تشعشعات تلفن همراه

در جدیدترین تحقیقاتی که در خصوص تشعشعات تلفن همراه توسط محققان صورت گرفته است، متوجه این موضوع شده اند که استفاده زیاد از گوشی باعث شکل گیری غده های در بدن می شود. در این مقاله از دکتر سلام تاثیرات منفی تشعشعات تلفن همراه را آماده کرده ایم. پیشنهاد می کنیم که این مقاله را مطالعه کنید و از دست ندهید. با ما همراه شوید.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

بررسي هاي جديد نشان داد تشعشعات گوشي هاي تلفن همراه موجب تشکيل غده هايي در موش ها شبيه به غده هايي مي شود که در بدن افرادي که بيش از حد از تلفن همراه استفاده مي کنند ديده مي شود.
دانشمندان آمريکايي اعلام کردند قرار دادن موش های نر در معرض تشعشعاتي شبيه به تشعشعاتي که صفحه تلفن هاي هوشمند ايجاد مي کند موجب تشکيل غده هايي در سلول هاي اطراف منطقه قلب شد. اين آزمايش ها در چارچوب تحقيقات درباره خطرات احتمالي دستگاه هاي الکترونيکي پيشرفته انجام شد.
نکته قابل توجه اين که چنين غده هايي در موش هاي ماده که در معرض همين تشعشعات قرار گرفتند ايجاد نشد.
جان بوچر دانشمند ارشد در برنامه ملي پزشکي سموم در آمريکا گفت غده هايي که در موش ها ديده شد شبيه به غده هايي است که در انسان هايي که بيش از حد از تلفن همراه استفاده مي کنند ديده مي شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما