images
زردآلو میوه دلچسب تابستانی ست که با وجود ویتامین A وویتامین ث بی نظیرش بهترین خوراکی برای پیشگیری از بیماری های قلبی ، مسدود شدن رگ های عروقی بدن ، بیماری های شش و سرطان ریه است

زردآلو می تواند یک منبع بسیار خوب نیز برای افرادی باشد که نیاز به ویتامین ث دارند. این میوه سرشار از آنتی اکسیدان های هم برای بدن است که با رادیکال های آزاد جنگیده و آن ها را به مواد غیر سمی برای بدن تبدیل کند.

 تابستان فصل میوه های تازه و خنک است که می تواند گرمای بی حد آن را کمی تحمل پذیرتر کند. این میوه ها شامل گوجه سبز، آلو، هلو و زرد آلو هستند که باید به میزان کافی از آن ها استفاده کنید. دراین میان زردالو میوه ای است که این روزها می توانید در همه مغازه ها پیدا کنید. به همین علت لازم است از این میوه خوشمزه بیشتر بدانید.

** سعی کنید زردآلو را به صورت تازه مصرف کنید تا کالری کمتری وارد بدنتان شده همچنین تمام خواص آن به طور تازه وارد بدن شما می شود. این میوه می تواند از بیماری های شش و سرطان ریه جلوگیری کند.

** بهترین منبع در ویتامین A است و کارتئین بسیار زیادی در آن یافت می شود. این میوه را کارشناسان توصیه می کنند به طور روزانه حداقل یک عدد استفاده کنید. زردآلو می تواند  پوست را شفافیت بخشیده و آن را زیباتر از گذشته کند.

** زردآلو می تواند یک منبع بسیار خوب نیز برای افرادی باشد که نیاز به ویتامین ث دارند. این میوه سرشار از آنتی اکسیدان های هم برای بدن است که با رادیکال های آزاد جنگیده و آن ها را به مواد غیر سمی برای بدن تبدیل کند.

** زردآلوها همچنین دارای موادی مانند پتاسیم، آهن و روی است که هر کدام بدن ما را به نوعی پوشش می دهند. این میوه می تواند از بیماری های قلبی و از مسدود شدن رگ های عروقی بدن جلوگیری کند.

** زرد آلو را البته باید به دقت مصرف کنید و البته از زیاده روی در آن جدا خودداری کنید. زردالو باداشتن طبعی سرد می تواند باعث دل دردهای شدید شده و حتی شما را راهی بیمارستان کند.