در مورد خیریه کودکان فرشته اند چیزی شنیده اید؟ آیا دوست دارید به جمع این خیریه بپیوندید و در کارهای آنها شریک شوید؟ این خیریه در مراسم های مختلفی مانند شب یلدا به برگزاری مراسمی می پردازد و در این راستا به افراد نیازمند کمک می کند.
خیریه کودکان فرشته‌ اند

خیریه کودکان فرشته‌ اند

خیریه کودکان فرشته اند طبق روال هر سال، جشن شب یلدا را در مراکز و بیمارستان های کودکان برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی کودکان فرشته اند، این خیریه در روز جمعه ۳۰ آذر ماه، این آیین باستانی را برای کودکان بیمار، بدسرپرست، دارای معلولیت و … در ۱۱ مرکز در تهران و چند مرکز در ساری و همدان بصورت همزمان برگزار کرد.

گروه کودکان فرشته اند که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ شروع کرده است، تمام تلاش خود برای شادی کودکان و خانواده بچه های مبتلا به سرطان و صعب العلاج را به کار بسته است.

خیریه کودکان فرشته‌ اند

فعالیت های این گروه شامل برگزاری جشن در مناسبت های مختلف و برگزاری تولد برای کودکان در بیمارستان، فراهم کردن شرایط تحصیل برای کودکان بیمار، تهیه دارو و فراهم کردن مایحتاج برای خانواده کودکان، بازسازی و تغییر دکور بیمارستان های کودکان، تهیه مسکن برای خانواده بیماران نیازمند و تجهیز بخش های بیمارستان ها است.

خیریه کودکان فرشته‌ اند

شماره کارت کمک های مردمی:

5022297000021852 بانک پاسارگاد
به نام :موسسه کودکان فرشته ایرانیان

لینک پرداخت مستقیم کمک های مردمی
‏ http://pay.koodakancharity.ir

لینک پرداخت ussd هفهشتاد
*780*1515#

تلفن خیریه : 
021-77586348

مدیریت خیریه:
تلفن 09354202060

آیدی تلگرامی @nasirmoosavi

سایت www.koodakancharity.ir

پیج اینستاگرام: koodakancharity

کانال تلگرام خیریه:‏ @koodakancharity

خیریه کودکان فرشته‌ اند

با تشکر از همراهی همیشگیتان.‌‌