تجمع چربی های مازاد و سلولیت در نقاط مختلف بدن بویژه در ناحیه شکم، پهلوها، ران و باسن از مهمترین و شایعترین مشکلات زیبایی اندام بین خانم ها می باشد که عمدتا به دلیل کم تحرکی و الگوی تغذیه نامناسب بوجود می آید که حتی پس از رژیم های غذایی سخت و یا ورزش های سنگین به سختی از بین می روند. برای درمان این مشکل فوتونا از تلفیق دو تکنولوژي متفاوت برای دفع سلولهای چربی و سفت کردن پوست به صورت همزمان استفاده می کند که علاوه بر اثربخشی بی نظیر، هیچگونه عوارض جانبی نداشته و بدون نیاز به عمل جراحی و بستری در عرض چند هفته اندام شما را به شکل مطلوب پیکرتراشی می نماید. البته همچنان در کنار این کار بایستی به ورزش و رژیم غذایی و نوشیدن آب کافی برای دفع سلولهای چربی به اندازه کافی ادامه دهید. لازم به ذکر است این درمان برای چاقی های بیش از حد کاربرد ندارد و قبل از شروع درمان بایستی با رژیم و درمان های دارویی میزان اضافه وزن اولیه کاهش داشته سپس این روش بکار گرفته شود. در کل از این روش بیشتر برای موارد زیر استفاده می شود.

– لاغری و سفت کردن پشت بازوها

– رفع چربی های زائد پهلو ها

– کوچک کردن و سفت کردن شکم

– دفع چربی موضعی بالای کمر

– رفع سلولیت موضعی ران و باسن

– لاغری موضعی دست و پا

‎تایت اسکالپتینگ چیست؟

تراش دادن سفت (تایت اسکالپتینگ) یک رویکرد غیر تهاجمی خاص است که دو فرآیند را در یک مرحله ترکیب می کند که باعث شکل دهی بدن و سفت کنندگی پوست تمام بدن می شود. لیزر بدون خطر و به تدریج موضع مورد نظر را داغ می کند و بافت اطراف آن را جوان می کند. همزمان تولید کلاژن های جدید باعث سفتی پوست می شود، که در یک درمان کلی باعث بهبود سستی و خاصیت ارتجاعی در ناحیه تحت درمان می شود.

من چه انتظاری می توانم از درمان داشته باشم؟

هر فردی با فرد دیگر متفاوت است اما شما می توانید انتظار کمترین ناراحتی را در طول دوره درمان داشته باشید. بلافاصله بعد از شروع روند درمان، ممکن است میزانی از قرمزی و یا ورم های جزئی را تجربه نمایید که بعد از چند ساعت کاهش خواهد یافت. شما می توانید فعالیت های روزانه خود را بلافاصله بعد از اتمام درمان ادامه دهید، چنانچه شما می خواهید که یک درمان تهاجمی تر را داشته باشید، ممکن است که قرمزی را برای یک یا دو روز تجربه نمایید.

چگونه لیزر سلول های چربی را از بین می برد؟

‎لیزر بدون خطر و به سرعت پوست شما را گرم می کند، انرژی را به سطح زیرین پوست شما می رساند و نقش سفت کنندگی و جوان کنندگی برای آن منطقه دارد.

این حس شبیه چیست؟

اولین بخش درمان شامل گرم کردن منطقه مورد نظر برای درمان است. ابتدا، شما ممکن است یک گرم شدن تدریجی را احساس نمایید و بعد از چند دقیقه ممکن است احساس گرم شدن بسیار ملایمی را تجربه نمائید. احساس کلی می تواند چیزی شبیه به ماساژ سنگ داغ و یا یک سونای خشک باشد. بخش دوم شامل احساس گرم شدن سطحی بیشتری است. بسته به سطح تحت درمان، تولید گرما کمی شدیدتر ولی همچنان قابل تحمل است. پس از درمان پوست شما گرم شده و گاهاً برای یک یا دو روز صورتی و یا حتی قرمز می شود.

چه مدت طول می کشد تا نتایج را مشاهده نمائید؟

نتایج برای هر فردی متفاوت است. بیشتر بیماران سفت شدن فوری را به دنبال یک تغییر تدریجی در خطوط مشاهده می کنند. بسته به نتایج مطلوب شما، ممکن است شما به درمان های متعدد نیازمند باشيد.

مرکز پوست و لاغری پیرایه

تلفن :09129562639_02125917898

                تلگرام: Pirayeh

                اینستاگرام:PirayehBC