در مورد فنگ شویی خوش شانسی چه می دانید؟ آیا واقعا میتوان با قوانین فنگ شویی، بدشانسی  را به خوش شانسی تبدیل کرد؟ قرار گرفتن در جهات مناسب فنگ شویی خوش شانسی می تواند باعث شود که انرژی بیشتری جذب کنید و انرژی منفی را دفع کنید؟ آیا میتوان از قورباغه ثروت در جهت افزایش خوش شانسی استفاده کرد؟ این نماد را در کجای خانه باید قرار داد؟ در این مقاله از بخش روانشناسی دکتر سلام در مورد جهات فنگ شویی خوش شانسی و رهایی از بدشانسی با شما صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

جهات فنگ شویی خوش شانسی چه هستند؟

به نظر می ‌رسد که جهات  فنگ شویی خوش شانسی و بدشانسی بسیاری از طرفداران این روش را سردرگم کرده است. دلیل، ساده است. برخی از کتاب‌ های فنگ شویی ادعا می کنند که قرارگیری در برابر جهات  فنگ شویی خوش شانسیتان بسیار مهم است و در صورت قرارگیری در برابر جهات فنگ شویی بدتان، امکان رخ دادن اتفاقات بدی وجود دارد. به طور خلاصه، معنای جهات فنگ شویی خوش شانسی و بدشانسی این است که شما از برخی جهات انرژی ‌های خوب و از دیگر جهات انرژی های بدی را جذب می کنید. این یک راه ‌حل معجزه آفرین یا فرمول تضمین‌ شده برای موفقیت نیست.

فنگ شویی خوش شانسی

جهات فنگ شویی خوش شانسی خود را پیدا کنید

جهات  فنگ شویی خوش شانسی تان به شما کمک می ‌کند تا کیفیت انرژی ای را که مغذی تر و یا برای شما مناسب تر است، جذب کنید. هنگامی که مسیر  فنگ شویی خوش شانسی خود را بدانید، سعی خواهید کرد که در محل کار، خانه و یا در هنگام خواب (جهتی که سر شما وقتی در رختخواب هستید رو به آن است) به سمت این جهات باشید. چطور باید جهت  فنگ شویی خوش شانسی تان را پیدا کنید؟ خیلی آسان است.

آیا فنگ شویی واقعا می‌ تواند شما را خوشبخت کند؟

بله، فنگ شویی می ‌تواند به شما کمک کند تا شانس و موفقیت بیشتری را جذب کنید. البته! بسیار مفید است که بدانیم فنگ شویی باستان سه سطح از شانس را تعریف کرده ‌است (بهشت، زمین و بشریت). اگرچه نمی ‌توانید تاریخ و مکان تولد خود را تغییر دهید (شانس بهشت)؛ اما قطعا می ‌توانید به شدت دو سطح دیگر شانس خود را بهبود بخشید. شانس زمین شما زمانی تقویت می ‌شود که شما در مکانی با چی قوی زندگی کنید.

فنگ شویی خوش شانسی

توصیه‌ هایی برای قرارگیری تخت خواب در برابر جهات فنگ شویی بدشانسی

اطلاعات فنگ شویی باید به عنوان ابزاری برای بهبود زندگی و رفاه شما باشد؛ نه ابزار ایجاد مشکلاتی برای شما. اگر نمی‌ توانید موقعیت تخت‌ خواب خود را تغییر دهید، پس به فکر راهکارهای دیگر باشید. آن را به عنوان یک هدیه داده‌ شده قبول کنید و از آنجا شروع کنید.

فنگ شویی خوش شانسی

آیا باید فنگ شویی خوب را در جهات فنگ شویی بدم اعمال کنم؟

آیا اعمال یک فنگ شویی خوب در جهات فنگ شویی بد یک شخص مفید است؟ البته که هست. شما می ‌خواهید فنگ شویی را در کل خانه، به خصوص در مناطقی با انرژی ‌های به ظاهر مشکوک، اعمال کنید،. با این حال، باید تمایزی میان یک ناحیه ویژه باگوآ از خانه و یک جهت ویژه فنگ شویی در نظر گرفته شود، زیرا این همان جایی است که اغلب در آن اغتشاش رخ می ‌دهد.

جهات ‌شانس فنگ شویی و نقطه قدرت میز یا تخت خواب شما

اگر شماره کوآ را بدانید، می ‌توانید بهترین جهت فنگ شویی را پیدا کنید. استفاده از جهات شانس فنگ شویی، قطعا اجباری نیست، اما معمولا وقتی با بهترین مسیر خود روبرو می ‌شوید، انرژی بهتری دریافت خواهید کرد. با به خاطر سپردن جهات  فنگ شویی خوش شانسیتان، می ‌توانید اتاق‌ خواب و دفتر تان را تغییر دهید.

