بهترین گیاهان فنگ شویی کدامند؟ ما پیش از این می دانستیم که برخی از گیاهان به معنای واقعی کلمه، توانایی تمیز کردن هوا را دارند. گیاهانی که قابلیت پاکسازی هوا را دارند، می توانند هوا را از مواد شیمیایی مضر تصفیه کرده و هوا را تمییز تر کنند، اما اگر آنها بتوانند بیشتر از این که گفته شد، کار کنند چه؟ ما در این مقاله از بخش روانشناسی دکتر سلام، با یک متخصص فنگ شویی صحبت کردیم، کسی که به مشتری‌ ها کمک می کند تا عشق حقیقی را پیدا کنند، باروری را افزایش دهند و ثروت را از طریق دوره های فنگ شویی و مشاوره به دست آورند و از سایر مزایای پنهان گیاهان فنگ شویی در خانه ها نیز آگاه شوند و مهمتر از همه اینکه بدانند در کجا، این گیاهان می توانند اثرات مثبت خود را به حداکثر برسانند.

بهترین گیاهان فنگ شویی

به گفته متخصصان فنگ شویی گیاهان، انرژی چی مثبت ذاتی دارند، هوا را از مواد آلرژی زا پاک می کنند و برای ما واقعا شگفت انگیز هستند. همانند مراقبت از حیوانات، مراقبت از گیاهان و عمل کاشت و یا آبیاری آنها نیز انرژی چی ما را افزایش می دهند و باعث می شوند که ما استوارتر و پایدارتر باشیم. تعادل عناصری مانند آب، زمین و آتش در خانه های ما مهم است که امروزه و در قرن 21، عمدتا از عنصر فلزی پر شده اند.

فنگ شویی دکوراسیون منزل

اعتقاد بر این است که گیاهان مرتبط با عنصر چوب، تعادل را تنظیم می کنند. ما در طبیعت احساس راحتی می کنیم. او نیز نسبت به داشتن گیاهان زیاد در خانه هشدار می دهد: هنگام تزئین با گیاهان، توجه داشته باشید که عناصر چوبی، روند تفکر شما را نیز از بین خواهند برد. برای اینکه فکر و احساس باز و روشنی داشته باشید، در زندگی، به عناصر دیگری نیز نیاز داریم ( فلز، آب، زمین و آتش)، بنابراین با درست کردن یک جنگل، خانه خود را از بین نبرید.

جایی که شما گیاهان خود را در آن قرار می دهید، می توانند بر روی وضوح ذهنی شما تاثیر داشته باشند و نقشه باگوآی خانه خود را درک کنید ( نقشه باگوآی فنگ شویی، تفکرات خوب و مثبتی را به خانه شما وارد می کند).


بیشتر بخوانید: نکات مهم فنگ شویی برای جذب ثروت


گیاهان در برخی از مناطق خانه مانند حوزه بهداشت و خانواده، یا حوزه ثروت و شهرت قرار دارند. آنها در مناطق دیگری از خانه مانند خلاقیت، آموزش، شغل، آگاهی، یا عشق و ازدواج کمتر حضور دارند. آیا آماده هستید که نیت و هدف خود را به خانه خود بیاورید، در حالی که هوا را تمیز می کنید و مهارت‌ های انگشت سبز را تمرین می کنید؟ این گیاهان فنگ شویی، هدف نهایی و مقدس از لحاظ موفقیت و ثروت هستند.

 گیاهان فنگ شویی

گیاه لی لی صلح یکی از بهترین گیاهان فنگ شویی

بعضی از گیاهان، به طور طبیعی بسیاری از آلرژن ها و ترکیبات آلی فرار را که در محصولات تمیز کننده و در اکثر واحدهای تهویه مطبوع هوا وجود دارند را حذف می کنند. گیاهان تصفیه کننده مورد علاقه من که همچنین نگهداری زیادی هم لازم ندارند، گیاهان لی لی صلح و گیاهان مار هستند.

 گیاهان فنگ شویی

گیاه مار

علاوه بر تمیز کردن هوا، گیاهان یون های مثبتی که از الکترونیک ها خارج می شوند و ما توسط آنها  بیشتر و بیشتر احاطه شده ایم را از بین می برند. یک گیاه مار را در آستانه در قرار دهید تا در طول فصل آلرژی، هیچ گونه آلرژی به سراغ تان نیاید.

