زیبایی و استایل پاریسی با بورژوا به تهران آمد.

بورژوآ برند فرانسوی لوازم آرایش با قدمت بیش از ۱۵۰ سال، ۲۶ بهمن ماه زیبایی و اعتماد به نفس را در گالری سرفیس با حضور جمعی از هنرمندان و مدرسان حوزهی آرایش و گریم جشن گرفت .

با بورژوآ استایل پاریسی در دسترس همه ی خانمهاست!

۱۸۶۳ بود که بورژوآ در گرند بولوار پاریس از دل تئاتر متولد شد؛ از لحظهی تولد، نام خود را به عنوان برندی پیشگام، خلاق و هوشمند که همواره اعتبار متخصصین این حوزه را برای شناخت خانمها به کار میبندد، ثبت کرد تا همهی خانمها در سراسر جهان به زیبایی دست پیدا کنند.

گروه بورژوآ از خانمهای سراسر جهان می خواهد که:

“ به ما اعتماد کنید، با چهرهی زیباتری که میسازید، توجه هر کسی را به خود جلب خواهید کرد. ”
گالری سرفیس ساعت ۱۱ صبح ۲۶ بهمن ماه ۹۶ محل توقف اتومبیلهایی بود که مهمانان جشن زیبایی بورژوآ را به آنجا رسانده بودند؛ از متخصصین حوزهی آرایش تا ستارگان سینما، چون الهه حصاری و لیندا کیانی دور هم جمع شدند تا زیبایی را جشن بگیرند.

 

گالری سرفیس واقع در ساختمان هدیش با معماری خاص و مدرن همواره میزبان بسیاری از رویدادهای مهم و بدیع بوده است.

جای جای جشن زیبایی بورژوا، با فعالیت ها و اتمسفری که جلوه ی زنانه ی پاریسی را به ذهن متبادر می کرد، پر شده بود؛ گویی پاریسی کوچک در دل تهران برای جمعی از مهمانان خلق شده تا با تمام وجود سبک پاریسی را احساس کنند.

مجسمه ای زنده به سبک خاص بورژوا به مهمانان خوش آمد میگفت و آنها را به سمت فرش قرمز هدایت می کرد.

آرام آرام فضا ما را به سمت اتاق هایی که هر کدام هدفی خاص در جهت معرفی محصولات و برند داشت، هدایت کرد. از میان یک کافه ی پاریسی گذشتیم و وارد اتاقی شدیم که محصولات بورژوا با شیوه ها و سبک های آرایشی متفاوت توسط ساینا الفت، هنرمند و مدرس حوزه ی آرایش نمایش و توضیح داده میشد.

تصاویری سیاه و سفید از پاریس بر چند دیوار گالری نقش بسته بود؛ از مهمانان خواسته میشد تا با خلاقیت و سلیقه ی شخصی خود تصاویر را با مدادهای چشمی که ابعداد انسانی داشتند، رنگ کرده و سبک شخصی خود را ماندگار کنند.

در ادامه ی سفر زیبایی با بورژوا، اتاقی به سبک معماری کلاسیک پاریس، دایره ی کامل محصولات را در خود جای داده بود و در مانیتورها ویژگی آنها توضیح داده میشد.

از مهمانان در سالنی به سبک طراحی داخلی فرانسوی با رنگ و روی سرخابی بورژوآ پذیرایی و بستهی کامل محصولات بورژوآ و شیرینی های فرانسوی ماکارون به مهمانان تقدیم شد تا تجربه ای کامل و ناب ساخته و پرداخته شود.