دکتر شهبازی: تفاوت اولترازد و لیپوماتیک چیست؟

از صفر تا صد عمل لیپولیز را از دکتر سلام بخوانید

دستگاه اولترازد یکی از جدیدترین دستگاه ها برای لاغری و پیکرتراشی پیشرفته است، برای بررسی و مقایسه تفاوت های اولترازد و لیپوماتیک باید در ابتدا در خصوص مزایای استفاده از لیپوماتیک و اولترازد بیشتر بدانید.

دستگاه اولترازد چیست؟

پیکرتراشی اولترازد، جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه لاغری و تناسب اندام جهان می باشد که با استفاده از دستگاه لاغری به نام دستگاه اولترازد انجام می شود. این دستگاه دارای مجوز و تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان می باشد و به وسیله امواج ماورای صوت نسل سوم شما را لاغر و خوش استایل می کند.

مزایای استفاده ازدستگاه اولترازد از زبان دکتر شهبازی

– کسب نتایج سریع و ماندگار

– سرعت بسیار بالا در زمینه لاغری

– لیفتینگ همزمان پوستی

– قابل اجرا با بی حسی موضعی

– قابل استفاده برای لاغری کل مناطق بدن

– قابلیت مایع کردن سلول های چربی با کمترین درد و خونریزی

– بهبودی سریع و کسب نتایج آنی

– دارا بودن ایمنی بسیار بالا

– دارا بودن هزینه کمتر نسبت به لیپوساکشن سنتی

– توانایی شش تکه کردن شکم یا سیکس پک

روش لاغری با لیپوماتیک

یکی دیگر از روش های لاغری لیپوماتیک است که نسل جدید لیپوساکشن بوده و راهی سریع و موثر برای حذف سلول های چربی از بدن شناخته شده است .با استفاده از این روش می توانید چربی نواحی مختلفی از بدن مانند پهلو و ران ها و شکم و کفل ها را از بین ببرید .قبل از این روش استفاده از روش هایی مانند لیپولیز یا لیپوساکشن مرسوم بود که به علت تهاجمی بودن، لیپوماتیک به راحتی توانست جایگزینی خوب و عالی برای آن دو روش به شمار آید .لاغری با دستگاه لیپوماتیک روشی مطمئن و موثر بوده و استفاده از آن در ایده آل شدن اندامتان نقش موثری خواهد داشت .این روش تها برای رفع چاقی موضعی بوده و استفاده از آن بر خلاف اولترازد موجب کاهش وزن نمی شود .

مزایای استفاده از لیپوماتیک

– دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

– مدت زمان انجام آن بسیار کوتاه است

– این روش بدون نیاز به برش زیاد و انجام بخیه انجام می شود.

– لیفت هم زمان پوست در هنگام انجام لیپوماتیک

– روشی بدون درد و بدون عارضه

– یکنواختی پوست

– با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود.

– ریسک ابتلا به عفونت و آمبولی در این روش بسیار پایین است.

اولترازد مناسب تر است یا لیپوماتیک؟

دکتر شهبازی خاطر نشان کرد: قبل از هر چیز باید گفت که هیچ کدام از دستگاه های لاغری کوچکترین تاثیری بر چربی های لابه لای احشا ندارند و لذا صرفاً می توانند شکل بدن را بهبود بخشند. هیچ کدام از این دستگاه ها کوچکترین اثر مثبتی از نظر سلامتی ندارند و تاثیرات مثبت تنها از طریق ورزش و رژیم غذایی به دست می آید. تمام این روش ها از جنبه بهبود عملکرد قلب و عروق و کاهش چربی های خطرناک بدن بی تاثیرند زیرا روی چربی های خطرناک که باعث چاقی شکمی در لابه لای احشا و ارگان ها می شوند، اثری ندارند.

سرعت عمل اولترازد به نحو شگفت انگیزی بالا است، در حالی که جلسه جراحی با تمام روش های اینفراسونیک از جمله لیپوماتیک کمی بیشتر طول می کشد و درد و آزاری که اولترازد ایجاد می کند از روش های قدیمی تر و ساکشن کلاسیک خیلی کم تراست؛ اما به بی دردی و راحتی لیپوماتیک نیست.

درد اولترازد بیشتر است یا لیپوماتیک

با توجه به اینکه در اولترازد مستقیم از امواج بدون واسطه استفاده می شود بنابراین ضربه کمتری هم وارد می آید و آسیب ها به اندام و بافت ها بسیار کمتر است این در حالی است که در لیپوماتیک به علت استفاده از ویبریشن و و حالت دواری که برای تشکیل امواج اینفراسونیک نیاز است آسیب بیشتری وارد می آید.

بنابراین درد اولترازد از درد لیپوماتیک کمتر است و دوره نقاهت آن نیز از دوره نقاهت لیپوماتیک و بادی جت و لیپوست کمتر میباشد