چقدر اهل خرید از فروشگاه های اینترنتی هستید و با کدام یک از این فروشگاه ها آشنا هستید؟  با  این حال ممکن است اکثر ما اسم ” دی جی کالا” یا بامیلو” به گوشمان خورده باشد و حتی برخی از افراد از طریق این فروشگاه های اینترنتی نیاز های خود را برطرف کرده باشند. اما یکی دیگر از فروشگاه اینترنتی که این روزها طرفدار زیادی پیدا کرده ” فروشگاه اینترنتی فیلپو ” است چرا که این فروشگاه در کمترین زمان کالاهای مورد نیاز شما را در زمینه پزشکی و درمانی به دستتان می رساند. همچنین ممکن است برای خرید برخی از محصولات بهداشتی به صورت حضوری راحت نباشید که در این صورت می توانید از سایت فیلپو کمک بگیرید.

ارسال محرمانه داخل کارتون پستی

سایت فیلپو

فیلپو جز یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات پزشکی است. اما مسئله ای که این فروشگاه را از سایر فروشگاه های دیگر متمایز می کند، مشاوره در مورد زخم بستر و فروش محصولات درمان کننده زخم بستر است. این فروشگاه طرف قرار داد با دیجی کالا و بامیلو است و دارای نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کار است. به علاوه شما می توانید به غیر از اقلام نام برده محصولات دیابتی، زناشویی از قبیل خرید کاندوم، دستگاه وکیوم مردانه، اسپری تاخیری ، وکیوم سینه را به صورت اینترنتی خریداری کنید. همچنین در سراسر کشور ارسال رایگان است و درب منزل می توانید هزینه را پرداخت کنید.

نمونه ای از محصولات قابل فروش در فروشگاه اینترنتی ” فیلپو “

چسب زخم بستر

زخم بستر از بیماری هایی است که بدلیل عدم تحرک شخص در بستر بیماری بوجود می آید . این بیماری بسیار خطرناک بوده و عموما بیماران کم تحرک و یا اشخاصی که زندگی نباتی دارند دچار میشوند . خطرناک بودن این نوع زخم به این دلیل است که پیشرفت بیماری و بزرگ شدن زخم به طرف داخل بوده و تا استخوان پیشروی میکند ، همچنین زخم بستر در ناحیه بالای باسن و انتهای ستون فقرات بسیار بسیار خطرناک بوده و پیشروی گفته شده باعث قطع نخاع و فلج شدن فرد میشود. حال اینکه برای درمان این نوع زخم باید از چسب ، کرم و ژل های مخصوص استفاده شود که چسب زخم بستر تولید برند آمریکایی کولوپلاست از بهترین های این دسته خاص از محصولات است در تمام دنیا مورد استفاده قرار میگیرد.

سایت فیلپو

برای خرید این محصول یا دریافت قیمت به فروشگاه اینترنتی ” فیلپو” مراجعه کنید

خرید کاندوم از داروخانه آنلاین فیلپو

برای جلوگیری از خیل بیماریهای مقاربتی و جلوگیری از بارداری باید و الزاما از کاندوم استفاده نمود . کاندوم ها انواع مختلفی دارد و میتوان به صورت آنلاین در صورت خجالت کشیدن از مشاهده حضوری در داروخانه ، مدل های آن را ملاحضه نمود . خرید کاندوم به صورت آنلاین  یکی از بهترین راه های تهیه این محصول است که در هزینه و وقت صرفه جویی میشود. این محصول انواعی دارد که میتوان پر فروش ترین های آن را  کاندوم عروسکی ، کاندوم فضایی ، کاندوم لاتکس معمولی و کاندوم سیلیکونی اشاره نمود.

برای خرید این محصول یا دریافت قیمت به فروشگاه اینترنتی ” فیلپو” مراجعه کنید

وکیوم سینه بانوان و یا همان بادکش سینه

این دستگاه بافت های سینه را با تحریک چربی و مایعات این بافت ها (به عنوان مهم ترین عامل بزرگ شدن سینه  حجم سینه ها را افزایش می دهد همچنین تحریک سینه با استفاده از این دستگاه باعث افزایش برخی هورمون های زنانه (همچون استروژن) می شود که به رشد سینه کمک می کند. اگر بر طبق دستورالعمل این محصول مورد استفاده قرار گیرد در طول چند هفته تاثیر آن نمایان می شود. همچنین استروژن گیاهی موجود در این کرم ها موجب تقویت بافت شده و علاوه بر افزایش بی نظیر سایز سینه و فرم دهی به آن باعث جلوگیری از سرطان سینه نیز می شود.

نکته!

برای خرید این محصول یا دریافت قیمت به فروشگاه اینترنتی ” فیلپو” مراجعه کنید

اسپری تاخیری

در دنیای مسایل زناشویی یکی از مسایلی که بیشتر از تمام موارد دیگر تاثیر گذار تر است رابطه جنسی محکم و قدرتمند است که باید هر دو نفر در رابطه به اوج لذت برسند ، این اوج لذت در بعضی مواقع با زودانزالی مرد دچار مشکل شده و باید چاره ای اندیشید . اسپری تاخیری را میتوان بهترین درمان موقت نامید که استرس و اضطراب را در حین رابطه از بین میبرد و با مکانیزم بی حسی که ایجاد میکند باعث میشود که از انزال زودرس جلوگیری شود

برای خرید این محصول یا دریافت قیمت به فروشگاه اینترنتی ” فیلپو” مراجعه کنید

دستگاه وکیوم مردانه

دستگاه وکیوم مردانه برای بزرگ کردن آلت، رفع مشکل کجی آلت تناسلی و رفع مشکل بلند شدن آلت تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد. با در جریان انداختن خون درون آلت تناسلی و ورزش گونه بودن این ساکشن در طول مدتی کوتاه که در حدود 2 تا 4 ماه است میتوان به افزایش سایز بوسیله این دستگاه رسید . مکنده ها را میتوان شبیه ساز فرایند مقاربت دانست ، با این تفاوت که در انتهای فرایند تحمع خون درون آلت تناسلی به انزال نمیرسد فرد و صرفا برای کاربرد پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد .

برای خرید این محصول یا دریافت قیمت به فروشگاه اینترنتی ” فیلپو” مراجعه کنید

دستگاه بخور سرد

بی شک بهترین دستگاه را میتوان دستگاهی نامید که ۲۴ ساعت بدونه وقته و با تمام توان به پاک سازی هوا بپردازد. این جواب را بدین صورت دادیم که دستگاهی که نتواند ۲۴ ساعت به صورت بدونه وقفه کار کند ، نمیتواند ضامن سلامتی ما باشد . اما مارک دستگاه ، بیایید واقع بین باشیم و اینگونه بنگریم که مارک دستگاه چندان مهم نیست و مهم نحوه عملکرد این وسیله است که ما را راضی نگه میدارد .

بهترین دستگاه تصفیه هوا

همان سوال قبل و همان جواب قبل ، اما یکی از دستگاه های تصفیه هوا که نه گرد و خاک و بلکه ویروس های بیماری زا را تصفیه میکند همان دستگاه بخور سرد میباشد. این وسیله با ایجاد محیل نسبتا ایزوله در محیط خانه باعث کاهش آلودگی های ویروسی شده و عزیزان مارا در شرایط مطلوب بهداشتی تا حدودی نگه می دارد .

برای خرید این محصول یا دریافت قیمت به فروشگاه اینترنتی ” فیلپو” مراجعه کنید