میکرونیدلینگ کلینیک گلدن رویال

میکرونیدلینگ کلینیک گلدن رویال

میکرونیدلینگ به عنوان درمان القایی کلاژن شناخته می شود و شامل استفاده از سوزن های بسیار ریز برای ایجاد صدها زخم کوچک و نامرئی در پوست و روی لکه های  پوست است.

 کلینیک گلدن رویال خاطر نشان کرد: در این درمان حداقل تهاجمی، که توسط یک متخصص پوست، یا جراح پلاستیک آموزش دیده و  با استفاده از یک دستگاه که دارای سوزن های کوچک نقره ای است، انجام می شود و تقریبا بدون درد و فوق العاده موثر است.

 آسیب های کوچکی که توسط این دستگاه با سوزن های ریز ایجاد می کند، باعث تحریک فرآیندهای زخم طبیعی  بدن می شود و باعث افزایش گردش خون سلولی و افزایش تولید کلاژن و الاستین می شود، بنابراین باعث برگشت و جلوگیری از نشانه های پیری می باشد و چین و چروک های عمیق را کاهش می دهد.

این روش جزو روشهای نوین ترمیم آسیب های پوست و از بین بردن چین و چروک  می باشد.

این همان کارهایی است که لیزر درمانی انجام می دهد، فقط شما به جای استفاده از گرما یا نور به پوست مکانیکی آسیب می رسانید و توانایی آن برای تحریک رشد کلاژن و الاستین  که کلید پوست زیبا و جوان  است ، را افزایش می دهید.

 این روش، قوی ترین راه برای جلوگیری از پیری و جلوگیری از تشکیل خطوط و چین و چروک های جدید است.

وفقط در طی چند جلسه درمانی باعث افزایش توانایی  ایجاد نسل جدید سلول های پوست و کاهش چروک های عمیق در پیشانی می شود.

  میکرونیدلینگ با استفاده از مکانیسم های طبیعی  بدن ،نتایج بسیار طبیعی در پوست به وجود می آورد.

 و چون مدت زمان ماندگاری اثرات آن بیشتر است ، اغلب برای  که سعی در از بین بردن نشانه های پیری دارند و درمان چین و چروک توصیه می شود.

 از جمله مزیت های درمان با این روش، این است که موجب می شود ، نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست آسان تر و سریع تر شود ، و پوست سفت شود.

در میکرونیدلینگ، سوزن به داخل پوست نفوذ می کند و این نفوذ در حدی می باشد که خونریزی کم داخل پوست ایجاد می شود بنابراین پوست در مدت زمان کوتاهی بازسازی می شود در نتیجه دوران نقاهت بسیار کوتاه می باشد.

میکرونیدلینگ را می توان برای درمان بیماران با هر رنگ پوست به کار برد.