Yang-Jianbinاین مرد بخت برگشته که از دروان کودکی با این تومور زندگی کرده ولی با سایز کوچکتر، هم اکنون در سن 37 سالگی و تا جائیکه این توموررکورد بزرگترین تومور در دنیا را به خود اختصاص داده تحمل کرده است

بزرگترین تومور جهان از پای مردی در چین برداشته شد.یانگ جیانبین 37 ساله از ابتدای تولد با خال سیاهی در سمت راست پایین تنه خود متولد شد.هنگامی که وی 9 ساله شد بزرگ و بزرگتر شده بود.

index.jpgبلی

به گزارش مجله پزشکی دکتر سلام خبرهنگامی که وی 12 ساله شد تومور به اندازه مشت انسانی شده بود.خودداری خانواده از جراحی باعث شد که وزن تومور به 110 کیلوگرم برسد.

چن مینلیانگ پزشک جراح می گوید فرد دچار نوعی عارضه ژنتیکی به نام نوروفیبروماتوسیس می باشد که بافتهای سلولی و روند رشد طبیعی بدن را با اختلال روبرو می نماید.وی می افزاید قبلا هم چنین تومورهایی را جراحی نمود اما به این بزرگی نبوده اند.

index

این تومور مشکلاتی را برای یانگ پدید اورده بود.وی تنها می توانست روی تخت بنشیند یا دراز بکشد.دو سوم وزن بدنش را تومور تشکیل داده بود.9 دکتر مسول جراحی وی بودند و عمل جراحی 16 ساعت به طول انجامید.

index.jpg78

در طوبل عمل جراحی 5 هزار میلی لیتر خون به بدن یانگ تزریق شد.وضعیت جسمانی وی خوب گزارش شده و اواخر همین ماه مرخص خواهد شد.