کلینیک سیب سبز:برای نتیجه گیری بهتر قبل و بعد از کویتیشن چه کنیم؟

کویتیشن درمانی جدید و غیرتهاجمی است که در آن ناحیه‌ های با چربی اضافی مانند باسن، شکم، زانو و ران با امواج اولتراسوند با شدت پایین هدف قرار گرفته می‌شود. این روش با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته سلول‌ های چربی را به مایعی تبدیل می‌ کند که به طور طبیعی از بدن دفع می‌شود.

آمادگی پیش از درمان

از یک هفته قبل از عمل هر روز 1.5 تا 2 لیتر آب بنوشید. ناحیه مورد نظر را هر روز و هر شب مرطوب کنید. آب رسانی ناحیه تحت درمان درصد موفقیت کویتیشن را بالا می‌برد. ورزش‌هایی مانند پیاده‌روی یا دیگر فعالیت‌های ایروبیک باید به طور منظم انجام شود تا بدن بتواند مایع به دست آمده از تجزیه چربی را بهتر دفع کند.

توصیه های قبل و پس از درمان

به منظور دستیابی به بهترین نتایج از دستگاه لاغری کویتیشن، می توان نکات مراقبتی زیر را پس از درمان مورد توجه قرار داد:

– نوشیدن حداقل ۲ لیتر آب قبل از درمان و ۲ لیتر آب دیگر پس از درمان در روز درمان. توجه داشته باشید که نوشیدنی های گاز دار، سودا، آب میوه، یا چای را نمی توان به جای آب مصرف کرد.

– نباید برای ۲ ساعت قبل و ۱ ساعت پس از درمان چای بنوشید.

– در روز درمان و ۴۸ ساعت پس از آن کافئین مصرف نکنید.

– از مالش خشک پوست بطور روزانه برای تحریک غدد لنفاوی استفاده کنید. متخصص فیزیوتراپی می تواند نحوه انجام این کار را به شما آموزش دهد.

– از حمام آب داغ (آب گرم اشکالی ندارد)، آب درمانی یا سونا بلافاصله پس از درمان استفاده نکنید.

– رژیم غذایی: از یک رژیم غذایی خالی از چربی، کم نشاسته، و بدون شکر برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن پس از درمان استفاده کنید.

– حداقل روزی ۲۰ دقیقه پس از درمان برای تحریک غدد لنفاوی تمرین های حرکتی انجام دهید.

نتایج

کویتیشن کلینیک سیب سبز

نتایج کوتاه مدت

روش کویتیشن لاغری اغلب باعث ایجاد تغییرات فوری در ارتباط با ظاهر فرد می شود و با توجه به توصیه های مراقبتی می توان دوام و ماندگاری بلند مدت این نتایج را تضمین کرد. بعضی بیماران به کاهش ۱ تا ۵ سانتی متری در محیط دور کمر خود پس از یک جلسه درمان می رسند و این کاهش با جلسات بعدی درمانی افزایش می یابد. به هر حال، نتایج موثرتر اولتراسوند کویتیشن را می توان پس از جلسه دوم و سوم درمان مشاهده کرد.

نتایج بلند مدت

شما با استفاده از روش درمانی لاغری موضعی با کویتیشن می توانید به کاهش حجم بافت چربی و بهبود وضعیت ظاهری بدن خود برسید. این نتایج به تدریج پس از گذشت چند هفته در وضعیت بدن مشاهده می شود و این شرایط نشان دهنده تجزیه بافت چربی می باشد. در این حالت مشاهده کاهش اندازه دور کمر تا ۱۰ سانتی متر در پایان دوره درمانی موضوعی غیر عادی محسوب نمی شود. این نتایج در صورت انتخاب رژیم غذایی سالم و انجام تمرین های حرکتی می تواند ماندگار و بلند مدت باشند. به هر حال، در صورت پر خوری یا مصرف زیاد الکل و انجام ندادن تمرین های حرکتی، بافت چربی از بین رفته به سادگی دوباره تشکیل می شود. در نهایت لازم است توجه داشته باشید که نتایج روش کویتیشن لاغری با توجه به ساختار بافت بدن افراد، ناحیه تحت درمان، سن، متابولیسم، مصرف دارو، و تغییر در وضعیت هورمون ها می تواند در بین افراد متفاوت باشد.