کلینیک امرو: نکات مهم در مورد کاشت مو که باید به آن توجه کنید

در حال حاضر 70 درصد از افراد و بدون تبعیض بین زنان و مردان؛ با مشکل ریزش مو، کاهش و کم پشت شدن موها مواجه اند. برای حل این مشکلات ناشی از ریزش مو، فن آوری های در حال توسعه و گسترش است.

چرا موهای ما ریخته می شوند؟

علت اصلی ریزش مو، عوامل ژنتیکی است، اما علل دیگری نیز وجود دارد.

تغذیه نامناسب و نامتعادل بر کیفیت مو تاثیر می گذارد. تنش و غم و اندوه سلامت بدن و سیستم ایمنی بدن را مختل می کند و باعث ریزش مو می شود. هورمون های تیروئید منجر به ریزش مو می شوند؛ مو به نظر می رسد بی مایه، خشک و رنگ پریده است.

پس از زایمان، یائسگی و بعد از یائسگی، بیماری دیابت، اختلالات خوردن و داروهای مختلف، کم خونی (آنمی)، بیماری های سیستمیک (سرطان، بیماری های کبدی، بیماری های عفونی)، عملیات مکانیکی (خروج سشوار مکرر، مسواک زدن ضعیف مو مجموعه خیلی تنگ )، فرایندهای شیمیایی (برخی از شامپو، رنگ مو، موج دائمی، فرآیندهای سفید)، آب دریا، نور خورشید، عواملی که باعث از دست دادن مو کلر در آب استخر است.

از دست دادن مو، همچنین به عنوان از دست دادن فصلی شناخته شده است، به خصوص در بهار، و در پاییز افزایش می یابد.

کاشت مو

پس از جمع آوری تمام ریشه های مو، روند جداسازی آنها آغاز می شود. وقتی همه ریشه ها جدا شده اند، فرایند کاشت انجام می شود.

برای روند کاشت، کانال ها باید ابتدا با دقت باز شوند. کانال سیستم باز پانچ به جای آن ترجیح به شروع به پرتاب از روش شکاف جانبی با توجه برش در طبیعت از مو، اندازه فولیکول مو بیمار، طول، خواهد شد به کانال مناسب را باز کنید. مو را نیز می توان به مناطقی که ریزش مو ناشی از زخم ها است، اعمال می شود. علاوه بر این، هنگامی که به موقعیت هایی مانند زخم ریش یا ابرو می آید، پیوند مو می تواند ترجیح داده شود.

آیا پیوند مو یک روش دشوار است؟

عملیات برنامه ریزی مو در عرض یک روز انجام می شود. از آنجا که تحت بی حسی موضعی انجام می شود، درد، درد یا احساس درد در طول یا بعد از عمل وجود ندارد. در طی این روش، بیمار می تواند فیلم ها را ببیند، از رایانه لوحی استفاده کند و غیره این روند بسیار راحت تر از شما ممکن است فکر کنید.

آیا محدودیت سن برای کاشت مو وجود دارد؟

عملیات پیوند مو می تواند توسط هر کسی که 22 به بالا است ساله است و سالم می باشد ، انجام شود.

چه چیزی پس از پیوند مو، در ظاهر موها تغییر خواهد کرد؟

پس از پیوند مو، برای اولین بار موهای طبیعی، ملایم و متراکم تر می شود. پس از عمل پیوند مو، شما قادر خواهید بود موهای شما را تا آنجا که دوست دارید و با اطمینان به آن شکل  بدهید.