لیپوماتیک و لیپوست چگونه باعث لاغری می شوند؟

لاغری و تناسب اندام خواسته هر کسی می باشد حال اینکه برخی با رعایت رژیم غذایی و ورزش مناسب این تناسب اندام را حفظ می کنند، ولی در برخی افراد به صورت ژنتیکی و عوامل محیطی چاقی و چربی شکم و پهلو جزء جدایی ناپذیر از اندام این افراد محسوب می شوند.

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش (Vibration) و نوسان ثابت حول محوری، سلول های چربی را از محل اتصالات آنها به یکدیگر جدا می سازد و بدون اینکه منجر به تخریب سلول های چربی گردد، سلول های بافت چربی را سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می نماید. به همین دلیل از سلول های خارج شده چربی توسط این تکنیک می توان مجددا بعنوان فیلر برای حجیم سازی گونه و صورت و یا سایر اعضاء استفاده نمود. قابل ذکر است که این چربی به مراتب دارای دوام بیشتر و تورم کمتر پس از تزریق به عنوان فیلر می باشد و نسبت به چربی کشیده شده توسط ساکشن برای حجیم سازی بسیار سالمتر است.

دکتر رحمانی مزایای لیپوماتیک نسبت به لبپوساکشن را بیان می کنند

– یکنواختی لایه چربی زیر پوست در لیپوماتیک Lipomatic عالی است و هیچ گونه بقایای مانده از چربی که در روش های دیگر ساکشن بصورت گلوله مانند در زیر پوست لمس می شود در این روش وجود ندارد.

نیاز به بستن گن در این روش برای بیمار دو هفته است که در مقایسه با ساکشن سنتی (6 ماه) و لیزر لیپولیز (4-2 ماه) بسیار کوتاه تر است. در عین حال بستن گن 40-30 روز برای بهتر جمع شدن پوست توصیه می شود.

– جمع شدن پوست در این روش نسبت به روش های دیگر ساکشن به دلیل صدمه کمتر به ترابکولاهای پوستی به مراتب بهتر است.

– در این روش بی حسی موضعی کافی است و بیمار درد ندارد در حالی که در روش های دیگر ساکشن چنانچه با بی حسی موضعی انجام گیرد معمولا بیمار احساس ناراحتی و درد دارد و معمولا نیاز به داروهای آرام کننده و خواب آور و حتی بیهوشی خفیف است.

– تورم و ترشحات پس از عمل در این روش بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن نهایتا 36 ساعت طول می کشد در حالیکه در روش های دیگر ساکشن طولانی تر است.

– ریسک عفونت در لیپوماتیک Lipomatic بسیار کم است.

– احتمال آمبولی چربی نسبت به روش های دیگر ساکشن بسیار کم می باشد و تاکنون گزارش نشده است.

لیپوماتیک نیاز به بستری ندارد و بیمار بلافاصله بعد از عمل می تواند بسر کار بازگردد.

– خستگی و کوفتگی پس از عمل نسبت به روش های دیگر ساکشن به مراتب کمتر است.

توضیحات دکتر رحمانی درباره لیپوست

لیپوست نام یکی از دستگاه های نوین لاغری و نسل جدید دستگاه لیپوماتیک می باشد که توانایی شگرفی در تخلیه چربی های موضعی از بدن دارد .این تکنولوژی مدرن ترین و بهترین روش پیکرتراشی در سال 2016 میلادی معرفی شده است .شما می توانید با استفاده از این دستگاه تناسب اندام و زیبایی را تجربه کنید. این دستگاه دارای مجوز های لازم از سازمان غذا و داروی آمریکا و همچنین وزارت بهداشت می باشد .این دستگاه با دارا بودن تمامی مزایای دستگاه بادی جت به علت قدرتمند تر بودن نسبت به این دستگاه در تخلیه حجم عظیمی از چربی ها نوین ترین روش درمان چاقی شناخته شده است.

مزایای لیپوست جهت تخلیه چربی ها

– برداشت چربی ها به صورت زنده و استفاده مجدد از چربی ها جهت فرم دهی و حجیم ساختن سایر اندام های بدن

– عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا، پمپ تزریق و ساکشن

– عدم نیاز به بیهوشی

– کارایی آسان و مفید

– تخلیه یکنواخت چربی از منطقه تحت درمان

– استفاده همزمان از دو تکنولوژی ویبریشن و ساکشن

– امکان تنظیم دمای محلول تامونست با دمای بدن بیمار

– تزریق یکنواخت با بهره مندی از infiltration

– کاملا ایمن و بدون عارضه

– دارای درد بسیار کم