مزایای تزریق چربی با لیپوست دکتر شهبازی

تزریق چربی با لیپوست دکتر شهبازی

امروزه راه های متعدد و اعمال زیبایی فراوانی برای جوانسازی پوست وجود دارد که یکی از آنها، تزریق چربی با لیپوست به لب و چانه گونه و نواحی صورت می باشد.

دکتر شهبازی گفت: فرآیند کلی روش تزریق چربی با دستگاه لیپوست به گونه ها یا سایر اجزای صورت ، به این صورت است که ابتدا ، چربی طبیعی از نواحی مختلف بدن، به طور معمول از  شکم، ران، باسن یا کشاله ران، برداشته می‌شود و برای حجیم‌ سازی سایر قسمت ها، مانند سینه، خوش فرم کردن باسن، صورت، چانه، فرم دهی به کناره های باسن و حتی ایجاد فرم ساعت شنی پهلو و باسن مورد استفاده قرار می گیرد.

هر ساله، تعداد افراد زیادی از روش درمانی تزریق چربی با لیپوست، برای برجسته سازی و خوش فرم کردن لب ها ، چانه، بزرگ کردن سینه ها و بزرگ کردن باسن استفاده می کنند و از نتایج به دست آمده رضایت مطلوبی دارند.

استفاده از این روش مزایای زیادی دارد که به آن ها اشاره می کنیم:

– احتمال واکنش‌های آلرژیک، حساسیت یا واکنش منفی بدن به چربی تزریق شده وجود  ندارد، چون در روش تزریق چربی با لیپوست از بافت چربی طبیعی بدن برای انجام این عمل استفاده می شود.

دکتر شهبازی در ادامه افزود: سرعت جذب چربی های تزریق‌ شده نسبت به ژل‌های تزریقی کمتر است و در نتیجه تزریق چربی پایداری و ماندگاری بالایی دارد. بطور معمول حدود 30% ازچربی تزریق شده در برخی نواحی مانند گونه یا باسن ماندگاری بسیار بالایی دارد که با لیپوست این ماندگاری به علت سرعت کار و مقدار سلول های زنده بیشتری که برای تزریق خواهیم داشت بالاتر از 50% است.

– در این روش این امکان وجود دارد که در هر کدام از نواحی بدن که شما می خواهید حجم آن کاهش یابد ، چربی برداشته شده و به ناحیه مورد نظر در صورت اضافه و منتقل شود.

تزریق چربی با لیپوست دکتر شهبازی

– این روش درمانی زیبایی خطرات و مضرات و عوارض جانبی کمتری در مقایسه با سایر روش ها به همراه دارد.

دوره ریکاوری بیمار در این روش کوتاه است و افرادی که از این عمل جهت انتقال و تزریق چربی در صورت استفاده می کنند، می توانند معمولاً پس از گذشت حدود یک هفته به فعالیت عادی و زندگی روتین و روزمره خود، باز می گردند.

از دیگر مزیت های مهم تزریق چربی با لیپوست این است که در این شیوه درمان زیبایی امکان بر طرف کردن دو مشکل به صورت همزمان وجود دارد.

به این صورت که، چربی از نقاطی از بدن که در آن ها اضافه است و سطح تمرکز چربی در آن بسیار زیاد است برداشته شده و به ناحیه ای که عکس این قضیه در آن صادق است منتقل و اضافه می شود و در واقع و به زبان عامیانه با یک تیر دو نشان زده می شود.