فنگ شویی برای جذب ثروت امکان پذیر است؟ فنگ شویی برای جذب ثروت چه راهکارهایی را توصیه می کند؟ راه های جذب انرژی ثروت با به کارگیری فنگ شویی چیست؟ فنگ شویی یک فلسفه متافیزیکی است که هماهنگی را در محیط ایجاد می کند. فنگ شویی برایتان ثروت را به همراه نمی آورد اگر برای بدست آوردن آن تلاش نکنید. اما پشتیبانی لازم برای جستجوی ثروت و شانس را برایتان به فراهم می کند. در این مقاله از بخش روانشناسی دکتر سلام به بررسی توصیه های فنگ شویی برای جذب ثروت می پردازیم.

فنگ شویی برای جذب ثروت

فنگ شویی به شما در به کارگیری متدهای مختلف برای ایجاد محیطی در خانه و محل کارتان کمک می کند تا شما را تقویت کند و همین طور به شما کمک می کند تا انرژی های فنگ شویی برای جذب ثروت را جذب کنید. نکات ساده و آسانی درباره پول وجود دارند تا برای انرژی قوی ثروت در محل کسب و کارتان استفاده کنید. درمان کلاسیک در فنگ شویی شامل سکه های چینی ها، سمبل لاک پشت اژدها نما، بودای خندان، درخت پول، گلدان های ثروت و موارد دیگر است که قرن ها جهت جذب ثروت در خانه و محل کار استفاده می شده اند.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

فنگ شویی برای جذب ثروت

فنگ شویی برای جذب ثروت – یک در ورودی تاثیر گذار درست کنید

خانه شما برای اینکه بتواند انرژی چی را برای ثروت جذب کند باید در ورودی توانمندی داشته باشد. در ورودی، در فنگ شویی به” دهان چی”  معروف است. اگر لازم است با نمادهای محافظت، وفور و خوش شانسی از آن مراقبت کنید. برای مثال هیچ سطل زباله یا گلدان قدیمی نباید نزدیک در باشد و اینکه  بدون جیر جیر کردن راحت و کامل باز شود. شما باید مطمئن شوید که هماهنگی و تعادل هنگام ورود وجود داشته باشد.

فنگ شویی برای جذب ثروت

آشفتگی و بی نظمی  ها را مرتب کنید

خانه و محل کارتان را از به هم ریختگی های غیر ضروری حفظ کنید. یک فضای نامنظم نه می تواند انرژی ثروت را جذب و نه آن را حفظ کند. دور انداختن وسایل می تواند سخت و گیج کننده باشد، پس لیستی از چیزهایی که استفاده می کنید و یا نمی کنید، تهیه کنید. هر روز 30 دقیقه از زمانتان را صرف مرتب کردن این بی نظمی ها کنید.

فنگ شویی برای جذب ثروت

منطقه پول را برای فنگ شویی برای جذب ثروت آماده کنید

جایی را برای منطقه پول در نظر بگیرید و از آن خیلی خوب مراقبت کنید. برای نمونه، فرض کنید دفتر کار خانگی تان جایی است که امور مالی و کارهای دیگرتان را در انجام می دهید. شما یابد از عناصری مثل چوب که نمایانگر ثروت و  پول است، استفاده کنید. رنگ آبی و تصاویری با منظره دریاچه و اقیانوس نشانگر عنصر آب هستند که چوب را تقویت می کند. همین طور می توانید از آینه ها، گیاهان و شمایل کوچک نماد رفاه و ثروت هستند استفاده کنید.

فنگ شویی ثروت

نمادهای ثروت را به نمایش بگذارید

نمادهای فنگ شویی را در خانه خود به نمایش بگذارید چون بیانگر وفور و ثروت هستند. می توانید از نمادهای کلاسیک مثل کشتی ثروت، یا چیزی مخصوص به خودتان که انرژی ثروت را نشان می دهد، به نمایش بگذارید. طلایی رنگی است که ارتباطات پولی قدرتمند را نشان می دهد. بنفش نیز رنگ نمادین برای ثروت است. شما می توانید از این رنگ ها در بالش ها، فرش ها و دیگر وسایل موجود در خانه و محل کارتان استفاده کنید.

فنگ شویی برای جذب ثروت

فنگ شویی برای جذب ثروت – از نماد ماهی استفاده کنید

برای جذب انرژی مثبت برای ثروت، خانه یا محل کارتان را با آکواریوم فنگ شویی تزیین کنید. این راهی سرگرم کننده و جالب برای افزودن زیبایی و ثروت به مناطق شخصی و همینطور فضای کارتان است. در ضمن می توانید از نمادها و تصاویر خاص ماهی برای ایجاد حس ثروتمندی در محیط استفاده کنید. مثلا در آشپزخانه از ساعتی به شکل ماهی و در حمام از پرده ای با طرح ماهی بهره ببرید.

فنگ شویی برای جذب ثروت

با بلورهای جذب ثروت همه جا را تزیین کنید

بلور سیترین از دیرباز برای جذب ثروت شناخته شده است بنابراین اغلب در فنگ شویی برای جذب ثروت استفاده می شود. شهرت دیگر سیترین برای تقویت اعتماد به نفس است. در نتیجه می تواند انتخاب خوبی برای جواهرات شخصی تان باشد. همین طور می توانید از سنگ ثروت معروف مثل پیریت استفاده کنید.

یک روش خلاقانه برای نمایش بلورها این است که آنها را در یک درخت جواهر مخصوص فنگ شویی، در دفتر کار خانگی تان به کار برید که نمایی زیبا، پر معنا وآشکار است.

فنگ شویی برای جذب ثروت

فنگ شویی برای جذب ثروت – از فواره های فنگ شویی استفاده کنید

از فواره های واقعی در داخل و خارج از خانه به عنوان یک درمان تاثیرگذار فنگ شویی استفاده کنید. مهم نیست که کوچک باشند چون به هر حال انرژی تازه و مثبت را برای ثروت جذب خواهند کرد. همچنین از تصاویری که نمایانگر فواره باشند هم می توان استفاده کرد، مثلا تصاویری از جریان آب مثل آبشارها، اقیانوس ها و رودها.

تصاویر از آب های  پر از کف که نشان دهنده خروش و پویایی آن هستند هم در تصاویر قدرت ثروت را به نمایش می گذارند.

فنگ شویی ثروت

انرژی مثبت را به جریان درآورید

به طور منظم عبور جریان انرژی چی را در خانه و محل کار بررسی کنید. گردش انرژی تازه و نیرومند چی به تمام نمادهای فنگ شویی ثروت پیوند دارد. هدف شما باید بیشتر تمرکز بر روی جذب انرژی ثروت و فراوانی باشد. از ویژگی های یک جریان چی خوب می توان به این اشاره کرد که راحت، گسترده و با ریتمی آرامبخش به جلو حرکت می کند،پس مطمئن شوید راهروها تمیز و مرتب هستند و تصویر دلپذیری بر روی دیوار نصب شده باشد.