تزریق بوتاکس صورت کلینیک مدیسا

تزریق بوتاکس صورت کلینیک مدیسا

توکسین بوتولینوم (بوتاکس) یک ماده است که بیش از یک قرن است که جهت درمان های پزشکی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده های اولیه از آن برای چشم های تنبل (استرابیسم)، بلفاراپاسم (عدم توانایی حرکت پلک ها به روش های خاص) و گردن (گردن رحم) بود.

تزریق بوتولینوم توکسین باعث تقویت عضلات در منطقه انتخاب شده و باعث کاهش خطوط و چین و چروک ها می شود. همچنین کمک می کند تا ظاهر کلی خود را جوانسازی کنید. بوتاکس مناسب افرادی است که نمی خواهند از روش های جراحی تهاجمی جهت جوانسازی پوست و زیبایی استفاده کنند.

– این درمان شامل چند تزریق ساده به مناطق انتخاب شده است.

– با استفاده ازکرم بی حسی موضعی قبل از درمان به منظور و به حداقل رساندن  کاهش هر گونه ناراحتی یا درد استفاده می شود.

– از کوچکترین و بهترین سوزن ها برای تزریق بوتاکس استفاده می شود،

– قرمزی، کبودی یا خونریزی بسیار کم روی پوست صورت از این عوارض جانبی درمان بوتاکس است.

– نتایج حاصل از بوتاکس بعد از 3-5 روز شروع به نشان دادن می کند و جوانسازی پوست شما شروع می شود.

همانطور که درمان تنها روی عضلات صورت تزریق می شود، عضلات دیگر همچنان به صورت طبیعی عمل می کنند. بوتاکس به عضلات صورت تزریق می شود، جایی که انسداد عصب را به بافت ها متصل می کند.

با این کار فعالیت عضلانی که موجب  ایجاد جروک و خطوط  می شود، کاهش می یابد و نتیجه ی پوست صورت جوان و زیبا تر می شود. خطوط صورت که وقتی صورت شما کاملا آرام است، نامزدهای بسیار خوبی برای بوتاکس نیستند. این خطوط با پرکننده های پوستی مناسب، پر می شوند. بوتاکس اغلب می تواند این خطوط را محو تر کند. تزریق بوتاکس حدود 10 دقیقه طول می کشد و عوارض  آن مانند قرمزی و تورم و خارش کم ، به طور معمول طی چند روز بهبود می یابید.

آیا بوتاکس دردناک است؟

هر تزریقی می تواند با اندکی درد همراه باشد، اما سوزن های مورد استفاده برای تزریق بوتاکس بسیار کوچک هستند، بنابراین درد معمولا کم است. این منطقه را می توان با کرم بی حسی موضعی یا بسته های سرما 10 تا 20  بی حس و اعصاب آن را غیر فعال  کرد، بنابراین در طول انجام بوتاکس، احساس درد زیادی نخواهید داشت. بعد از آن که  اثرات بی حسی موضعی از بین برود، ممکن است ، کمی احساس ناراحتی  کنید.