مطب تخصصی دکتر وحید عارفی درمکانی از شهر تهران واقع است که دسترسی با متروو اتوبوس و تاکسی به آسانی و سهولت قابل انجام است از شمال مسیر مستقیم خیابان شریعتی از غرب مسیر مستقیم بزرگراه همت به سمت سه راه ضرابخانه از شرق بزرگراه شهید زین الدین بطور مستقیم و ازجنوب هم خیابان شریعتی به طور مستقیم منتهی به مطب ما میگردد.نزدیکی ایستگاه متروی شریعتی و ترمینال سه راه ضرابخانه سهولت رفت و آمد رافراهم میکند.

بخش های کلینیک دندانپزشکی دکتر عارفی:

مجموعه تخصصی ما شامل بخشهای مختلفی جهت ارائه خدماتی در خور مراجعین می باشد و تلاش کرده ایم تا محیطی آرام و عاری از هرگونه استرس و نگرانی برای ایشان فراهم کنیم.

بخش لیزر

دراین بخش از لیزرهای گوناگون محیط درمانی استفاده می گردد ما دراین بخش لیزر “EPIC” دیود لیزرها و لیزرهای اربیوم کرومیوم Er.Cr.YSGG و “I Lase” که همه از محصولات آمریکا هستند بکار گرفته ایم.

بافت نرم (زیبایی – مداوا)
بافت سخت (استخوان – دندان)
اعصاب و عضله (فعال نمودن عصب – رفع اسپاسم)
تی ام جی (مشکلات مفصلی)
رفع حساسیت

بخش ترمیمی، پروتز و زیبایی

در این بخش متخصصین پروتز و زیبایی سریعترین و علمی ترین روشهای تغییرات ظاهری دندانها را به انجام می رسانند.

لیزر تراپی زیبایی
جراحی پلاستی زیبایی
وینبر کامپوزیت
لامینیت
بلیچینگ
لومینیر
آی پی اس

بخش جراحی

مجموعه ما شامل یک اتاق عمل با کلیه امکانات اورژانسی و دستگاههای مختلف جراحی مثل موتورهای جراحی پیزو سرجری و لیزر مورد استفاده در جراحی و درمکانی کاملا خصوصی و جدا است .دراین بخش کلیه عمل های جراحی از جراحی های کوچک لثه تا جراحیهای پیوند و سینوس و ایمپلنت انجام میشود.

فلپ و حذف پاکت
پیوند لثه
عمل های جابجایی لثه
ژنژوکتومی و پلاستی
افزایش طول تاج
پیوند استخوان

نمونه درمان ها و جراحی های دندان دکتر وحید عارفی:

درمان‌های رایج در زیبایی دندان:

پرکاربردترین درمان‌های دندانپزشکی زیبایی بسیار ساده است، حال آن که روش‌های کمتر رایج پیچیده‌تراند و باید توسط متخصص مجرب انجام شوند. در ادامه رایج‌ترین درمان‌های زیبایی دندان را توضیح می‌دهیم.

پر کردن زیبایی دندان: مواد همرنگ با ظاهر طبیعی جایگزین پرکردگی‌های نقره‌ای قدیمی می‌شود. مواد جدید از پرسلین و رزین‌های کامپوزیتی تهیه می‌شود تا با مینای دندان همخوانی داشته باشد.

سفید کردن دندان و بلیچینگ: این روش لکه‌های ناشی از بالا رفتن سن، مواد غذایی و توتون و مصرف دارو را از بین می‌برد. جرم گیری نیز یکی دیگر از روشهای موجود در دندانپزشکی زیبایی است.

ونیر لمینت: از لمینت نازک مخصوصی به نام ونیر برای پوشاندن لکه‌های دندان، دندان بدرنگ، ساییده، ترک خورده و شکسته یا لب پر شده و بستن فاصله بین دندانی استفاده می‌شود.

اندینگ کامپوزیتی: از ماده همرنگ دندان که شبیه به مینای دندان است به منظور بهبود رنگ دندان یا رفع فاصله بین دندانی استفاده می‌شود.

اصلاح فرم و اندازه و میزان کردن دندان‌ها: این درمان ساده کج و نامرتب بودن، لب پر شدن، ترک‌خوردگی و حتی همپوشانی دندان‌ها را اصلاح می‌کند.

روکش: روکش‌های زیبایی معمولاً از موادی مانند پرسلین ساخته می‌شود. روکش به منظور بازیابی عملکرد یا ظاهر دندان، اتصال به بریج، پوشاندن ایمپلنت یا جلوگیری از بیشتر شدن ترک دندان روی آن قرار داده می‌شود.

 

کاربرد استفاده از لیزر در دندانپزشکی:

یماری لثه

در بیماری‌های لثه از لیزر برای اصلاح شکل لثه‌ها و حذف باکتری‌های در طول اعمال عصب‌کشی استفاده می‌شود.

بیوپسی و برداشتن ضایعات

گاهی اوقات، از لیزرها جهت برداشتن نمونه کوچکی از بافت (موسوم به بیوپسی) استفاده می‌شود؛ این نمونه بعداً از لحاظ وجود سرطان آزمایش می‌شود.

افزایش طول تاج

از لیزرهای دندانپزشکی برای اصلاح بافت لثه (لیزر بافت نرم) و استخوان (بافت سخت)، که جهت نمایان شدن ساختار سالم‌تر دندان انجام می‌شود، نیز استفاده می‌گردد. این اصلاح شکل، پایه محکم‌تری جهت نصب روکش دندان فراهم می‌کند.

لبخند لثه‌ای

لیزرهای دندانپزشکی، لبخند لثه‌ای را از طریق اصلاح بافت لثه و نمایان کردن ساختار سالم دندان درمان می‌کنند.

چین‌های بافت نرم (اپولیس)

از لیزرهای دندانپزشکی برای برداشتن بدون درد و بدون بخیه چین‌های بافت نرم، که اغلب به دلیل نامناسب بودن اندازه دندان‌های مصنوعی رخ می‌دهند، استفاده می‌شود.

 

 

آشنایی با دکتر عارفی:

دکتر وحید عارفی جراح و متخصص بیماری های لثه با سابقه ۱۸ سال در این رشته، ایمپلنت و فوق تخصص لیزر و جراحی‌های لیزری در دندانپزشکی عضوAAP آمریکا است. پس از پیشرفت روش‌های لیزری در دندانپزشکی عمومی، جراحی‌های لثه و دیگر مداواهای دهان، فک و صورت به‌وسیله لیزرتراپی دوره فلوشیپ لیزر را در آلمان گذرانده است. دوره اولیه جراحی‌های ایمپلنت را نزد پرفسور برانمارک و هرتل در سال ۱۹۹۳ فراگرفته و بدنبال آن مدارک متعددی در ارتباط با ایمپلنت و جراحی‌های پیشرفته استخوانی در داخل و خارج از کشور اخذ نموده است.

تماس با ما:

ساعت حضور در مطب

روزهای زوج ۱۰ الی ۱۳:۳۰ صبح و ۱۵ الی ۱۹ عصر  

روزهای فرد: ۱۵ الی ۱۹ عصر به غیر از پنج شنبه ها

 

 آدرس: خیابان شریعتی- جنب حسینیه ارشاد -کوچه ارشاد- پلاک ۳- طبقه ۲ -واحد ۲۵

 

تلفن : ۰۲۱۲۲۸۹۴۲۴۶ – ۰۲۱۲۲۸۹۴۲۴۷

شماره تلگرام : 09397764904