ال پی جی کلینیک سیب سبز چگونه سبب لاغری می شود؟

لاغری با ال پی جی کلینیک سیب سبز

داشتن اندام متناسب می تواند اعتماد به نفس افراد را دو چندان نماید. در این مطلب قصد داریم شما را با روشی برای  درمان افتادگی پوست و از بین بردن ذخایر مقاوم چربی آشنا نماییم. این روش بدون نیاز به عمل جراحی انجام می شود و به همین جهت مورد استقبال افراد بسیاری است.

ال پی جی چیست؟

ال پی جی (لیپوماساژ) آخرین نسل روش‌های درمانی برای درمان چاقی، سلولیت و شکل دادن به بدن است. روش ال پی جی به شکل شدیدی بافت‌های عمیق را تحریک کرده و باعث می‌شود تا سلول‌های چربی را سوزانده و چرخه‌ی زندگی آن‌ ها را کوتاه کنند. با ابداعات گسترده در زمینه‌ی تکنولوژی و روش‌های جدید درمانی، روش ال پی جی (لیپوماساژ) بر روی منطقه‌ ی خاصی تمرکز کرده و طرز عملکرد آن به‌صورت مکانیکی است.

روش ال پی جی چگونه کار می‌کند؟

در این روش درمانی، بافت‌های عمیق تحریک‌شده و سلول‌های چربی خود را تخریب می‌کنند. همچنین، گردش سیستم لنفاوی افزایش‌یافته و تولید کلاژن در طولانی‌ مدت بیشتر می‌شود. می‌توان این روش درمانی را به شکل ماساژ بافت‌های عمیق در یک منطقه‌ی خاص توصیف کرد؛ البته همکاری فعال بیمار در این روش الزامی است. در طول درمان، بیمار باید عضلات منطقه‌ی مورد درمان خود را منقبض کند تا اثرات درمان تنها بر روی بافت چربی و پوست منطقه باقی بمانند. این کار باعث حصول نتایج بهتری خواهد شد. پس از انجام درمان، بیمار تشویق می‌شود تا به شکل بهتر و معقول‌تری غذا خورده، ورزش کند و روزانه 2 لیتر آب بنوشد.

تکنولوژی ال پی جی (لیپوماساژ) و روش‌های درمانی جدید آثار محسوس خود را زودتر آشکار می‌کنند: این روش می‌تواند آثار خود را ظرف 8 جلسه‌ی درمانی آشکار کند در صورتی‌که روش‌هایی چون اندرمولوژی سنتی حداقل به 15 الی 20 جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.

نحوه‌ی درمان

لاغری با ال پی جی کلینیک سیب سبز

در طول یک جلسه‌ی ال پی جی، یک دستگاه دارای دو غلتک موتوردار و یک دستگاه ساکشن کنترل شده بر روی پوست کشیده می‌شود. در این روش، بافت‌های عمیق بلند شده، کشیده شده و به یکدیگر مالیده می‌شوند که این کار توسط ماساژ بافت‌های عمیق انجام شده و اکثراً خوشایند و آرامش‌بخش است. ماساژ دادن باعث تحرک بخشی بافت‌های عمقی شده و متابولیسم سلول‌های چربی و بافت پیوندی را تحریک می‌کند. چربی‌های سفت شده حال تخریب شده و بافت‌های فیبروز شکل گرفته در دور آن‌ها نرم می‌شود. سم‌هایی که باعث تورم سلول‌های چربی می‌شوند از بین می‌روند چرا که گردش خون و گردش لنف افزایش می‌یابند. بافت پیوندی نیز با افزایش تولید کلاژن و الاستین تقویت می‌شود. ال پی جی همچنین می‌تواند گرفتگی‌های عضلانی را درمان کرده و رد کشیدگی‌های پوستی را از بین ببرد. این روش همچنین می‌تواند جای زخم را از بین برده و باعث شل شدن پوست شود.

اثرهای جانبی

کبودی مختصر تنها اثر جانبی ناخوشایند ماساژ با دستگاه LPG است که در بیماران با پوست حساس بروز می‌یابد. البته باید به فواید متعدد این روش از قبیل تسکین درد عضلانی، محو و کمرنگ شدن ترک‌های پوستی و بافت همبند جای زخم، جوانسازی و حس آرامش نیز اشاره کرد.

هزینه

هزینه ماساژ با دستگاه LPG چندان بالا نیست و به مدل دستگاه، تجربه متخصص و ناحیه تحت درمان بستگی دارد.