درمان ایدز یا ویروس نقص ایمنی اکتسابی یکی از بزرگترین چالش های پیش روی علم پزشکی است. این ویروس پس از ورود به بدن انسان سریعا دستگاه ایمنی فرد را مورد هدف قرار می دهد و به این طریق کم کم فرد را از بین می برد! روش های مختلفی برای کنترل ایدز تا کنون ابداع شده است اما تمام این روش ها کنترلی بوده و هیچکدام یک روش درمانی به شمار نمی آیند. در ادامه با دکتر سلام همراه باشید.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

هیچ می‌دانستید که عجیب‌ترین کوه دنیا در ایران قرار دارد؟ آن هم کوهی با خاصیت درمانی! شهرت این کوه حالا جهانی شده است و نام و آوازه‌ی آن در دنیا پیچیده است، نام این کوه پردیس است و ویژگی بسیار قوی مغناطیسی اش دلیل معروفیتش. کوهی که به کوه ضد ایدز در ایران معروف است و گفته می‌شود که می‌تواند بیماری ایدز را درمان کند!

کوهی با خاصیت درمان ایدز

پردیس نام کوهی باستانی در استان بوشهر و در نزدیکی شهر جم است و گفته می‌شود که قله‌ی این کوه نزدیک‌ترین نقطه‌ی زمین به خورشید است. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کوه ضد ایدز در ایران خاصیت مغناطیسی بالای آن است به طوری که اگر با ماشین به این منطقه بروید و در فاصله‌ی ۵۰ تا ۱۰۰ متری کوه توقف کنید و ترمز دستی ماشین را بخوابانید می‌بینید که خود ماشین خود به خود به سمت کوه حرکت می‌کند! نکته‌ای که باید بدانید این است که تا حالا این خاصیت باعث به وجود دردسر‌ های زیادی شده است چرا که راننده‌های زیادی با کوه تصادف کرده اند.

اما در این میان یکی از خواصی که این کوه دارد و بیش از اندازه باعث شهرت و بر سر زبان افتادن نام کوه پردیس شده است خاصیت ضد ایدز بودن آن است به طوری که به این کوه لقب کوه ضد ایدز در ایران را داده اند. در واقع گفته می‌شود که این کوه به خاطر نزدیکی‌ای که به خورشید دارد می‌تواند به درمان افرادی که ایدز دارند کمک کند چرا که امکان رشد ویروس‌های اچ آی وی که همان ویروس ایدز است در چنین شرایطی صفر است.

منبع: بلاغ