بهترین روش کاشت و پیوند مو

یکی از رایج ترین و متداول ترین سوالاتی که اغلب افرادی که قصد انجام عمل کاشت و پیوند مو را دارند، می پرسند این است که واقعا بهترین روش کاشت مو چیست؟ و برتری آن بر سایر روش ها چیست؟

پرسیدن پرسش هایی از این قبیل بسیار طبیعی است، چون انسان موجودی است که تمایل دارد در کمترین زمان ممکن، با کمترین درد و یا ناراحتی، بهترین نتیجه را بگیرد. البته پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه کاشت و پیوند مو کمک بسیاری جهت رسیدن به این هدف می کند.

پیوند مو در دهه گذشته به طور چشمگیری پیشرفت کرده است و یک روش سرپایی بسیار پیشرفته ای است که نتایج کامل و طبیعی را تولید می کند.

انتخاب روش مناسب پیوند مو و پزشک کاملا ضروری است. روش درمان و کلینیک مورد مراجعه بیمار نیز در پیوند مو بسیار مهم است زیرا امروزه بسیاری از جراحان پیوند مو هنوز از روش های منسوخ استفاده می کنند.

با این حال، کلینیک های ترمیم مو پیشرفته و برخوردار از کیفیت و استاندارد های بالا، می توانند تنها با یک جلسه جراحی، موجب بهبودی سریع و استفاده از موهای طبیعی پیوند زده شده، شوند.

هر چند سال روش ها و تکنیک های جدید پیوند و کاشت مو در اختیار پزشکان و متخصصین قرار می گیرد که موجب می شود تعداد بیشتری از افراد، بتوانند موهای از دست رفته خود را در ناحیه سر، ریش و سبیل، ابرو و حتی مژه بدست بیاورند.

با گسترش امکانات و ورود دستگاه های جدید به بازار، روش ها و امکانات بهتری برای عمل پیوند مو ارائه شد که از بسیاری از آنها تاکنون به خوبی استفاده می شود.

در حال حاضر بهترین و جدیدترین روش های ترمیم و پیوند مو عبارتند از:

– FUT

– FIT

– FUE

– SUT

البته در بین این روش ها در حال حاضر، بهترین روش کاشت مو، روش اس یو تی است که دارای ناچیزترین عوارض جانبی و بیشترین نتیجه در زمینه جراحی های کاشت مو از این تکنیک حاصل می شود …

بیشتر این روش های کاشت و پیوند مو مبتنی بر جدا کردن ریشه های فولیکول های مو از ناحیه ای در بدن و انتقال و کاشت آنها در ناحیه ای از پوست بدن که دچار ریزش مو و یا طاسی، شده است.