کلینیک دندانپزشکی زیبایی شمال تهران با مدیریت دکتر فلاح با استفاده از حداقل تراش و یا حتی عدم تراش دندان های شما و در نتیجه عدم آسیب رساندن به بافت دندان می تواند با قرار دادن روکش مناسب رنگ دندان ها ظاهری طبیعی، زیبا و جذاب برای لبخند صورتتان به ارمغان بیاورد.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی دکتر فلاح:

کلینیک دندانپزشکی دکتر فلاح با بهره گیری از دندانپزشکان مجرب و متخصص در کلیه زمینه های دندانپزشکی همواره سعی در ارائه بهترین خدمات دندانپزشکی داشته است.
بدیهی است برای رسیدن به این مهم، استفاده از پرسنل دلسوز دقیق و همچنین بکارگیری دستگاهها و تکنولوژی روز دنیا را در اولویت خود قرار داده تا بتواند رضایتمندی هر چه بیشتر بیماران را فراهم کند.

 

برخی از خدماتی که در کلینیک دکتر فلاح ارائه می گردد عبارتند از:

ایمپلنت
ارتودنسی
زیبایی و ترمیم دندان
جراحی دندان عقل
درمان ریشه
پروتز ثابت (روکش و بریج) و متحرک (دست دندان)
درمانهای اطفال، فلوراید تراپی و فیشورسیلانت
بلیچینگ (سفید کردن دندان)
جراحی های لثه و افزایش طول تاج

بهترین متخصص ایمپلنت:

اگر در جستجوی بهترین متخصص ایمپلنت در یک کلینیک ویژه دندانپزشکی هستید، تا دندان هایی مرتب و زیبا داشته باشید، خوب است بدانید که بهترین متخصص ایمپلنت باید به دو بخش جراحی و پروتز دندان تبحر داشته باشد. به دلیل حساسیت زیاد در سوراخ کردن استخوان فک و عدم ایجاد عفونت و آسیب به اعصاب، تنها می توان به بهترین متخصص ایمپلنت همراه با دانش و تجارب فراوان اعتماد کرد.

 

شاخص های بهترین دندانپزشک کودکان:

محیط مناسب در کنار بهترین دندانپزشک کودکان شرایط ویژه ای را برای برقراری تعامل و ارتباط بهتر با کودکان در کلینیک دندانپزشکی زیبایی شمال تهران فراهم می کند. اطفال و کودکان در این مجموعه زیر نظر بهترین دندانپزشک کودکان به دور از هرگونه استرس و واهمه ای، از بهترین خدمات پیشگیرانه و درمانی که منطبق بر متدهای پیشرفته ی دندانپزشکی کودکان است، بهره مند می شوند.

 

دندانپزشک اطفال چه خدماتی ارائه می دهد ؟

ارزیابی سلامت دهان و دندان های کودکان
ارائه راه های پیشگیری از پوسیدگی های دندان ها از جمله تمیز کردن و درمان فلوراید، و همچنین توصیه های تغذیه و رژیم غذایی مناسب
مشاوره در رابطه با عادت کودک ،به عنوان مثال، استفاده از پستانک و مکیدن انگشت شست
ارزیابی و درمان اولیه برای صاف کردن دندان ها (درمان ارتودنسی )
درمان حفره های دندانی
تشخیص بیماری های دهانی مرتبط با بیماری هایی نظیر دیابت، نقص مادرزادی قلبی، آسم و یا بیش فعالی
درمان بیماری های مربوط به لثه
مراقبت از آسیب های دندان (به عنوان مثال جابجایی و یا از بین بردن دندان ها)

 

 

اصلاح طرح لبخند دکتر فلاح:

اصلاح طرح لبخند را این روزها زیاد می شنویم. لبخند زدن به تنهایی می تواند جلوه ای بسیار زیبا و دلپذیر را به صورت هدیه کند، اگر این لبخند همراه با خودنمایی دندان هایی زیبا و هماهنگ باشد، جذابیت لبخند را دوچندان خواهد کرد. اما وقتی درباره اصلاح طرح لبخند صحبت می کنیم؛ منظورمان دقیقا چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا شما را با اصلاح طرح لبخند آشنا کنیم و به بررسی مزیت ها و چگونگی انجام کار بپردازیم.

 

مزایای استفاده از اصلاح طرح لبخند:

استفاده از اصلاح طرح لبخند مزایای بسیار زیادی دارد. این روش با فراهم کردن ظاهری زیبا و جذاب علاوه بر پوشاندن عیوب دندان ها، مانند شکستگی، ترک، پریدگی و جرم های دندانی سبب می شود تا دندان هایی درشت، یکدست و دلخواه داشته باشید.

مزیت دیگری که اصلاح طرح لبخند دارد، کوتاه بودن زمان انجام آن است. برخلاف ارتودنسی، برای اصلاح طرح لبخند، بیمار نیازی به گذراندن دوره های چند ساله و مراجعات متعدد به دندان پزشکی را ندارد و می تواند در طول یک و یا نهایت 2 جلسه به دندانی ایده آل، زیبا، جذاب و لبخندی دلنشین دست یابد.

پایین بودن هزینه اصلاح طرح لبخند نیز از جمله مزیت های این روش برای دستیابی به دندان هایی زیبا است. در حالیکه هزینه ارتودنسی به دلیل طولانی بودن دوره درمان و رفت و آمد های متعدد به دندان پزشکی بسیار بالاست، با هزینه بسیار کم تر از ارتودنسی می توانید به انجام روش اصلاح طرح لبخند بپردازید.

 

شاخص ها و ویژگی های بهترین متخصصان دندانپزشکی:

در انتخاب متخصص دندانپزشکی باید با این نکته توجه نمود که یک دندان‌پزشک و متخصص در وهله اول باید از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد.

میزان تخصص علمی از ویژگی انتخاب متخصص دندانپزشکی

یکی از نکاتی که اغلب افراد برای برطرف کردن مشکلات دندان‌های خود ازجمله مبحث زیبایی آن‌ها به متخصص دندان‌پزشک ترمیمی مراجعه می‌کنند، میزان سواد و علم به‌روز متخصص مربوطه می‌باشد. نباید غافل شد که استفاده از دستگاه‌های استاندارد مدرن با تکنولوژی‌های روز دنیا برای انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت تأثیرگذار است. در هر شاخه زیبایی دندانپزشکی افراد می‌بایست به متخصصی مراجعه کنند که با علم روز دنیا در این حیطه در حال حرکت است و از روش‌های جدید و تأثیرگذار برای درمان عارضه‌های دندانی استفاده می‌کند

 

کلینیک ویژه دندانپزشکی دکتر فلاح | بهترین متخصص ایمپلنت

کلینیک ویژه دندانپزشکی دکتر فلاح با بهره گیری از دندانپزشکان مجرب و متخصص، ارائه کننده کلیه خدمات دندانپزشکی و اصلاح طرح لبخند با بهترین کیفیت می باشد.

نشانی: قیطریه، بلوار اندرزگو، نبش کوچه عبدالهی جنوبی، پلاک 72 (ساختمان پارسیان)، طبقه اول، واحد 6

تلفن های تماس:

021-22235406

021-22398364