دکتر نوروززاده: ما از لبخند شما محافظت می کنیم

دکتر نوروززاده

در دندانپزشکی زیبایی دکتر نوروززاده کانتورینگ لثه، افزایش طول دندانها، اصلاح بد شکلی های دندان، ترمیم لب پر شدگی و ترک خوردگی دندان، پر کردن دندان یا تعویض پر شدگی پیشین با مواد ترمیمی سفید رنگ، باندینگ کامپوزیت، ونیر، روکش، بریج، ایمپلنت، سفید کردن دندان و اینلی (اینله) و آنلی (آنله) ارائه می شود.

پروتز متحرک

دندانپزشک جهت جایگزینی دندانهای از دست رفته، اقدام به ساخت پروتز متحرک می نماید. سپس قالب به دست آمده از دهان بیمار را برای ساخت پروتز به لابراتور می فرستد.

لابراتور، پس از ساخت، پروتز را برای آزمایش و مراحل تکمیلی به دندانپزشک تحویل داده و دندانپزشک با توجه به شرایط بیمار، به لابراتور دستور مراحل بعد را می دهد. پروتز آماده شده در دهان بیمار قرار گرفته و آخرین تنظیمات اعمال می شود.

چه مدت طول مي كشد تا به استفاده از پروتز متحرک عادت كنيم؟

دکتر نوروززاده در این باره خاطر نشان کرد: در چند هفته ي اول، پروتز پارسيل جديد شما ممكن است حجيم و ناراحت به نظر آيد، قرار دادن و برداشتن پروتز مقداری تمرين مي خواهد. كليه دستورات دندانپزشك تان را رعايت كنيد. پروتز بايد به راحتي در جاي خود قرار گيرد. هرگز با گاز گرفتن پروتز آن را با فشار به سر جاي خود نرانيد.

دکتر نوروززاده

خدمات دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی در واقع به زیبایی و ظاهر دندان های شما مربوط می شود.و دندانپزشکان سعی بر این دارند که علاوه بر سلامت دندان ها لبخندی زیبایی را به افراد هدیه کنند.در رشته دندانپزشکی رشته هایی آموزش داده می شوند که مربوط به زیبایی بوده که پروتز های دندانی و ارتودنسی از جمله این تخصص ها به حساب می آیند.در غیر این صورت دندانپزشکی زیبایی یک رشته رسمی به حساب نمی آید و کسانی که د این عرصه فعالیت دارند پی به فروش رساندن محصولات خود می باشند.

مزایای دندانپزشکی زیبایی از زبان دکتر نوروززاده

امروزه به‌ واسطه پیشرفت‌های گسترده در حوزه دندانپزشکی زیبایی، بیماران می‌توانند برای به دست آوردن نتایج قابل ‌توجه و تحت تأثیر قرار دهنده در خصوص دندان‌های خود، بسیار امیدوار باشند. برخی از مزایای دندانپزشکی زیبایی عبارت‌اند از:

– داشتن یک لبخند سفید و درخشان‌تر

– داشتن دندان‌هایی صاف، مرتب و متناسب‌تر

– افزایش استحکام دندان‌ها

– بهبود سلامت دهان و دندان‌ها

– بهبود اعتماد به ‌نفس

دکتر نوروززاده