سلامت زنان در تمام مراحل زندگی از مهم ترین قسمت های زندگی هر خانواده ای است به ویژه در زمان باروری که نقش اساسی در گستردگی و شادابی خانواده دارد. بانوان در این زمان به مراقبت های ویژه برای حفظ سلامت خود و به دنیا آوردن یک کودک سالم دارند. کلینیك بیماری های زنان، زایمان و نازایی ساج همه روزه در تمام این مراحل ، توسط متخصصین و پزشكان متخصص و مجرب زنان و زایمان با تجربه خود پذیرای بانوان محترم می باشد.

 

 

آدرس کلینیک ساج :سعادت آباد، شمال چهار راه سرو، بلوار پاکنژاد، تقاطع یادگار امام، پلاک ۱

تلفن های کلینیک ساج۰۲۱-۲۲۱۱۸۴۷۵ , ۰۲۱-۲۲۱۱۲۳۰۰ , ۰۲۱-۲۲۱۱۵۹۹۰

 

خدمات قابل ارائه در این مرکز:

در این کلینیک بیماری های شایع خانم ها مانند: التهاب و عفونت ها، مراقبت های دوران بارداری و دوران یائسگی ، خونریزیهای غیرطبیعی ، بررسی و درمان علل نازایی در خانم ها، بررسی توده های تخمدانها ، بررسی وضعیت هورمونی خانم ها در حیطه وظایف و اختیارات متخصصین زنان و زایمان می باشد و مورد بررسی قرار می گیرند. همچنین انجام برخی از اعمال جراحی شایع سرپایی مانند: برداشتن خالها و زگیل های ناحیه تناسلی، كرایو كردن (فریز) دهانه رحم كه جهت زخمهای دهانه رحم كاربرد دارد یا سوزاندن زخمهای دهانه رحم توسط لیزر، در این كلینیك انجام می پذیرد.

سایر اعمال جراحی زنان كه در این مركز انجام می شود شامل : كلیه اعمال جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان است كه شامل افتادگی رحم، افتادگی مثانه، پرینورافی و لابیوپلاستی می باشد نمونه برداری از رحمی كه دچار خونریزی غیر طبیعی میشود. (كورتاژ تشخیصی) همچنین انواع كورتاژ تخلیه ای جنین مرده و مول هیدراتی فرم(بچه خوره) انجام میشود. همچنین می توان در این مرکز علل نازایی را تشخیص و بعضاً درمان كرد.

مشاوره قبل از بارداری، مشاوره جنسی و زناشویی، مشاوره پیشگیری از بارداری، گذاشتن IUD، معاینه سینه ها، انجام پاپسمیر از دیگر خدمات این كلینیك می باشد که متخصصان زنان و زایمان کلینیک ساج به صورت دلسوزانه و مترقی آنها را به شما ارائه خواهند داد.

 

 

آدرس کلینیک ساج :سعادت آباد، شمال چهار راه سرو، بلوار پاکنژاد، تقاطع یادگار امام، پلاک ۱

تلفن های کلینیک ساج : ۰۲۱-۲۲۱۱۸۴۷۵ , ۰۲۱-۲۲۱۱۲۳۰۰ , ۰۲۱-۲۲۱۱۵۹۹۰

ضرورت معاینات دوره ای برای خانم ها از سن 25 سالگی

خارج كردن توده 10 كیلوگرمی از داخل شكم