دکتر پژمان و پریسا هادی صادق
“هدیه متخصص ارتودنسی یک لبخند زیبا و درخشان است “

ارتودنسی تخصصی

ما برای زیباتر کردن لبخند شما از اولین مشاوره ارتودنسی تا پایان درمان همراهتان هستیم!

انجام ارتودنسی دقیقا مانند طراحی و نصب یک دکوراسیون شیک، برای یک منزل زیبا است؛ که باید به دست یک معمار برجسته انجام شود. پس برای انجام ارتودنسی که به صورت دمینو با سلامت کل بدن در ارتباط است و حتی سلامت قلب را به سلامت دندان ها مرتبط میکند باید تنظیم دندان های خود را به یک متخصص ارتودنسی حرفه ای بسپارید تا علاوه بر حفظ سلامت دهان و دندان هایتان زیبایی مضاعف به لبخند شما بیفزاید.
اگر دندانهای شما نیاز به ترمیم و درمان دارند همواره هزینه و زمان درمان، کمتر از هزینه و زمان جایگزین کردن دندان از دست رفته است. واگر دندان از دست رفته دارید هزینه و زمان جایگزینی دندان جدید بسیار کمتر از هزینه و زمانی است که تبعات نداشتن دندان و خالی ماندن جای آن در فک به شما تحمیل می کند.

دکتر پژمان هادی صادق
متخصص ارتودنسی و اصلاح ناهنجاریهای فک و صورت

• فارغ التحصیل رشته دکترای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 1374
• فارغ التحصیل رشته تخصصی ارتودانتیکس(ارتودنسی) از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 1381
• دارای بورد تخصصی ارتودانتیکس (ارتودنسی)
• فلوشیپ لیزری در دندان پزشکی از دانشگاه RWTH 2011-2010 کشور آلمان
اطمینان داشته باشید در کلینیک دندانپزشکی دکتر هادی صادق روال حفظ و درمان دندانهای شما از مرحله درمانهای دندانپزشکی پیشگیرانه تا جایگزین کردن دندانهای از دست رفته به طور کامل و در بالاترین سطح ممکن انجام می شود.

 

دکتر پریسا هادی صادق
جراح و دندانپزشک زیبایی

فلوشیپ لیزر و مستر لیزر از آلمان

آیا شما دچار مشکل جزئی با دهان خود هستید یا نیاز به تغییرات اساسی دارید؟ بهداشت دهان و دندان شما نباید نادیده گرفته شود. دهان شما دروازه ای است برای سلامت کلی بدن شما. بدن شما نیاز به مواد مغذی دارد و شما به دندان های خود برای دریافت غذاهای سالم نیاز دارید. علاوه بر سلامت دندان ها حفظ زیبایی و ظرافت آنهاحس خاص بودن و دلنشین بودن لبخندتان را برای دیگران ایجاد می کند. پس شاید بد نباشد برای استفاده از به روزترین شیوه های دندانپزشکی زیبایی و لیزر و داشتن لبخندی درخشان تر، سری به مطب دکتر پریسا هادی صادق بزنید تا از ظرافت کار ایشان بهره ببرید و لبخندی دلنشین تر داشته باشید.

لطفا با شماره های زیر با ما تماس بگیرید ما منتظر کمک به زیباتر کردن لبخند شما هستیم!
تلفن: 22041157
آدرس: خیابان ولیعصر ، مقابل درب اصلی پارک ملت ، کوچه شناسا ، پلاک 7، واحد 5