با کلینیک دندانپزشکی دیبا لبخند را به عنوان امضاء خاص چهره خود اضافه کنید!

 

همه ی ما داشتن چهره ای تاثیر گذار را دوست داریم و می دانیم یکی از اولین قسمت های صورت که مورد قضاوت دیگران قرار می گیرد دندان ها و لبخند ما است که می تواند در مناسبات اجتماعی و کاری ما نقش بسیار مهمی ایفا کند. اگر دندان ها و استایل لبخندتان را در پیشرفت خود موثر می دانید، می توانید به کلینیک دندانپزشکی دیبا اعتماد کنید و لبخند را به عنوان امضاء چهره خود با تیم متخصص این کلینیک به بهترین شکل ارتقا دهید.

کلینیک دندانپزشکی چند منظوره دیبا با تمام امکانات و معیارهای دقیق بهداشتی در اردیبهشت ماه سال 1396 توسط دکتر مریم هراتی پور افتتاح شد. این کلینیک با تجهیزات به روز شده و مطابق با استانداردهای بین المللی است. تیم حرفه ای این کلینیک بر این اعتقاد است که بهبود دندان های شما یک مسئولیت مشترک است پس اطمینان می دهد رضایت شما از کار کامل باشد. هدف از راه اندازی کلینیک تخصصی دندانپزشکی دیبا ارائه خدمات دندانپزشکی به روشی خاص و متفاوت است که کارآزمایی بالایی را برای همه بیماران تضمین می کند.

در کلینیک دندانپزشکی دیبا تمام تلاش برای با بهره گیری از مبنای علمی مثل دمای متناسب القای حس آرامش ، انتخاب تم رنگی متفاوت و چیدمان علمی ، آرامش و راحتی  مراجعه کنندگان عزیز و فضایی آرام و به دور از هیاهو است. در دیبا با استفاده از متخصصین مجرب و کارآزموده دندانپزشکی و به روزترین دستگاهها و تجهیزات دندانپزشکی سعی بر آن استتا پیوسته در مسیر ارائه ایده آل ترین خدمات حوزه های تخصصی دهان و دندان قرار گرفته و حرکت کنند.

در دیبا همه افراد به گروههای متناسب تقسیم بندی شده اند و خدمت رسانی بر اساس گروه مناسب هر فرد صورت میگیرد که نشان از کار تخصصی و تیمی گروه است. در این کلینیک کارهای دندانپزشکی کودکان نیز به صورت تخصصی انجام می گیرد.

انواع خدمات دندانپزشکی:

 

ایمپلنت

 

ارتودنسی

 

جرم گیری و بلیچینگ

 

فلوراید تراپی

 

خدمات تخصصی کودکان

تیم کلینیک دیبا می دانند که هر فرد درمانی  یونیک و منحصر به فرد می خواهد!

 

نشانی: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، ابتدای فلامک شمالی، ساختمان غزالی، پلاک2، طبقه پنجم،  

تلفن های تماس: 02188376084 و 02188376085 و 02188376086

ساعات کاری: از 9 صبح الی 10 شب