 گیاهان فنگ شویی

گیاه یشم

متخصص فنگ شویی می گوید: برای کسب ثروت فنگ شویی، من یک گیاه به نام گیاه یشم را توصیه می کنم که به هر مقدار که می خواهید، می توانید در خانه خود بگذارید. در فرهنگ چینی، اعتقاد بر این است که این گیاهان باعث جذب ثروت می شوند، زیرا برگ ‌های آن‌ها شبیه سکه هستند. سعی کنید این گیاهان را در حوزه ثروت خود قرار دهید.

بامبو مارپیچی یکی از بهترین گیاهان فنگ شویی

متخصص فنگ شویی می گوید: در یک گلدان، چند ساقه بامبو را در آب تازه قرار دهید، پنج ساقه را در حوزه موفقیت تحصیلی و خلاقیت، هفت ساقه را در منطقه سلامت و خانواده و هشت ساقه را نیز در حوزه ثروت قرار دهید (شما می توانید آنها را در هر جایی از خانه قرار دهید، اما می توانند در مرکز خانه شما نیز باشند). فراموش نکنید که آب آن را مرتبا عوض کنید.

درخت پول

متخصص فنگ شویی می گوید: برای خوش شانسی، من Pachira aquatica، که به عنوان درخت پول نیز شناخته می شود را توصیه می کنم. این گیاهان می توانند خوشبختی را به زندگی شما بیاورند، به خصوص در زمان وقوع یک نقطه عطف بزرگ در زندگی مانند شروع کردن یک کسب و کار جدید.

سرخس یکی از بهترین گیاهان فنگ شویی

من از سرخس به عنوان یک گیاه آویزان تزئینی، در هر گوشه و کنار خانه خودم استفاده می کنم. اول اینکه آنها به نظر عالی می رسند، دوم اینکه به مراقبت کمی احتیاج دارند و سوم اینکه کنج خانه، به عنوان فلش سمی، به نظر می رسند، به این معنا که وقتی با شکل زاویه داری مواجه می شوید، می توانید از تیزی جسم یا کنج خانه، احساس ناراحتی کنید. از آنها برای پنهان کردن گوشه ‌ها و کنج های خانه استفاده می کنم.

گیاه ارکیده

گل ارکیده سفید نماد باروری و خلاقیت است که در حوزه فرزندان و خلاقیت گوآ قرار داده می شود. اگر آنها صورتی باشند و دو ساقه داشته باشند، می توانید آنها را در حوزه عشق گوآ قرار دهید. اگر آنها زرد هستند، می توانید آنها را در مرکز و سلامتی قرار دهید و اگر بنفش باشند می توانید آنها را در حوزه ثروت گوآ قرار دهید.

درخت پرتقال یکی از بهترین گیاهان فنگ شویی

چه در یک پاسیوی سرپوشیده، چه بر روی یک بالکن، یا در فضای باز، درخت پرتقال می تواند وفور و فراوانی را به خانه شما بیاورد و  باید آن را در گوآی ثروت و یا سلامتی قرار دهید. اعتقاد بر این است که درختان‌ مرکبات، خیلی خوش ‌شانسی می آورند. من عادت داشتم که یک درخت گریپ ‌فروت داشته باشم. این درخت آنقدر بزرگ شد که می توانستم با میوه یک سال این درخت، کل همسایه ها را پوشش داده و میوه آنها را تامین کنم. این معنای واقعی فراوانی این است که: زمانی که می توانید، به اندازه کافی، خود و دیگران را تامین کنید.

گیاه مریم گلی

مریم‌گلی یک گیاه تصفیه کننده هوا است که به راحتی در فضای باز و در اقلیم ‌های مختلف رشد می کند و در نهایت به شما برگ ‌های کافی می دهد تا گیاه مریم‌گلی خود را شکل دهید. اگر خانه خود را با آن تمیز کنید، پاتوژن های داخلی را نابود کرده و انرژی را در خانه به صورت نور و شادی، رها خواهد کرد.

گل صدتومانی یکی از بهترین گیاهان فنگ شویی

گل صد تومانی از محبوب ترین گل ها برای جذب عشق و یکی از بهترین گیاهان فنگ شویی است. دوست داشتنی و پر از گلبرگ است و در رنگ های مختلف صورتی و قرمز وجود دارد. آنها می توانند در فضای باز کاشته شوند و پس از سه تا چهار سال پس از کاشتن، شکوفه می دهند. گل های صدتومانی در اواخر فصل بهار، شکوفه می دهند. هنگامی که این گیاه، به خوبی در جای خود کاشته شود و ثابت بماند، هر ساله شکوفه میدهد و می تواند در حدود 100 سال سرزنده باشد و زندگی کند.