از خواب بیدار می شوید و مجبورید دنبال عینک خود بگردید تا بفهمید دور و برتان چه می گذرد، هنگام ورزش کردن در باشگاه مجبورید عینکتان را بردارید و گاهی نگاه‏های سنگین اطرافیان شما را خجالت‏ زده می‏کند، پرداختن به شنا و دیگر ورزش‏های آبی برای شما همانند رویاست، ناگهان هوا بارانی می‏شود و شما بیرون از منزل هستید، نمی توانید هر زمانی که دوست دارید عینک آفتابی بزنید یا شیشه عینکتان کثیف می‏شود و دستمالی برای تمیز کردن آن در دسترستان نیست، حتی گاهی عینک خود را برمی‏دارید و اولین واکنش دوستان شما این است که چقدر بدون عینک جذاب تر هستی؛ هر چند از شما تعریف کرده‏اند اما قطعا کمی آزرده‏ خاطر شده ‏اید…

اینها تنها بخشی از مشکلات شما به عنوان یک فرد عینکی است و ما به خوبی از مشکلات شما آگاهیم. البته شما تنها نیستید، بین دوستان و اطرافیان خود به دنبال راه‏ حل می‏گردید و عمل لیزیک و لازک چشم از جمله راه ‏حل‏های پیش روی شماست. طبیعی است که در تصمیم گیری برای انجام این عمل به دلایل مختلف تردید داشته باشید. بینایی من بعد از عمل چقدر بهتر خواهد شد؟ دوران نقاهت چقدر طول می‏کشد؟ کجا این عمل را انجام دهم؟ هزینه عمل چقدر می‏شود؟

 

استفاده از تجربیات کسانی که این عمل را انجام داد‏ه‏ اند، در این مسیر راه‏گشای شما خواهد بود. عمل لیزیک و لازک از شایع‏ترین روش‏های جراحی برای اصلاح عیوب انکساری چشم (نزدیک‏بینی،دوربینی و آستیگماتیسم) است. درصد بالایی از افراد بعد از انجام این عمل بینایی خود را بطور کامل بدست می‏‌آورند. تمام بیماران با یک هفته مراقبت پس از عمل، به زندگی روزمره خود بازگشته و تنها چند ساعت را برای انجام این عمل در کلینیک چشم پزشکی سپری می‏کنند.

 

اعتماد به چشم‏‌پزشکان متخصص و تحقیق در مورد هزینه‌‏های عمل دغدغه بعدی شماست که ما برای آن راهکار داریم.

مجموعه کلینیک‏های فوق تخصصی چشمخانه با در اختیار داشتن مدرن‏ترین تجهیزات چشم‏پزشکی و پزشکان متخصص می تواند یکی از گزینه‏‌های شما باشد. این کلینیک با اغلب بیمه‏‌های تکمیلی طرف قرارداد است و لازم نیست نگران هزینه‌‏های بالای عمل جراحی خود باشید. علاوه بر آن با داشتن دو شعبه در مرکز و غرب تهران، دسترسی شما را راحت‏تر می‏کند و می‏توانید با ثبت نوبت خود در سیستم نوبتدهی آنلاین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی چشمخانه ، در وقت خود صرفه‏‌جویی کنید. تنها با یک جلسه مشاوره، با اطمینان خاطر تصمیم بگیرید.

برای چشمان خود وقت بگذارید.