هنگامی که صحبت از ظاهر جوان می شود، ممکن است به ابروها توجه زیادی نکنید، اما در واقع داشتن یک ابروی پرپشت می تواند نشانگر مهم از سن واقعی شما باشد. گرچه چون ما مسن تر می شویم ابروها به طور طبیعی از بین می روند، اما کم پشت شدن ابروها می تواند به علت عوامل دیگر مانند زخم و یا حتی بیماری اتفاق بیفتد. بنابراین حتی اگر بقیه چهره شما هیچ نقصی ندارد و هنوز ظاهری تازه و جوان دارید، ابروهای کم پشت می توانند تاثیر بدی بر کل چهره شما داشته باشند.

با تمام این اوصاف، یک خبر خوب هم وجود دارد. کاشت ابرو می تواند به شما کمک کند و به شما اجازه دهد که از نظر جراحی به اندازه ای که شما می خواهید.و به صورت طبیعی ابرویی پرپشت داشته باشید که به شما ظاهری جوان تر ببخشد. روند بازسازی ابرو توسط کلینیک تخصصی کاشت مو و کاشت ابرو ایران نوین یکی از ساده ترین راه ها است. زیرا نتایج بی نظیری به شما ارایه می دهد که شما سالم تر، جوان تر و پرانرژی تر به نظر خواهید رسید.

کلینیک تخصصی کاشت مو و کاشت ابرو ایران نوین تجربه جالبی از عمل کامل و جزئی کاشت مو را با استفاده از آخرین فن آوری های کاشت مو و ابرو برای تولید نتایج طبیعی تر به دست آورده است که شما می توانید علاوه بر ابرو برای قسمت های کوچک بدون موی بدن مانند جای زخم ها، قسمتی از ریش یا سبیل خود که ظاهر شما را ناخوشایند کرده است و ناچار به این مرکز تخصصی مراجعه کنید و از نتیجه کار رضایت کامل داشته باشید.

کلینیک تخصصی کاشت مو و کاشت ابرو ایران نوین با ۱۴ سال سابقه در زمینه ارائه انواع روش های کاشت مو، کاشت ابرو، پیوند مو، ترمیم مو و تقویت مو با بهره گیری از کادر پزشکی مجرب و پیشرفته ترین و به روزترین دستگاه ها، در محیطی آرام و بهداشتی و در کنار پرسنل و مشاوران با حوصله در شهر تهران به فعالیت می پردازد.

کاشت مو چیست؟

کاشت مو در واقع یک روش جراحی از سال 1950 است که برای درمان ریزش مو و کم پشتی مو و طاسی سر است. در این روش از موی سایر نواحی سر و بدن برای پیوند مو به نواحی کم مو یا بدون موی سر استفاده می شود.

عمل جراحی کاشت مو و ابرو به طور معمول در مطب پزشک متخصص مو یا بیمارستان و کلینیک کاشت مو انجام می شود. یکی از تکنیک های دوگانه کاشت مو شامل روش FIT یا روش FUT یا ترکیبی از این دو روش توسط پزشک برای بیمار انتخاب می شود. روش های کاشت مو FUT، FIT (FUE)، BHT، کاشت موی مصنوعی (Synthetic Hair Implantation)، ترمیم مو (Repair Hair) از جمله انواع روش های کاشت مو می باشد.

با پیشرفت های علم پزشکی، متخصصین پوست و کاشت مو در کشور های توسعه یافته با تکنیک SUT از گرافت های کوچکتری استفاده می کنند به نام مینی گرافت که حاوی ۱۰- ۵ تارمو هستند و امروزه از میکروگرافت که حاوی ۳- ۱ تارمو است برای کاشت مو استفاده میشود و با دقت خیلی زیاد و برداشت گرافتها با سرعت بیشتر که سه برابر نسبت به روش های رایج است را محقق کرده است. بدین ترتیب نتایج کاشت مو و ابرو بهتر و طبیعی تر شده، کلینیک تخصصی کاشت موی ایران نوین با بیشترین تعداد کاشت موی روزانه معتبر ترین کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی می باشد.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین، مدعی ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات کاشت مو زیر نظر کادر تخصصی به بیماران گرامی است.

پس اگر از ریزش مو و ابرو رنج می برید و از آزمایش داروهای و روش های تقویت مو نتیجه نگرفته اید، نا امید نشوید! بهترین راه برای شما کاشت موی طبیعی است. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه کاشت مو، کاشت ابرو، پیوند مو، ترمیم مو و تقویت مو می توانید با هر کدام ازمراکز همراه کلینیک تخصصی کاشت موی ایران نوین تماس گرفته و یا به صورت حضوری به مراکز ما مراجعه نمایید.

تلفن رایگان مشاوره ۲۴ ساعته

02122221000

ارسال پیامک

100091000

شهرک غرب، خیابان بلوار دریا، جنب مجتمع آموزشی علمی امام صادق، ابتدای خیابان موج، کوچه عسگری، پلاک ۲، کلینیک تخصصی ایران نوین