oatscoverss

آرد جو یکی ازمفید ترین  و موثرترین مواد  تمیز کننده پوست شناسایی شده که  اصلا  عارضه ای ندارد، پوست را صاف و درخشان  و زیبا میکند .توصیه  می کنیم برای اینکه همیشه این ماده  ارزشمند  را  همراهتان  داشته باشید، مقداری از آن را نزد آیینه بگذارید و پوست خود را از این ماده  مفید  و موثر بی نصیب نگذارید.

آرد جو دوسر کمی سوزاننده و فوق العاده تمیز کننده است.برای استفاده از آرد جو دوسر، مقداری از آن را کف دست خود بریزید و با کمی آب آن را به صورت خمیری نرم آماده کنید.با این خمیر ، پوست را به آرامی ماساژ داده و بعد آن را بشویید.

یک پیشنهاد عالی دیگر برای استفاده از مزایای آرد جو دوسر مخلوط کردن آن با پوست پرتقال است.برای اینکار، در فصلی که پرتقال میل می کنید، پوست آن  در محل مناسبی خشک کنید.پوست پرتقال به راحتی در معرض آفتاب، کنار پنجره، روی بخاری یا اجاق کم شعله خشک می شود.این پوست ها  را می توانید در تمام طول سال نگه دارید.

برای تهیه یک ترکیب تمیز کننده عالی، مقداری از پوست پرتقال خشک شده  را در آسیاب ریخته و آن را پودر کنید.بهتر است آن را الک کنید تا خمیری یکدست و نرم ترداشته باشید.حالا این پودر را را با کمی آرد جو دوسر ترکیب کرده و طبق روش بالا از آن استفاده کنید.

پس از مدتی شاهد تغییرات شگرفی در پوست خود خواهید بود.

منبع-http://www.mahsho.com