قسمت بدن که مورد قضاوت دیگران قرار می گیرد و تاثیر بسیاری بر روی آینده شغلی و روابط اجتماعی ما دارد شاید بهتر باشد به عنوان اولین قدم در مورد شکل و ظاهر بینی خود با یک متخصص صحبت کنیم.

اگر علاقمند به جراحی بینی (رینوپلاستی) هستید با یک حرفه ای مشورت کنید و مطمئن شوید گزینه های خود را با دقت بررسی کرده اید. اما اگر بهترین رینوپلاستی ممکن را با کمترین مشکلات می خواهید با دکتر شاهین شمس که دارای بورد تخصصی و از رتبه های برتر رزیدنتی است که به صورت مستقیم و بدون وقفه مشغول تحصیل در رشته جراحی فک و صورت دانشگاه شهید بهشتی شدند مشورت کنید. و در مورد جراحی های فک، صورت و بینی از ایشان مشاوره تخصصی بگیرید.

بینی شما یکی از مهمترین ویژگی های تعیین کننده چهره و ظاهر شماست. یک بینی نامطلوب می تواند به عدم رضایت از ظاهرتان و دور شدن از تعاملات بین فردی و حرفه ای تان منجر شود. به این ترتیب، حتی جراحی اصلاح کننده بینی نیز ممکن است تاثیرات چشمگیری روی نحوه نگاه و احساس شما داشته باشد.

رینوپلاستی (مجسمه سازی زیبایی بینی) به عنوان یکی از زیباترین و در عین حال سخت ترین روش های پلاستیک شناخته شده است. این عمل نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق قبل از عمل، اجرای فنی خوب طرح جراحی و پیگیری توسط جراح متخصص دارد.

فراموش نکنید دو بینی هرگز یکسان نیستند. در نتیجه دستیابی به یک نتیجه عالی جراحی نیاز به اطلاعات دقیق در مورد تغییرات در آناتومی ساختاری بینی و همچنین درک پیچیده ای از چگونگی تاثیر مانور جراحی بر نتایج، در زمان عمل و هم در سال های آینده دارد. این نوع درک تنها با سالها تجربه و علاقه ویژه به این نوع عمل جراحی توسط متخصص به دست می آید.

بسیاری از جراحان بینی رینوپلاستی آرایشی ممکن است توانایی شما برای تنفس را در درجه اولویت قرار ندهند. دکتر شاهین شمس با توجه به تجربه کاری؛ بهبود ظاهری و بهبود توانایی تنفس آزادانه از طریق بینی را در اولین اولویت های جراحی خود قرار می دهد. تلاش دکتر شاهین شمس بر این است که هر یک از بیماران یک بینی زیبا داشته باشد که کاملاً  “طبیعی و بدون عمل” به نظر برسد.

متخصص رینوپلاستی ما ابتدا به نگرانی های شما گوش می دهد و کاملا درک می کند که چه جنبه ای از بینی شما اعتماد به نفس شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

تلاش دکتر شاهین شمس برای یک عمل ایمن و موفق، انجام معاینه بینی از جمله ضخامت، کشش پوست بینی، و انعکاس نور در برابر بینی شما است. تغییراتی که به انعکاس نور بهتر بینی (به ویژه هنگام عکس گرفتن) و تغییراتی که ویژگی های صورت برای داشتن یک رینوپلاستی خوب و رسیدن به تغییر طبیعی نیاز دارد را برای شما به بهترین شکل انجام خواهد داد. با دیدن جراحی های بیماران پیشین دکتر شاهین شمس با خیالی آسوده حل مشکلات بینی خود را به ایشان بسپارید و از نتیجه ی نهایی مطمئن باشید.

 

 

فک بالا کوتاه شده و غضروف بینی از پایین کم شده

سینچ بینی انجام شده

چانه جلو آورده شده

عمل فک بالا: Maxillary impaction

جلو آوردن چانه: Genioplasty

بینی: Rhinoplasty

 

خدمات دکتر شاهین شمس:

رینوپلاستی (زیبایی بینی)

پروتز چانه، گونه و لب

عمل زیبایی فک

تزریق ژل و بوتاکس

بلفاروپلاستی (زیبایی پلک)

اتو پلاستی (زیبایی گوش)

 

اگر می خواهید یک تغییر مثبت در ظاهر خود ایجاد کنید با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

برای مشاهده عمل های زیبایی دکتر شاهین شمس اینجا کلیک نمایید. 

 

 

تماس مستقیم : ۰۹۱۲۵۹۵۷۰۳۳

کانال تلگرام کلینیک زیبایی دکتر شاهین شمس

مشاوره مستقیم از طریق تلگرام

اینستاگرام

وب سایت کلینیک زیبایی دکترشاهین شمس