هتل الماس مشهد  ، هتل پنج ستاره مشهد است که با معماری فضای داخلی به صورت خاص مورد توجه سازمان میراث فرهنگی قرار گرفت.  

هتل الماس مشهد مورد علاقه گردشگران نیز می باشد. در واقع ترکیب رنگ ها در این هتل بسیار چشم نواز است و این خصیصه آن به دلیل ترکیب معماری از چندین تمدن دنیا می باشد.

هتل الماس مشهد دارای دو شعبه می باشد که هر دو مجلل و لوکس هستند و موقعیت مکانی بسیار عالی در شهر مشهد دارند. اما وجه تمایز آنها از دیگر هتلهای مجلل تنها چیدمان و تزئینات داخلی می باشد.

هتل الماس مشهد با بکارگیری ریزه کاری های معماری چین، هندوستان، ایران باستان، یونان و مصر، اروپا و قسطنطنیه موفق شد محیطی متفاوت شاد و خیره کننده را به مهمانان هدیه دهد. این هتل بیشتر شبیه به موزه ای زنده است و در گروه ساختمانهایی قرار دارد که در آینده ای دور تبدیل به کاخی باستانی می شود.

هتل الماس مشهد مرتفع ترین هتل این شهر می باشد همچنین رتبه هشتمین هتل بلند ایران با 26 طبقه را دارد. رستوران مجلل در طبقات بالایی و دید وسیع به شهر و حرم امام رضا از محبوبیت های این هتل برای گردشگران می باشد. رستورانی نور گیر و دورتا دور شیشه ای، با رنگ بندی گرم و زیبا و دلنشین و سقفی بلند و لوستری زیبا که در گروه زیباترین رستوران های شهر قرار دارد.

هتل الماس مشهد اولین هتلی است که برای زیبا سازی فضای داخلی خود اقدام به سفارش موکتهای اختصاصی نمود. موکت های این مجموعه با نقوش ترنج و بته جقه بزرگ و رنگارنگ از فرش ایرانی الهام گرفته اند. همانند این موکت ها در هیچ کجای دیگر وجود ندارد و مختص به هتل الماس می باشد.

هتل الماس مشهد با توجه به تمام اقشار جامعه اتاق هایی معمولی تری نیز رای اقامت دارد اتاق هایی که اقامتی ارزان تر را ارائه می دهد. اما برخی از اتاق های این هتل با وجود آینه کاری های ظریف و معرق کاری و کف پوش های بی نظیر بسیار گران و یرت انگیز هستند.

هتل الماس مشهد از هتل های محبوب و پنج ستاره شهر می باشد و رقیبی جدی برای هتل قصر طلایی و مجلل درویشی می باشد. امکانات جانبی هتل و معماری بینظیر و موقعیت مکانی این هتل بسیار دوست داشتنی به نظر می رسد.

هتل الماس مشهد با لابی بزرگ و لوسترهای غول پیکر و متفاوت در ابتدای ورود مهمان را به تفکر وا میدارد. تنها لابی هتل گواهی متمایز بودن این هتل با سایر هتل ها را می دهد. گچبری متفاوت سقف لابی به همراه لوستر عجیب و رنگارنگش سبک معماری متفاوت را یادآوری می کند.

هتل الماس مشهد علاوه بر معماری و چیدمان منحصر به فرد پرسنلی مودب و دلسوز داشته و خدمات خود را با کیفیت و متمایز از سایر هتل ها ارائه می کند.

جهت رزرو هتل الماس مشهد با شماره تلفن 051-38581516 تماس حاصل فرمایید