سیستم نویگیشن برای قرار دادن ايمپلنت دندانی بدون استفاده از دست دکتر ادیب

نویگیشن برای ايمپلنت دکتر ادیب

ناوییدنت (Navident) یک سیستم ناوبری مقرون به صرفه و آسان برای استفاده است که راهنمایی دقت در زمان واقعی را برای افزایش دقت در 0.5 میلیمتر از طرح درمان ارائه می دهد. سیستم دید بهتر و دسترسی بیشتر، ارائه می دهد و برنامه ها را می تواند در هر زمان، و حتی در طول درمان تغییر دهید. این سازگاری با هر نوع ایمپلنت، سیستم مته و تمام CBCT های شناخته شده دندان در حال حاضر در بازار است.

* خطای متوسط ​​0.4mm در آزمون داخلی با طیف وسیعی از شرایط عملیاتی است.

شرح و بررسی سیستم نویگیشن پویا

ناویدنت اجازه می دهد تا سایت ایمپلنت را کاملا به صورت دستی و با دقت و اعتماد بیشتر، با استفاده از داده CBCT خود در زمان واقعی به عنوان راهنمای مجازی آماده کنید و در بهترین حالت قرار دهید. این عدم اطمینان وقتی شروع به کار کردن با پروتکل های معمولی می کنید وجود دارد.

این سیستم عمق، زاویه و موقعیت مته شما را بر روی تصویر CBCT قرار می دهد و بازخورد چشمی مناسب در زمان واقعی را فراهم می کند. ناویدنت شما را قادر می سازد موقعیت نوک مته را کالیبره کرده و قبل از شروع کار دقت کرده و بررسی دقیق در محل کار را انجام دهید.

کار با نرم افزار ناویدنت آسان است.به یاد داشته باشید در مقایسه با دیگر برنامه های برنامه ریزی ایمپلنت و در مقایسه با سایر برنامه ها، این برنامه صرفاً به منظور برنامه ریزی سایت ایمپلنت به طور دقیق طراحی شده و شما را بهنگام کار راهنمایی می کند.

نویگیشن برای ايمپلنت دکتر ادیب

این سیستم به شما اجازه می دهد که حرکت خود را برای قرار دادن در مجاورت سایر ایمپلنت ها یا سازه های تنظیم کنید. ناوبری پویا با ناویدنت نسبت به دیگر روش ها امکان درمان سریع تر را فراهم می کند. منتظر راهنمای یا تاخیر ناشی از یک راهنمای نادرست نباشید. مناسب بودن ناوی استنت تا قبل از اسکن CBCT تایید شده است. ناویدنت راهنمایی برای آماده سازی دقیق محل ایمپلنت فراهم می کند، حتی با دید محدود و مته که مانع متضاد دندان ها می شود.

این برنامه برای دسترسی نامحدود به سایت ایمپلنت برنامه ریزی شده است.

با استفاده از ناوبری پویا با ناویدنت به شما دقت بیشتری نسبت به پروتکل های آماده سازی معمولی سایت ایمپلنت می دهد، البته این روش با انعطاف پذیری و آزادی قرار دادن دستی آن همراه است.

از ساده ترین و پیچیده ترین موارد، ناویدنت دید بهتر و فراهم کردن دسترسی بیشتر است.  این سیستم به شما کمک می کند تا از ساختارهای بحرانی اجتناب کنید و عمل جراحی حداقل تهاجمی را برای بیمار انجام دهید.  با این روش تروما، درد و زمان بهبودی بیمار به حداقل می رسد. در مواردی که بیمار مراجعه می کند، می توان با استفاده از ناویدنت، روش های بی حرکت را با موفقیت به پایان رساند، بهینه سازی زمان عمل جراحی و تطابق درمان با هزینه کمتر است.

آخرین نرم افزار ناویدنت در حال حاضر گزینه ای را برای وارد کردن داده های دوربین 3D intraoral دوربین  STL از اسکن پروتز برای مطابقت با داده CBCT DICOM ارائه می دهد. این طرح را می توان در قالب STL ارائه کرد، که اجازه می دهد پروتز موقت قبل از درمان ساخته شود. با روش های نوین ایمپلنت به روز باشید و دندان هایی با عمر طولانی تر کاشت کنید..