620212_Sh2qrvKn
همانگونه که اقایان کاشت مو انجام می دهند خانم ها نیز به سمت این کار می روند اما با آماری بسیار کمتر، ولی برخی از بانوان بعد از کاشت مو باز هم دچار ریزش مو می شوند، میخواهیم علت نتیجه نگرفتن این افراد از کاشت مو را بدانیم

مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد کاشت مو در آقایان نسبت به خانم ها بیشتر تاثیر گذارتر و از ثبات بیشتری برخوردار است.

ریزش مو در آقایان نسبت به خانم ها بیشتر است و هورمون ها از نظم بیشتری در آقایان برخوردار هستند اما  بی نظمی های متعدد در هورمون های زنانه باعث می شود که حتی گاهی بعد از کاشت هم دوباره آنها شاهد ریزش مو در موهایشان باشند.

بررسی ها نشان می دهند، برای انجام کاشت مو در خانم ها برای افرادی که از ریزش موی شدید رنج می برند اولین اقدام ارزیابی وضعیت روحی و روانی فرد است که ضمن آن در صورت امکان از یک روانپزشک نیز کمک گرفته می شود.

خانم هایی که کاشت مو انجام می دهند دیگر بعد از جراحی نمی توانند از هر مدل مو و آرایشی که می خواهند برای موهایشان استفاده کنند و محدودیت های زیادی برای فرد به وجود می آید.

نتایج مطالعات نشان می دهند امروزه پزشکان برای ریزش مو  در خانم ها با تصحیح عادات غذایی و استفاده از داروهای شیمیایی و یا طب سنتی آن را کنترل می کنند و کمتر از کاشت برای خانم ها استفاده می کنند.