فنگ شویی خوش شانسی

چگونه می توانید جهات فنگ شویی خاصی را تعریف کنید؟

می ‌دانم که مشخص کردن مسیرهای فنگ شویی می ‌تواند گیج‌کننده باشد، به خصوص وقتی که شما درباره راه‌ های مختلف تعریف باگوآ یا نقشه انرژی فنگ شویی در خانه تان می خوانید. بله، شرق شرق است، اما جهات اصلی، نقطه مرجع، یا نقطه شروع، مرکز خانه شما خواهد بود.

فنگ شویی محل کار: آیا با دیوار یا جهات بد رو به رو هستم؟

اگر دفتر شما در این وضعیت قرار دارد، ممکن است فکر کنید که با یک چالش بزرگ مواجه هستید. با این حال، ادارات متعددی دارای همین شرایط هستند، اما می توانید با مدیریت، فنگ شویی خوبی را اعمال کنید. بنابراین، باید ببینیم که چه کارهایی را می توان برای بهبود فنگ شویی دفتر انجام داد.

فنگ شویی خوش شانسی

روش قرار دادن قورباغه پول برای فنگ شویی خوش شانسی

استفاده از قورباغه پول فنگ شویی ریشه های نمادین عمیقی دارد. یک اثر اسطوره ای  سه پا است که گفته می شود ثروت و فراوانی را جذب می کند. به این دلیل است که در اغلب بناهای چینی از آن استفاده می شود. قورباغه پول می تواند در هر مکان و موقعیتی استفاده شود، اما برای اینکه از مزایای این نماد معنوی استفاده کنید باید یک سری قوانین معمول در مورد روش قرار دادن آن و جایگاه آن را رعایت کنید.

منشا قورباغه پول که به آن وزغ سه پا یا وزغ پول هم گفته می شود از داستان های قدیمی چینی می باشد. بر اساس این افسانه، همسر یکی از هشت خدای روم، اکسیر جاودانگی را دزدیده و می نوشد و سپس تبدیل به وزغ می شود. اما بجای دو پای عقب مثل بچه قورباغه دم دارد. قورباغه و وزغ کنار آب زندگی می کنند ، که نماد ثروت است. رایج است که در دهان قورباغه یک سکه قرار می دهند به اینصورت که به صاحبخانه ای که آنجا ساکن است آنرا تعارف می کند.

اگر از فرهنگ چینی آمده باشید، یا اعتقاد قوی نسبت به نماد قورباغه پول داشته باشید، آن می تواند علاج مالی فنگ شویی برای مشکلات مالی شما باشد. اما اگر رابطه احساسی و هیجانی با آن برقرار نکردید، تاثیر کمی برای این تلاش فنگ شویی شما دارد.

فنگ شویی خوش شانسی

محاسبه گر و جدول فنگ شویی جهات شانس

فنگ شویی راه های متعددی برای بهبود کیفیت زندگی‌ دارد. از ارکان‌ اصلی فنگ‌ شویی میتوان به هوای خوب ، نور خوب و حتی جهت های شانس یا نمایش بهترین خود اشاره کرد. جهت های فنگ ‌شویی شانس به شما کمک می ‌کند تا کیفیت انرژی ای را که بیش از همه برای شما مناسب است و شما را تغذیه می ‌کند، جذب کنید. زمانی که شما جهات فنگ شویی شانس را فهمیدید، سعی خواهید کرد تا در دفتر و خانه با آن ها روبه رو شوید. شما می توانید این مطالب را در هنگام خواب ( هنگامی که در تخت خواب هستید، تاج سرتان در جهت مناسب باشد) و یا برای جایگیری صندلی مورد علاقه تان، به کار برید. چطور جهات فنگ شویی شانس را پیدا کنیم؟ به سادگی!

فنگ شویی خوش شانسی

جدول فنگ شویی جهات شانس شما

همانند هرچیزی در زندگی، همیشه سعی کنید بهترین کار خود را با تمام توان انجام دهید و اگر در حال حاضر خوب به نظر نمی رسد، ناامید نشوید. مثلا خوابیدن در اتاق نشیمن به دلیل این که نمی توانید در اتاق خواب در جهت مناسب قرار گیرید و یا دور شدن از محل کار به دلیل این که میز کار شما در دفترتان نمی ‌تواند در جهت شانس شما باشد فکر هوشمندانه ای نیست.
شرایط شما به شکل اجتناب ناپذیری تغییر خواهد کرد و انرژی و نگرش شما بهتر خواهد شد. فنگ‌ شویی می ‌تواند به تقویت انرژی شما از طریق بهبود محیط زندگی و کار کمک کند. البته راه های دیگری از قبیل فراهم آوردن مکمل ‌های انرژی نیز موجود است، مثل پوشیدن کریستال ‌های خاص و…
نکات ارزشمندی وجود دارد که می تواند در یافتن فنگ شویی بسیار مفید باشد. در هر حال با بهترین نوع جدول فنگ شویی که جهات فنگ شویی شانس است شروع می کنیم.

