لیپوماتیک بازو دکتر خرازی

لیپوماتیک بازو دکتر فراهانی

امروزه روش های مختلفی برای کاهش وزن و لاغری موضعی وجود دارند که استفاده از لیپوماتیک یکی از پرطرفدار ترین راهکار ها به شمار می آید. قطعا وجود چربی در بازو و حالت شل شدگی و افتادگی آن ظاهری نا مناسب را برای شما به وجود خواهد آورد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با روشی برای لاغری موضعی این اندام آشنا کنیم. در ادامه به بررسی لیپوماتیک بازو خواهیم پرداخت. با مشاوره دکتر خرازی همراه باشید.

لیپوماتیک یکی از روش های لاغری موضعی است که با استفاده ازاین روش در کوتاه ترین زمان ممکن و تنها در یک جلسه می توان بطور کاملا ایمن از شر چربی های اضافی انباشته شده در نواحی مختلف بدن خلاص شد در واقع لیپوماتیک یک روش برای لاغر شدن اندام های مختلف بدن است.

دکتر خرازی افزود: استفاده از لیپوماتیک امروزه در موارد بسیاری استفاده می شود، لیپوماتیک صرفا جهت تخلیه چربی به دلیل اضافه وزن نیست بلکه در مواردی لیپوماتیک  جهت کوچک کردن قسمت کمی از بدن می باشد که شخص به تناسب اندام برسد. لیپوماتیک بازو یکی از مواردی می باشد که تاثیر زیادی در اندام های بالا تنه جهت رسیدن به تناسب اندام دارد.

دکتر خرازی در ادامه افزود: بازوها یکی از اندام های تاثیر گذار در زیبایی اندام هستند و برای آن که بتوانید از چربی های این منطقه خلاص شوید می توانید با رژیم غذایی مناسب  و ورزش با برنامه به این امر بپردازید. ممکن است با رژیم غذایی لاغری موضعی صورت نگیرد به همین دلیل می توانید از روش های جدید برای لاغری استفاده کنید. لیپوماتیک یکی از روش های ایمن و بدون خطر بوده که می تواند تجمع چربی در قسمت بازو را از بین ببرد تا دوباره تعادل در قسمت بالا تنه شما به وجود بیاید.بعد از انجام لیپوماتیک بازو در کلینیک زیبایی بلافاصله بازوهای بزرگ و آویزان از بین خواهند رفت.

در برخی از موارد شخص با انجام تمرینات سخت و منظم ورزشی نمی تواند تناسب اندام و کاهش چربی های بازو را انجام دهد در چنین  مواقعی نیاز است شخص از روش لیپوماتیک استفاده نماید.

ژنتیک از جمله عوامل تاثیرگذار در سایز بازو است! این عامل می تواند موجب تجمع چربی ها در بازو و ایجاد این ظاهر نا مناسب در فرد شود.

لیپوماتیک بازو دکتر فراهانی

دکتر خرازی خاطر نشان کرد: این مورد می تواند برای آنها آزار دهنده باشد بنابراین با انجام تمرینات سخت بازو و یا گرفتن رژیم های سخت تلاش به از بین بردن چربی اضافه این نواحی می پردازند، در اغلب موارد به دلیل سر سخت بودن چربی این نواحی انجام فعالیت های فوق بی نتیجه بوده و از بین رفتن چربی بازوها به شکل اصولی انجام نمی شود در نتیجه شخص باید به دنبال راه کارهای دیگری برای آب کردن چربی این نواحی باشد. در این موارد نیز استفاده از عمل لیپوماتیک از جمله مناسب ترین روش های درمانی به شمار می آید. البته این مناطق از جمله مناطق مستعد در جذب چربی به شمار می آیند که لازم است تا پیشگیری های لازم بعد از انجام لیپوماتیک به عمل آید.

مناسب ترین افراد برای انجام عمل لیپوماتیک بازو

دکتر خرازی در این باره گفت: اشخاصی که دارای بازوهای بزرگ و افتاده می باشند بهترین کاندیدای جراحی لیپوماتیک هستند ، انجام جراحی لیپوماتیک بازو بسیار رایج شده است، انجام این جراحی توسط پزشک جراحی زیبایی انجام پذیر است و اگر شخص به جای مراجعه به مراکز نامعتبر به پزشک جراحی زیبایی مراجعه نماید هیچ گونه عوارض و خطری شامل وی نمی شود ، بلکه از نتیجه کار پس از انجام عمل لیپوماتیک بسیار خرسند می شود.

لیپوماتیک بازو دکتر فراهانی

نحوه درمان

در ابتدا پزشک بازوهای شما را بررسی می کند تا بتواند نواحی استخراج چربی را بررسی کند این موضوع اهمیت دارد زیرا در صورتی که چربی ها به درستی از بازوها خارج نشوند ناهمواری به وجود خواهد آمد و بعد از لیپوماتیک بازو به صورت یک دست در اندام فوقانی دیده خواهد شد.

بعد از آن باید از کانولای مخصوص و مناسب در قسمت بازوها استفاده کرد. سپس چربی ها به بیرون کشیده می شوند در صورتی که بیمار تمایل داشته باشد می تواند چربی های خارج شده از بازو را به قسمت پشت دست ها تزریق کند تا جوانسازی پوست دست انجام بگیرد.

لیپوماتیک بازو تنها در یک جلسه قابل انجام است و افراد می توانند نتیجه را بلافاصله بعد از لیپوماتیک و در همان روز مشاهده کنند. تنها باید دقت داشته باشید که مراقببت های بعد از لیپوماتیک به درستی انجام بگیرد و گن های مخصوص را استفاده کنید تا روند بهبودی سریع تر برای شما رخ بدهد.

هزینه ها و مخارج

بسته به پزشک معالج و همچنین برد تخصصی وی به همراه مکان جغرافیایی هزینه درمان متفاوت خواهد بود. همچنین از جمله عواملی که در میزان هزینه ها تاثیر گذار خواهند بود می توان به حجم ناحیه تحت درمان نیز اشاره کرد. اما نکته مثبت اینجاست که شما با استفاده از این روش قادر خواهید بود تا دویاره از این چربی ها در هر نقطه از بدن خود استفاده کنید.