شما هم جزء افرادی هستید که مشتاقانه منتظر برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب های علوم پزشکی و دارویی هستید؟ در این نمایشگاه کلیه کتاب های دانشگاهی نیز به فروش می رسد. به گفته دکتر مهرشاد کاظمی که سمت معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل را برعهده دارند؛ این نمایشگاه کتاب در مهرماه امسال برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر مصاحبه ایشان را از دکتر سلام بخوانید.

نمایشگاه تخصصی کتاب

زمان برگزاری بزرگترین نمایشگاه تخصصی کتاب های علوم پزشکی، دارویی- دانشگاهی

سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی- دانشگاهی همزمان با نمایشگاه بین المللی ایران فارما در مهرماه سال جاری برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، دکتر مهرشاد کاظمی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل با بیان اینکه سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی- دانشگاهی در فضایی 2 برابر فضای سال قبل برگزار خواهد شد گفت: سال گذشته 35 ناشر تخصصی در نمایشگاه حاضر بودند که با توجه به استقبال دانشجویان و اساتید و سطح درخواست ها، امسال این آمار افزایش خواهد یافت.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران افزود: با حمایت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی همانند سال گذشته یارانه یک میلیارد ریالی به این نمایشگاه تخصیص داده خواهد شد و در سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی – دانشگاهی میزبان تازه های نشر 2019 در حوزه های مختلف علوم پزشکی و دارویی خواهیم بود ، همچنین با هماهنگی های انجام شده انتظار داریم بیش از  30هزار دانشجوی مرتبط با علوم پزشکی و دارویی از این نمایشگاه بازدید کنند.

وی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه، 20 درصد تخفیف ویژه به ناشرانی که عضو انجمن فرهنگی ناشران کتب علوم پزشکی- دانشگاهی هستند، اختصاص داده خواهد شد و ناشران و رسانه های سلامت محور می توانند با برنامه ریزی های انجام شده در این نمایشگاه علاوه بر تبادل نظر، مسائل و مطالبات صنفی خود را در قالب نشست هایی دنبال کنند .
گفتنی است سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی – دانشگاهی و دومین نمایشگاه رسانه های سلامت محور 2 الی 4  مهرماه در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

مهلت ثبت نام سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی- دانشگاهی

سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی – دانشگاهی با هدف تعامل بیشتر بین دانشجویان و استادان رشته های مختلف پزشکی مهرماه سال جاری برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این نمایشگاه با همکاری سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و در حاشیه نمایشگاه بین المللی ایران فارما، از تاریخ 2 تا 4 مهرماه در مصلی تهران برگزار خواهد شد. آغاز به کار « سومین نمایشگاه کتب تخصصی علوم پزشکی- دانشگاهی» همزمان با بازگشایی دانشگاه های علوم پزشکی فرصت مناسبی برای ناشران علوم پزشکی و دانشگاهی برای تعامل بیشتر با دانشجویان و استادان دانشگاه خواهد بود.
ناشران کتاب های تخصصی در زمینه های پزشکی، پیراپزشکی و علوم دارویی که مایل به شرکت در « سومین نمایشگاه تخصصی کتب علوم پزشکی- دانشگاهی» هستند می توانند با ارسال پیام به نشانی Fm.tehran@farhangmail.ir تا 15 مردادماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.