فنگ شویی خوش شانسی

هنگامی که تخت خواب شما در جهت فنگ شویی نامناسبی قرار دارد باید چه کاری انجام داد:

ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که روبرویی با یک فنگ شویی به اصطلاح بد اصلا شما را به بدبختی نمی ‌رساند، البته ممکن است مفیدترین انرژی برای شما نباشد. در برخی از موارد هم یک کیفیت خنثی دارد که نه کمک می کند و نه جریان انرژی مثبت را مسدود می کند. توجه داشته باشید که همه چیز بستگی به کیفیت انرژی شخص شما دارد.

از شماره  کوآ تا مسیر خوش شانسی و جدول فنگ شویی جهات شانس

در ابتدا باید شماره‌ی کوآ خود را پیدا کنید و سپس باید با توجه به نمودار صفحه‌ بعد، بهترین را پیدا کنید که همان جهات فنگ شویی شانس شما با توجه به عدد کوآ مخصوص شما می باشد.
ما شما را تشویق می کنیم که یک رویکرد باز، انعطاف پذیر و هوشمندانه برای این روش فنگ شویی داشته باشید و برای مثال اگر درب جلویی منزل شما در جهتی است که شانس شما نیست یا اگر در محل کار در رو به روی بهترین جهت قرار ندارید، ناراحت نباشید.

فنگ شویی خوش شانسی

آیا باید فنگ شویی خوب را در جهت بدترین فنگ شویی خود اعمال کنید 

حتما لازم نیست که تمام مناطق کلیدی منزل شما عاری از فنگ شویی بد باشند و یا دارای بهترین فنگ شویی باشند تا انرژی مثبت را برای شما پدید آورد. البته باید توجه داشته باشید که همه‌ ی روش ‌های فنگ شویی برای مدت طولانی مناسب نیستند، به طوری که برخی می توانند از بقیه انرژی بهتری داشته باشند.

اطلاعات و نکاتی مربوط به جهت فنگ شویی شانس شما:

مفهوم جهات فنگ شویی شانس، برای بسیاری از علاقه مندان به فنگ شویی، گمراه کننده است و دلیل آن این است که در بسیاری از کتاب های فنگ شویی گفته می شود که مهم است که همیشه در جهات فنگ شویی خوب قرار داشته باشید و قرارگیری در مسیرهای فنگ شویی بدشانسی برای شما فاجعه آمیز است. این حرف کاملا بیهوده است.

فنگ شویی خوش شانسی

قرار دادن قورباغه پول در جهت فنگ شویی خوش شانسی

بطور سنتی ، قورباغه پول در قسمت فنگ شویی پول خانه یا جایگاه ثروت قرار داده می شود. آن را معمولا در گوشه خانه و بصورت اریب ، مقابل در ورودی قرار می دهند و به عنوان جایگاه اولیه و اساسی ثروت شناخته می شود. گوشه روبروی جایگاه اولیه ثروت، به عنوان جایگاه دوم ثروت شناخته می شود.

علاوه  بر قرار دادن قورباغه پول در موقعیت پول ، همچنین می توانید یک قورباغه پول دیگر نزدیک در جلویی قرار دهید. در این وضعیت باید آنرا جوری قرار دهید که سر آن به سمت داخل خانه باشد، نه اینکه به سمت ورودی باشد. همچنین می توانید یک قورباغه پول بطوریکه جهت آن به سمت پول و موفقیت شما باشد قرار دهید.

قورباغه پول را کجا نگذاریم؟

همیشه آنرا در یک موقعیت محترم قرار دهید، بنابراین بهتر است که آنرا روی زمین قرار ندهید و روی یک سطح بلندی مثل کابینت قرار دهید. کابینت (یا سطح دیگر) باید مقابل دیوار باشد. نباید وسط اتاق، زیر پنجره، یا راهرو یا محیط پر رفت و آمد باشد. همچین بهتر است که قورباغه پول را در اتاق خواب یا دستشویی خود قرار ندهید.

فنگ شویی خوش شانسی

نکته هایی برای جذب پول

فنگ شویی به شما یاد می دهد که چطور انرژی جذب کنید. اگر می خواهید پول بیشتری جذب کنید، انرژی فراوانی، رفاه و دوستدار پول در خانه خود ایجاد کنید،آن به شما کمک می کند که انرژی قوی تری از پول و فراوانی در زندگیتان جذب کنید. دانستن این نکته حائز اهمیت است که شما باید در کل خانه تان انرژی فنگ شویی خوب ایجاد کنید ، نه فقط در  جاهای خاصی مثل جایگاه های پول. اول با تعیین نقشه باگوآ خود و تقویت جایگاه فنگ شویی پول خود شروع کنید، سپس قورباغه پول خود را قرار دهید تا به بهترین نتیجه برسید.