نکات فنگ شویی دفتر کار این مقاله از بخش روانشناسی دکتر سلام، به شما کمک می ‌کند تا یک انرژی موفق و پویا را در فضای اداری خود ایجاد کنید. مهم نیست که دفتر شما یک دفتر خانگی، یک دفتر در بیرون از منزل و یا یک اتاقک کوچک باشد. وقتی بدانید که چطور می‌ توانید آن را پرانرژی کنید، فنگ شویی می‌ تواند انرژی رویایی تان را به ارمغان بیاورد. از آنجا که ما دوست داریم ساعات زیادی را در این دفتر سپری کنیم، پس باید به نکات سلامت فنگ شویی دفتر کار دقت کنیم. سپس، به نکات فنگ شویی برای موفقیت و شناخت، همان طور که حتما مستحق آن هستید، نگاه کنید.

فنگ شویی دفتر کار

حداقل چند مورد از روش‌ های فنگ شویی دفتر کار را که به راحتی می‌ توانید در فضای اداری خاص خود اجرا کنید، انتخاب کنید. لازم نیست که این فنگ شویی ها درام باشند، حتی چند گیاه تصفیه کننده هوا و تصاویر فنگ شویی هوشمند بعلاوه ایجاد موقعیت بهتر برای میز کارتان می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد و حرفه شما را به سمت موفقیت سوق دهد.

با پول یک پیتزا لاغر شو

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت

فنگ شویی دفتر کار

فنگ شویی دفتر کار به اندازه فنگ شویی اتاق ‌خواب مهم است. ما تمایل داریم که ساعات زیادی را در اداره، دفتر خانگی و یا محیط کار بیرونی صرف کنیم. اگر فضای کار خود را نادیده گرفته‌ اید، حالا کمی وقت صرف کنید و به فنگ شویی دفتر خود توجه کنید.

ده گیاه تصفیه کننده هوای برتر در فنگ شویی دفتر کار

بهترین توصیه فنگ شویی دفتر کار که همیشه باید در ذهن خود داشته باشید این است که همیشه از کیفیت هوا در دفتر خود آگاه باشید و نهایت تلاش خود را بکنید تا آن را بهبود بخشید. تحقیقات نشان می ‌دهد که آلودگی داخلی بسیار بدتر از آلودگی هوای بیرون است. آیا یک راه‌ حل فنگ شویی برای این کار وجود دارد؟ بله، هست! بهترین راه ‌حل فنگ شویی این است که دفتر خود را با گیاهان خانگی تزئین کنید.

پیشخوان دفتر خود را فنگ شویی کنید

زمانی که شما در یک محیط کار پیشخوانی کار می کنید (که این به این معنی است که دکوراسیون دفتر شما امکان تغییر ندارد) باید توجه بیشتری به ایجاد (و حفظ) انرژی خوب در طول روز در دفتر خود داشته باشید. در حالی که ممکن است شما قادر به تکان دادن میز اداری خود برای قرار گیری در موقعیت فرماندهی یا جهات شانستان نباشید، اما هنوز راه ‌های زیادی برای بهبود انرژی در محیط کاری شما وجود دارد.

فنگ شویی دفتر کار

با فنگ شویی دفتر کار ، سطح بهره ‌وری خود را بالا نگاه دارید

گیبور میت در کتاب خود به نام وقتی که بدن می گوید نه، متذکر می شود که، ما آگاه نیستیم اما استرس بیشترین آسیب ها را به ما وارد می کند. آیا فنگ شویی می ‌تواند به شما کمک کند تا نقاط استرس را در دفتر خود مشخص کنید، و از همه مهم‌ تر اینکه آیا شما می ‌توانید در خنثی ‌سازی یا حذف آن‌ ها کمک کنید؟ بله. حتما این امکان وجود دارد.


بیشتر بخوانید: فنگ شویی ثروت؛ جذب ثروت با کمک نمادهای فنگ شویی ثروت


رو به رویی با یک دیوار مسدود کننده در دفترتان

در فنگ شویی، مکان مناسب دیوارها می ‌تواند جریان خوبی از انرژی را توزیع کرده و احساسات مثبت را در خانه و یا دفتر کار افزایش دهد. مکان نامناسب یک دیوار چالش برانگیز، دقیقا برعکس عمل خواهد کرد.

ایجاد یک تکیه گاه خوب با فنگ شویی دفتر کار

تکیه گاه فنگ شویی خوب یعنی داشتن یک انرژی قوی، پشتیبان و خوب فنگ شویی در پشت سرتان. این کار معمولا در دفتر (ناحیه پشت سرتان در هنگامی که در پشت میز مشغول به کار هستید.) و در اتاق خواب (دیوار پشت تخت خوابتان) انجام می شود.

فنگ شویی دفتر کار

پیدا کردن موقعیت فرماندهی فنگ شویی

موقعیت فرماندهی فنگ شویی یک ایده مهم است که وقتی اتاق ‌خواب، دفتر، اتاق نشیمن و یا وقتی که دوباره دکوراسیون را می چینید، باید آن را در نظر بگیرید. چرا؟ چون بودن در موقعیت فرماندهی، انرژی شما را قوی ‌تر کرده و از آن محافظت می‌ کند.

نکات فنگ شویی برای یک دفتر کوچک و بدون پنجره

اگر ساعات زیادی را در محل کار سپری می کنید، باید راهی پیدا کنید تا انرژی دفتر برای شما کار کند، به این معنی که انرژی موجود در دفتر باید از سلامت و سرزندگی تان حمایت کند. این یک چالش است، به خصوص اگر دفتر شما هیچ پنجره ای ندارد، اما حتی در این دفتر کار نیز، فنگ شویی خوب غیر ممکن نیست!

فنگ شویی دفتر کار خانگی

در تجربه من، کار کردن در یک دفتر خانگی دو چالش بزرگ را به همراه دارد. خبر خوب این است که اگر بدانید چطور از فنگ شویی به نفع خود استفاده کنید، غلبه بر آن‌ ها آسان است.

فنگ شویی دفتر کار

آیا من با دیوار یا یک جهت بد رو به رو هستم؟

اگر دفتر شما دارای این وضعیت هست، حتما فکر می کنید که با یک چالش بزرگ رو به رو هستید. با این حال، ادارات متعددی همین وضعیت را دارند، اما می توان برای داشتن فنگ شویی خوب آن را مدیریت کرد. بنابراین، باید ببینید که چه کارهایی را می ‌توانید برای بهبود فنگ شویی دفتر خود انجام دهید.

بهترین موقعیت فنگ شویی یک میز اداری L شکل

اگر برای مدتی است که فنگ شویی را دنبال می کنید حتما می دانید که به همان اندازه که برای تخت خواب مهم است، برای میز کار هم مهم است که در یک جهت فنگ شویی مناسب باشد. گاهی اوقات قرار دادن میز اداری در این جهات بسیار ساده است و گاهی اوقات شما باید از همه خلاقیت خود برای پیدا کردن بهترین نقطه انرژی فنگ شویی در دفتر خود استفاده کنید.

توصیه‌ های فنگ شویی برای منطقه مناسب شما

مراقبت از ناحیه مناسب فنگ شویی در هر فضای اداری بسیار مهم است. هنگامی که این ناحیه بوگوآ قوی و متعادل است، به اصطلاح از انرژی آتش موفقیت کسب ‌و کار شما پشتیبانی می ‌شود و برای جذب موفقیت بیشتر تلاش می ‌کند.