هتل اطلس مشهد هتلی سه ستاره و نزدیک به هتل مشهد می باشد، اما عالی به جهت موقعیت جغرافیایی و کیفیت ارائه  خدمات می باشد. این هتل به دلیل همجواری با حرم امام رضا و بازار رضا و ایستگاههای اتوبوس و تاکسی بسیار محبوب زائران شهر مشهد می باشد.

هتل اطلس مشهد درست مقابل میدان بیت المقدس قرار دارد و با فروشگاههای نقره فروشی و سوغات و ادویه و خشکبار محاصره شده است.

هتل اطلس مشهد ساختمانی تقریبا مرتفع در میدانی بسیار زیبا که مقابل حرم امام رضا واقع است، می باشد. این هتل دوست داشتنی است چون به محض خروج از آن گنبد و گلدسته حرم به چشم میخورد. اما این تنها دلیل نیست و حضور گردشگرانی که اغلب رو به گنبد ایستاده اند و حال و هوایی عجیب دارند دیدنی تر از هر چیز می باشد.

هتل اطلس مشهد مکان بسیار خوبی برای اقامت سالمندان محسوب می شود.  اقامت در این هتل با فاصله اندک به حرم آن هم در خیابان اصلی بیشتر به عنوان هدیه ای از جانب فرزندان به والدین هدیه می شود. سالمندان اغلب از اقامت در این هتل خشنود و راضی هستند اما جوانان کمی اقامت دراین هتل را کسل کننده می دانند.

هتل اطلس مشهد در محله عیدگاه و جدیدی ها قرار دارد این دو محله از محله های بسیار قدیمی شهر بوده است که بیشتر یهودیان و ادیان دیگر در آن زندگی می کردند.

هتل اطلس مشهد با قرار گیری در منطقه ای تاریخی به آثار تاریخی زیادی هم نزدیک بوده و دسترسی به آنها آسان است. یکی از آثار تاریخی که کمتر شناخته شده حمام لوی یهودیان است. این حمام در حال حاضر با نام حمام اسلام فعالیت میکند و می توانید آن را از نزدیک مشاهده کنید.

هتل اطلس مشهد درست در منطقه تجارت یهودیان در زمان قدیم قرار گرفته است. این مکان در گذشته کوچه پارچه فروش ها و قالی فروشها و زیور فروشی های یهود بود که شنبه ها برای عبادت آنها تعطیل میشد.

هتل اطلس مشهد و اقامت دراین هتل فرصت مناسبی برای بازدید از خانههای یهودی نشین با راههای مخفی و کوچه گرمابه های یهود می باشد. از تمام این گرمابه ها تنها گرمابه لوی باقی ماند و آنهم با اسمی مستعار فعالیت میکند بسیاری از شهروندان روحشان از وجود آن آگاه نیست.

هتل اطلس مشهد علاوه بر همجواری با محله یهودی ها و کاروانسرا و گرمابه و خانه های مربوط به آنها، نزدیک به بازار رضا، بازارتاریخی فرش فروشها، حمام شاه عباسی، موزه مردم شناسی، خانه آیت الله خامنه ای، خانه های تاریخی کوچه سرشور قرار دارد.

جهت رزرو هتل اطلس مشهد با شماره تلفن 38581516-۰۵١ تماس حاصل فرمایید