کلینیک سیب سبز: آر اف چه کاربردهایی دارد

کاربرد آر اف کلینیک سیب سبز

پوست افراد با گذشت زمان و تاثیر گرفتن از عوامل محیطی دچار تغییراتی می شود. از جمله عواملی که در دراز مدت می توانند سبب آسیب دیدن پوست شوند، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آفتاب، پاک نکردن آرایش بعد از مهمانی و خوابیدن با آرایش یا ترکاندن جوش‌های روی صورت را می توان نام برد.

امروزه درمان‌ های جوانسازی پوست صورت پیشرفته و قدرتمندی مانند آر اف این امکان را برای ما فراهم می‌آورد تا با چین و چروک‌های صورت خداحافظی کنیم، کلاژن‌ سازی طبیعی پوست را القاء کنیم و به روشی راحت و سریع درخشندگی جوانی را به نحوی طبیعی به صورت برگردانیم.

کاربردهای آر اف فرکشنال

1- سفت کردن غبغب و ناحیه فک

یکی از کاربردهای مهم آر اف سفت کردن غبغب و ناحیه فک میباشد. این اثر بخصوص در خانمها بسیار چشمگیر است. به طوری که بعد از یک یا دو جلسه واضحاً از سفت شدن غبغب و ناحیه فک ابراز رضایت دارند. ارزش این کار وقتی مشخص میشود که این اثر را با لیزر لیپولیزر مقایسه نماییم. با توجه با اینکه لیزر لیپولیز عمل تهاجمی است و احتمال عوارض نیز وجود دارد، آراف به عنوان یک روش کاملاً غیر تهاجمی و بدون عارضه روش بسیار مناسبی است.

2- سفت کردن پوست گردن

آر اف برای سفت کردن پوست گردن نیز عالی عمل میکند. با توجه به نازکی پوست گردن میتوان گفت که آراف برای سفت کردن پوست گردن رقیبی ندارد.

3- درمان چروک های پوستی

آر اف در درمان چروکهای پوستی اثر بسیار خوبی دارد. این مطلب برای چروکهای دور چشم (زیر چشم) بسیار واضح است. این اثر به حدی است که افرادی که آر اف انجام داده اند، فقط بعد از یک ماه از درمان چروکهای دور چشم خود شگفت زده میشوند.

4- درمان منافذ باز پوستی

آر اف در درمان ترشح بیش از حد چربی پوست و درمان منافذ باز پوستی تاثیر بسزایی دارد. در یک بررسی کاهش حدود ۸۰-۷۰ درصد ترشح چربی صورت فقط بعد از یک جلسه آر اف مشاهده شده است. تنگ شدن منافذ پوستی معمولاً نسبی است ولی برای اکثر بیماران قابل قبول است.

5- درمان جوش صورت

کاربرد آر اف کلینیک سیب سبز

هنگام درمان جوش صورت امکان تشدید موقت آن پس از درمان وجود دارد. نکته جالب این است که خانم هایی که بر اثر مشکلات هورمونی در سنین ۴۰-۳۰ سال هنوز جوش صورت دارند، وقتی برای جوانسازی صورت آر اف انجام میدهند از کاهش جوشهای صورت بسیار ابراز رضایت میکنند.

6- درمان اسکار آکنه

یکی از کاربردها آر اف درمان اسکارهای آکنه است. آر اف به طور خاص در اسکارهای عمقی بسیار موثر است. این کاربرد در ترکیب با لیزر فرکشنال co2 اثر هم افزایی زیادی دارد. حسن RF این است که پس از آن نیاز به مراقبت کمتر بوده و فرد بلافاصله میتواند سر کار برود. درمان پوستهای سبزه با آر اف برخلاف لیزر مشکلی ایجاد نمیکند.

7- درمان تعریق بیش از حد در ناحیه زیر بغل

یکی از جالب ترین کاربردهای آر اف درمان تعریق بیش از حد در ناحیه زیر بغل است. در بررسی های انجام شده این اثر طولانی مدت است ولی براساس مکانیسم اثر شاید دایمی هم باشد. برای افرادی که از بوی بد عرق هم شکایت دارند این درمان مفید است.

8- درمان ترک های پوستی

این تکنولوژی در درمان ترکهای پوستینیز اثر فوق العاده ای دارد به طوری که شاید بتوان گفت بهترین روش درمان استریا آراف است. البته این اثر نسبی است به این معنی که ترکهای پوستی به طور کامل از بین نمیروند ولی وضوح کمتری پیدا میکنند ولی خطوطی که روی استریا وجود دارد کاملاً از بین میرود. نکته جالب در مورد آراف استریا این است که اکثر بیمارانی که برای درمان استریا آراف انجام میدهند از سفت شدن پوست همان ناحیه ابراز رضایت دارند. این اثر در ناحیه شکم، ران یا سینه ها برای بسیاری از افراد ایده آل است.