دکتر شهبازی: آیا اولترازد امکان سوختگی دارد؟

آیا اولترازد امکان سوختگی دارد؟

 

با رایج شدن سبک زندگی ماشینی و پیشرفت فناوری های نوین،تحرک و فعالیت بدنی کم شده است و چاقی به عنوان یک معضل عمده در میان مردم پدید آمده است. یکی از روش های کاهش وزن استفاده از دستگاه اولترازد است.

اولترازد بهترین روش برای لاغری و تناسب اندام

امروزه دستگاه های مختلفی به منظور کاهش وزن در بازار وجود دارد. اما یک سوال مهم این است که از بین انواع دستگاه های موجود، کدام روش برای لاغری موضعی مناسب تر است؟

دکتر شهبازی در این باره گفت: در حال حاضر بیش از 200 مدل دستگاه مختلف برای کوچک کردن شکم وجود دارد،که یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه لاغری،تناسب اندام و پیکرتراشی در جهان دستگاه اولترازد هست که در مقاله زیر با روش کار آن و سوالهایی که در زمینه چگونگی استفاده از اولترازد برایتان پیش می آید ، پاسخ داده می شود.

مزایای استفاده از دستگاه اولترازد

این دستگاه نیازی به بیهوشی ندارد و تنها با بی حسی موضعی انجام می پذیرد.

دستگاه اولترازد از ایمنی بالایی برخوردار است و میتوان آن را در یک مطب مجهز نیز استفاده کرد.

همچنین امکان بهره گیری از این دستگاه برای تمامی اعضای بدن وجود دارد و میتوان چربی های شکم و پهلو و حتی غبغب را نیز بیرون کشید و صاف کرد.
استفاه از امواج طولی باعث میشود تا کار با این دستگاه عوارض سوختگی و درد شدید برای بیمار به همراه نداشته باشد.

در این روش چربی ها با امواج اولتراسونیک شکسته شده و توسط دستگاه اولترازد سلول های چربی از بین میروند ، به طوری که بازگشت چربی به حداقل ممکن می رسد.

اولترازد این امکان را به بیمار میدهد که چربی های سطحی و چربی های عمقی را از بین ببرد.و باعث میشود فرد در پایان عمل یک شکم صاف و بدون چربی داشته باشد.

با استفاده از این روش می توانید در یک جلسه چند نقطه از بدن را لاغر کنید، این روش کاملا بی ضرر بوده و عوارضی برای بیمار در بر نخواهد داشت، بیهوشی در این عمل نیاز نیست و بیمار با رضایتمندی کامل این عمل را انجام میدهد.

زمانی که یک رژیم غذایی را میگیرید تنها حجم سلول های چربی کاهش میابند و ممکن است با پرخوری دوباره چاقی به سراغتان بیاید ، اما با استفاده از این دستگاه سلول های چربی از بین میروند و از تعداد آنها کاسته می شود، بنابراین در صورت بازگشت چاقی دیگر مثل گذشته اضافه وزن نخواهید داشت، زیرا تمامی سلول های اضافی چربی از بین رفته اند. امروزه اولترازد یکی از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا می باشد که می تواند در یک جلسه ی کوتاه شما را به اندام ایده آلتان برساند.

استفاده از دستگاه اولترازد باعث سوختگی می شود؟

دکتر شهبازی در یک کلام می توان گفت خیر، چون اولترازد از امواج طولی ایمن استفاده می کند، سوختگی غیر ممکن هست.

دلیل استقبال از اولتراسونیک های نسل سوم

اولتراسونیک های نسل اول از امواج ماورای صوت عرضی استفاده می کنند که باعث سوختگی می شود در حالیکه اولتراسونیک نسل سوم (نسل جدید) مانند اولترازد از امواج طولی ایمن استفاده می کنند که باعث سوختگی نمی شود و بسیار ایمن است.