بالا بردن پلک بدون برش با پلاسما پن کلینیک مدیسا

بالا بردن پلک بدون برش با پلاسما پن کلینیک مدیسا

پلاسما پن بر روی اصل گاز یونیزه شده در هوا کار می کند. در فاصله مناسب از پوست (منطقه درمان شده)، اکسیژن و نیتروژن با هم مخلوط می شوند، و انرژی الکترواستاتیک پریزیمی را تولید می کند که بر روی پوست با ترمال ها تخلیه می شود.

در این هنگام منافذ پوست باز می شود، پلاسما و یا اکسیژن اضافی تبخیر می شود و با تکنولوژی فیبروبلاست مناسب ، به انقباض پوست می رسیم.
انرژی پلاسما از طریق نوک پلاسما پن هدایت می شود. پلاسما پن در طول درمان باید در فاصله  1-2 میلیمتری از پوست نگه داشته شود تا پلاسما بتواند به سطح پوست برسد.

هنگام انجام این کار باید از فاصله مناسب پلاسما پن با پوست، اطمینان حاصل شود تا ثبات خوب و حمایت قوی در منطقه درمان فراهم شود. اگر دستگاه پوست را لمس کند، بلافاصله خاموش می شود و از خطر آسیب دیدن جلوگیری می شود. درمان را می توان در تنظیمات کم و یا انرژی بالا انجام داد. تنظیمات انرژی پایین معمولا برای جلوه های سطحی ، مانند اصلاح تغییر رنگ، جوانسازی بافت و از بین بردن خطوط استفاده می شود.

درمان با انرژی بالا همچنین می تواند به طور چشمگیری چروک ها، زخم های آکنه را بهبود بخشد. درمان های کم انرژی اغلب حدود  3 بار در هفته تکرار می شوند. با این حال، درمان با انرژی بالا تنها می تواند نتایج قابل ملاحظه ای نسبت به یک سری از درمان های کم انرژی داشته باشد، درمان انرژی بالا عمیق تر در داخل پوست نفوذ می کند، واکنش قوی تر و بهبودی و نتایج سریع تر و ساخت مجدد کلاژن، سفت شدن و شکل گیری پوست را ایجاد می کند.

بالا بردن پلک با استفاده از پلاسما پن، انقلابی در درمان نوآورانه زیبایی و جوانسازی  است، در این روش شما  نتيجه ای که پس از عمل جراحي مي توانید مشاهده کنید را می بینید. درمان پلاسما شامل بسیاری از نقاط قوس پلاسما می شود که از هم جدا شده اند و می توان در پلک بالا، پایین و یا هر دو پلک  از آن استفاده نمود. این روش به طور معمول کمتر از 30 – 45 دقیقه طول می کشد و نتایج آن بلافاصله دیده می شود اگر چه نتیجه نهایی بعد از 3 تا 6 هفته دیده می شود. 3 درمان در 6 جلسه هفتگی اغلب برای ارائه نتایج مشابه با یک روش جراحی ضروری است.

چه مناطقی با پلاسما پن درمان می شوند؟

بالا بردن پلک بدون برش با پلاسما پن کلینیک مدیسا

پلاسما پن می تواند برای از بین بردن ضایعات پوستی، بالا بردن پلک  و برای کاهش خطوط و چین و چروک ها ، استفاده می شود. همچنین از پلاسما پن، در درمان ضایعات پوستی مانند فیبروم ها، زگیل، پاپیلوم ها و زانتالزما و زخم های آکنه و زخم های پس از جراحی و رنگدانه های روی پوست و نقاط ایجاد شده در پوست بر اثر نور خورشید استفاده می شود. کرم بیهوشی موضعی به مدت 30 دقیقه قبل از عمل، به منظور کم کردن درد و ناراحتی بیمار اعمال می شود و روشی بدون درد است.

برای مناطق دیگر، از کرم بیهوشی موضعی نیز استفاده می شود. در طول درمان ممکن است در محل مورد نظر گرما احساس شود و پس از آن احساس سوزش یا خارش وجود داشته باشد. تکنولوژی پلاسما پن برای چندین سال در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است. گزارش های گاه به گاه در مورد پیگمانتاسيون پس از درمان، (تیره شدن پوست) گزارش شده است اما هیچ گونه عوارض جانبی خاصی از آن گزارش نشده است.