دکتر کامران جلالی: اطمینان از سلامتی اعضای بدن با دستگاه الکتروارگانو گرافی

با پیشرفت علم و ارائه تکنولوژی الکتروارگانوگرافی به راحتی و بدون انجام آزمایشات پیچیده پزشکی، می‌توانید تمام بیماری‌ ها و ریشه ی آن ها را شناسایی کنید.

دکتر کامران جلالی گفت: همیشه یکی از خواسته های افراد این بوده که کاش دستگاهی وجود داشت تا علت بروز درد را به آسانی تشخیص می‌داد، برای مثال میدانستیم که درد قفسه سینه ناشی از چه مشکلی است؟ یا چرا معده‌ تیر می‌کشد؟

همچنین مسئله دیگری که در زمینه سلامت فکر افراد را به خود مشغول کرده باشد، این است که از والدین خود ممکن است چه بیماری‌هایی را به ارث ببرند؟

با ارائه فن آوری الکتروارگانو گرافی به سهولت می‌توانید به تمام خواسته‌های خود در این زمینه دست پیدا کنید. در این مقاله بیشتر با نحوه کار و کاربرد های این دستگاه آشنا خواهیم شد.

دستگاه الکتروارگانو گرافی

بررسی عملکرد و سلامت ارگان های مختلف بدن

به‌ واسطه الکتروارگانو گرافی می‌توان از سطح سلامت ارگان‌های مختلف بدن به صورت جداگانه اطلاع پیدا کرد.

دکتر کامران جلالی خاطر نشان کرد: به بیان دیگر این دستگاه قادر است طیفی از سلامتی و بیماری یا حداقل و حداکثر فشار بیماری‌زا برای هر ارگان را بررسی کند، بنابراین این دستگاه عملکرد ارگان‌های مختلف را بررسی می‌کند و تشخیص کمی درباره سطح سلامت آنها ارائه می‌دهد که می‌توان گفت یکی از مزیت‌های منحصر به فرد این دستگاه است.

تشخیص ریشه بیماری ها

دستگاه عصبی خودکار بدن انسان دستگاهی که به‌نام سمپاتیک-پاراسمپاتیک مشهور است، این دستگاه بدون اراده ما، اندام درونی بدن را کنترل می‌کند.

به‌ عنوان مثال تپش قلب، تعداد تنفس، دستگاه گوارش و عملکرد روده و… را کنترل می‌کند…

یکی از ویژگی های خارق العاده دستگاه الکتروارگانوگرافی این است که می‌تواند یک دلیل منطقی برای تمام بیماری‌های سایکوسوماتیک (سایکوسوماتیک به معنای روان‌تنی است، یعنی وقتی از نظر روحی به‌هم می‌ریزیم، براساس نقاط ضعف ژنتیکی که داریم، آن فشار روحی روانی روی نقاط ضعف ما آزاد می‌شود، مانند برخی که بر اثر عصبانیت، دچار تپش قلب می‌شوند)، ارائه دهد.

منحصر به فرد بودن دستگاه الکتروارگانوگرافی در علم پزشکی

موضوع و ویژگی که این دستگاه را از سایر دستگاهی تشخیصی مورد استفاده در علم پزشکی متمایز می کند، این است که می‌تواند ارتباط بین درد یا آسیب موجود دربخش‌های مختلف بدن با حالات روحی و روانی فرد برقرار کند.

تا امروز علم پزشکی درخصوص بررسی ارتباط مسائل جسمی، روحی و روانی، با به وجود آمدن انواع بیماری ها چنان پیشرفتی دیده نشده است ، بلکه بیشتر تلاش شده مشکلات را از جانب خود ارگان درنظر بگیرد، مثلا کبد کم فعال یا بیش‌فعال شده یا در کیسه صفرا سنگی به‌وجود آمده یا دچار التهاب شده است، دستگاه الکتروارگانوگرافی به‌صورت داینامیک و در لحظه، تغییرات روحی-روانی و اثرات آن را که چه آسیبی به جسم و کدام نقاط بدن وارد می‌کند، نشان می‌دهد.

مثلا خشم و عصبانیت و یا استرس، کیسه صفرا را تحت‌فشار قرار می‌دهد یا ترس و ….

اجزای دستگاه الکتروارگانوگرافی

دستگاه الکتروارگانوگرافی که مطب دکتر کامران جلالی بنیانگذار پزشکی فرامولکولی استفاده می‌شود، دستگاهی است که از 6الکترود که دو عدد در کف پاها، دو عدد کف دست‌ها و دو الکترود بر پیشانی فرد قرار می‌گیرد ، تشکیل شده است .

سیگنال های الکترومغناطیسی ضعیف توسط این الکترودها از بدن بیمار جمع آوری شده و در نهایت توسط سیستم پیچیده ای مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد و در نهایت بصورت نمودارهای رنگی وضعیت ارگانها ثبت می‌شود.

عوارض جانبی استفاده از دستگاه الکترو ارگانو گراف

دستگاه الکتروارگانوگرافی هیچ گونه عارضه جانبی و آسیبی به بدن وارد نمیکند و همچون دستگاه الکتروارگانوگرافی یا نوار قلب عمل می کند.