کاشت مو گروه پزشکان امرو

داشتن موی سالم و زیبا آن چیزی است که هر فردی که اهمیت بیشتری برای ظاهر بیرونی دارد، می خواهد. ریزش مو و شکل آن ممکن است بر روانشناسی بسیاری تاثیر بگذارد. در مراکز کاشت مو پزشکان متخصص و متخصصان با تجربه در این زمینه، برنامه های پیوند مو را با استفاده از تکنیک های مدرن با دستگاه های پیشرفته، اعمال می کنند.

فرایند انتقال فولیکول های موی گرفته شده از ناحیه ای که در آن تراکم مو شدید است به مناطق طاسی را پیوند مو می نامیم.

کاشت مو اصولا در کلینیک و با بی حسی موضعی صورت می گیرد که بیشتر برای افرادی که در سنین 25 سال به بالا دچار ریزش مو شده اند مرسوم است در ادامه مقاله توضیحاتی پیرامون کاشت مو می دهیم.

کاشت مو در واقع یک روش درمانی زیبایی است که هم در مردان و هم در زنان استفاده می شود. البته در مردان به علت یکسری عوامل ژنتیکی و سن و سال، طاسی طبیعی و رایج است و معمولا از قسمت جلوی سر و پیشانی مو ریزش مو شروع می شود. اما در زنان ریزش مو معمولا به دلیل تغیرات هورمونی است و موهای کل سر نازک می شود.

اگر چه این عمل پیوند مو نامیده می شود، نه فقط بر روی مو؛ ابرو، ریش، ریش، مانند زمانی که هر ریشه مو بسیار راحت استفاده می شود. پیوند مو باید توسط پزشکان متخصص در محیط بیمارستان انجام شود.

– پس از اینکه بیمار تصمیم به پیوند مو داشت باید تحقیق خوبی انجام دهد و زمان و مکان مناسب را انتخاب کنید.

– پیوند مو فقط باید توسط یک پزشک متخصص انجام شود.

این عملیات باید در بیمارستان و اتاق عمل انجام شود و کارکنان تیم عملیاتی باید از افرادی باشند که با آگاهی و تخصص لازم، که در این موضوع تجربه دارند و با روحیه تیم هماهنگ هستند.

این تیم باید یک دکتر متخصص باشد و پرستار در تعداد کافی و متخصص بیهوشی باشد که در صورت نیاز بیمار مورد مداوا قرار گیرد. این شرایط فقط می تواند در اتاق عمل بیمارستان انجام شود.