طراح طب: استرس بیمار برای نتیجه جراحی بینی

استرس بیمار برای نتیجه جراحی بینی

با توجه به خطاهای پزشکی در زمینه جراحی زیبایی بینی اکثر متقاضیان در زمینه نتیجه گیری از جراحی زیبایی بینی خود نگران و مضطرب هستند و برای نامتقارن بودن و مشکلات پس از عمل جراحی بینی خود ابراز نگرانی می کنند.

از جمله محبوب ترین جراحی ­ها در کشورمان و دیگر کشورهای دنیا که از ویژگی هایی بالایی برخوردار است جراحی زیبایی بینی باشد چون فرم ظاهری بینی در چهره هر شخص تاثیر مهمی دارد که اکثر از سایر اجزای چهره بیشتر مورد توجه قرار میگیرد.

ولی طبق آمار رسمی در خبرگزاری های معتبر، اکثر متقاضیان که جراحی بینی انجام داده اند از نتیجه جراحی به صورت کامل رضایت ندارند یا قبل از انجام جراحی، برای چهره پس از عمل نگرانند.

چون زیبایی در میان مراجعه کننده و جراح مفهومی ندارد و جراح به خوبی از خواسته متقاضی اطلاع ندارد، موجب می شود وی در حین جراحی تصمیمات ناگهانی در زمینه تغییر فرم بینی متقاضی بگیرد. و چون طبق خواسته متقاضی نیست، به خاطر تصمیم گیری ناگهانی هم می­تواند مشکلات بسیاری در بر داشته باشد که باعث نارضایتی متقاضی خواهد شد.

استرس بیمار برای نتیجه جراحی بینی

راه حل چیست؟

مناسب ترین راه حل جهت رفع این مشکل، اطلاع کافی از چهره مورد نظر و  قابل دست­یابی پس از عمل، قبل از انجام آن است که باعث می­ شود متقاضی تغییرات چهره اش را مشاهده کند و با پزشک خود به معنای مشترکی از زیبایی بینی و چهره متقاضی دست پیدا کند. در این بخش  می­توانید با تازه ترین متد جراحی بینی که ترکیبی از علم مهندسی و پزشکی است آشنا شوید.

در کشور ما جراحان عمومی، گوش ‌و حلق ‌و بینی، جراح زیبایی ‌پلاستیک و جراح فک ‌و‌ صورت، اقدام به انجام جراحی‌های زیبایی میکنند  که علاوه بر علم و تجربیات هر گروه و تکنیک جراحی، نتیجه جراحی این افراد با هم فرق دارد برخی از جراحان جهت رفع این مشکل  از عکس ­های تمام رخ و نیم رخ متقاضی در کنار نرم افزارهای 2 بعدی مثل فوتوشاپ استفاده می­ کنند که این روش ها منسوخ شده و از اعتبار کمی برخوردار است. چون زمانیکه تغییرات در نیم رخ ایجاد می شود، تاثیر آن در زاویه تمام رخ مشاهده نمی شود و یا بالعکس. ولی اگر هم مدل طراحی شده معتبر باشد، باز هم هیچ تضمینی برای انجام دقیق آن در زمان جراحی ونیست که بتوان فرایند جراحی را مدیریت نمود.