لیفت صورت با نخ چگونه باعث جوانسازی پوست می شود؟

آیا شما هم این روز ها درگیر مشکلات پیری و افتادگی پوست هستید؟ آیا به دنبال راهی جهت ازبین بردن این چین و چروک ها و جوانسازی پوست می گردید؟ لیفت صورت با نخ یکی از بهترین راه های جوانسازی پوست می باشد که در این مقاله بیشتر در مورد آن توضیح می دهیم.

دکتر رحمانی خاطر نشان کرد یکی از روش های مدرن برای زیبایی و جوان شدن، لیفت صورت با نخ است.

در این روش به صورت کلی، قسمت های افتاده پوست به آرامی بالا کشیده می شود تا جوانی و شادابی پوست، مثل روزهای اول برای شما خودنمایی کند. در لیفت صورت با نخ جوانسازی، زیبایی و جوانی پوست با ظرافت خاصی انجام می شود تا نشاط و جوانی صورت غیرطبیعی جلوه نکند.

لیفت صورت با نخ چیست؟

دکتر رحمانی یادآور شد لیفت صورت با نخ شاید یکی از سریع ترین روش های زیباسازی باشد چرا که در کمتر از ۵۰ دقیقه و با بی حسی موضعی، بدون بستری شدن و به اصطلاح سرپایی انجام می شود.

پس از لیفت صورت با نخ، کمتر از ۴۸ ساعت فرد می تواند فعالیت های روزمره خود را بدون هیچ دغدغه و نگرانی انجام دهد. معمولا ۲ هفته نیاز است تا تمام بافت های نرم بهبود پیدا کنند و هیچ آثاری روی صورت شما باقی نگذارند. اگر تصمیم بگیرید که زیبا شوید، معجزه ی لیفت می تواند خیلی سریع شما را با زیبایی پیوند بزند.

از چه سنی می توان لیفت صورت با نخ انجام داد؟

برای نتیجه گرفتن مطلوب و ۱۰۰ درصدی پیشنهاد می شود افراد در سنین بالای ۴۰ سال از این تکنیک برای زیبایی استفاده کنند. نگران سن خود نباشید٬ اگر شرایط جسمانی شما نرمال باشد میتوانید در سنین بالای ۶۰ سال هم با این روش زیبایی را دوباره احساس کنید.

چه ناحیه هایی از صورت امکان لیفت وجود دارد؟

کل صورت می تواند با تکنیک لیفت جوانسازی شود، اگر دقیق تر بگوییم: بخش ابروها، گونه ها، پیشانی، قسمت فک، گردن و … را میتوانید خیلی ساده اما با کمک یک پزشک متخصص جوانسازی کنید.

مراحل انجام لیفت صورت با نخ

به صورت کلی لیفت صورت با نخ ۵ مرحله را شامل می شود که عبارتند از:

– وارد کردن

– استقرار

– مهار

– تعلیق

– تثبیت

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می شود

در ادامه توضیح دکتر رحمانی: در این روش ابتدا متناسب با نوع نخ و ناحیه مورد نظر، تعداد نخ های مورد نیاز توسط پزشک متخصص تعیین می گردد. قبل از آنکه نخ در محل مورد نظر قرار گیرد نقاط ورود و خروج و همچنین مسیر عبور نخ ها نشانه گذاری شده و سپس توسط یک سوزن بسیار باریک از زیر پوست و مسیر مشخص شده عبور داده می شود. به عنوان مثال برای حجیم کردن و برجسته کردن گونه ها از چندین نخ یا چند حلقه نخ ممکن است استفاده گردد و یا در ناحیه گردن معمولا از نخ های خاردار استفاده می شود تا پوست به فک پایینی چفت شود. این نخ ها نارک و غیر قابل رویت می باشند. سوراخ های ایجاد شده برای قرار دادن نخ ها بسیار کوچک بوده و جراحت پوستی بوجود نمی آورند. اگرچه بلافاصله بعد از عمل لیفت با نخ تاثیر آن قابل مشاهده است اما در هفته های پس از انجام این روش فرد شاهد بهترین نتیجه خواهد بود. بافت کلی پوست بهبود یافته و محکمتر و ضخیم تر و شادابتر می شود و چین و چروک ها صاف تر می شوند. این نخ ها معمولا پس از هشت ماه جذب بدن می شوند اما تاثیر لیفت با نخ دو تا پنج سال باقی می ماند.

دلیل انتخاب لیفت با نخ چیست؟

– نتیجه ی آن کاملا طبیعی می باشد.

– جوانی و ظرافت را به چهره ی بیمار می آورد.

– زمان عمل کوتاه می باشد.

– کمتر از 30 دقیقه پوستی جوان خواهید داشت.