مو روی گوش

در جدیدترین پژوهش های که در خصوص مو روی گوش توسط کارشناسان صورت گرفته است، متوجه این موضوع شده اند که وجود مو روی لاله گوش باعث افزایش ریسک ابتلا به بیماری های قلبی مخصوصا بیماری کرونر می شود و به همین علت باید مراقب خودتان باشید.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

نتیجه های این پژوهش در تازه ترین شماره مجله پزشکی انگلیس به چاپ دست یافته هست و طبق آن وجود مو در نرمه و کانال گوش به علت ترشح بیشتر از حد هورمون‌های آندروژن و تستوسترون در بدن آقایان هست که دلیل کلیدی بروز لخته خونی و سکته قلبی به شمار می‌آید.

کارشناسان ارتباط بین سکته قلبی و وجود مو در کانال مو را در بیشتر از ۲۱۵ فرد مبتلابه بیماری‌های قلبی در کشور هند بدست آورده اند و اعلام نموده اند بیشتر اشخاص مبتلابه مشکلات قلبی در لاله و کانال گوش خود موی زائد داشته اند.

در عین حال دسته‌ای دیگر از دانشمندان معتقدند وجود مو در گوش صرفاً علامت پیری و به سبب افزایش هورمون تستوسترون در بدن هست و ارتباط مستقیم با بروز سکته قلبی ندارد و یک فرآیند طبیعی در اثر افزایش سن هست.

منبع: جام جم