دکتر نداف کرمانی جراح پلاستیک و زیبایی
صورتی جوان تر و شاداب تر با پزشک حرفه ای و متخصص

شاید بد نباشد دیگران انسان را آراسته تر و جوان تر و در نهایت شاداب تر ببینند. اما این طراوت جوانی برای همیشه با ما باقی نمی ماند و معمولا با افزایش ناگزیر سن نیاز به تصحیح دارند که باید توسط پزشک متخصص انجام شوند و با صورتی زیبا و آراسته تر در محافل اجتماعی حاضر شوید.
دکتر مجید نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده است و عضو انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی ایران؛ پزشکی متخصص است که میتوانید برای انجام یک جراحی زیبایی به او اعتماد کنید و نتیجه مطلوب را مشاهده کنید و چندین سال روند پیری پوست خود را به تعویق بیندازید.

خدمات تخصصی:
• جراحی بینی(رینوپلاستی)
• لیفتینگ صورت و گردن
• لیفت سینه
• لیفت ابرو
• عمل پلک
• پروتز سینه

 

عمل رینو پلاستی همان جراحی زیبایی بینی هست که جزء اعمال زیبایی خیلی شایع در بین زنان و مردان جهان است. با انجام عمل رینو پلاستی توسط دکتر نداف کرمانی علاوه بر داشتن زیبایی بینی با تنفس صحیح و بدون مشکل برای وود به عرصه ی اجتماعی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

 

با عمل لیفت ابرو، بدون وجود اثر جراحی در پیشانی، ابروهای خود رابالا بکشید و زیبایی چشمانتان را افزایش بدهید. این کار را فقط به یک حرفه ای بسپارید.

 

لیفت اندوسکوپیک صورت و گردن برای کسانی که صورت و گردن افتاده دارند. با این عمل صورتی صافتر و بدون چین و چروک و پرانرژی تر خواهید داشت.

 

 

افراد زیادی از افتادگی پلک خود ناراضی هستند و با عمل پلک بالا چشمان زیباتر و ظاهری پر انرژی تر خواهند داشت. می توانید در این مورد با پزشک متخصصی مانند دکتر نداف کرمانی مشورت کنید.

برای حس دوباره جوانی با دکتر نداف کرمانی مشورت کنید.

آدرس: تهران، سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – خیابان نهم – پلاک ۱ – ساختمان کاج – طبقه ۲ – واحد ۱۰
تلفن : ۲۲۱۳۴۹۹۷ -۰۲۱*** ۲۲۱۳۴۹۳٤-۰۲۱
آدرس مطب فرمانيه: فرمانيه-بلوار اندرزگو- نبش كوچه حسيني- پلاك ١٨ساختمان تيام- طبقه ٣ واحد ٧
تلفن: ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