کیت سفیدکننده HiSmile چیست؟ محصولات روشن کننده دندان و لبخند خانگی در زمره بسیاری از درمان های زیبایی ای هستند که امروزه به وسیله افراد مشهور و شبکه های اجتماعی در حال معرفی هستند. کیت سفید کننده دندان خانگی کیت سفیدکننده HiSmile، تقریبا در صدر این ابزارهای شگفت انگیز قرار دارد و ادعا می کند که همه قسمت های دندان را با ایمنی کامل، به سرعت و به طور موثر روشن می کند. در این مقاله از بخش دندانپزشکی دکتر سلام به منظور کمک به شما، مزایا و معایب کیت سفیدکننده HiSmile را بررسی می کنیم تا ببینیم که آیا استفاده از یک کیت سفید کننده دندان، صحیح است یا خیر.

بدون شک کیت سفیدکننده HiSmile شروع کننده بازاری است که تحت عنوان سفید کننده های ایمن، مناسب، تاثیرگذار و دوست دار وگان دندان، به وجود آمده است. با این حال، هنگامی که بیماران به شایعاتی که درباره افراد مشهور و هشتگ های پربازدید وجود دارد فکر می کنند، آیا باز هم این محصول را مفید می دانند؟ دندان پزشکان در مورد اثربخشی آن چه فکر می کنند؟ و آیا گزینه های سفید کننده بهتری هم وجود دارند؟

کیت سفیدکنندهHiSmile چیست؟

کیت سفیدکننده HiSmile یک کیت سفید کننده دندان خود درمان است که به صورت آنلاین فروخته می شود. این محصول به این منظور طراحی شده است که به بیماران اجازه دهد تا در خانه و به راحتی لبخند خود را درخشان کنند. براساس اطلاعات موجود در وب سایت تولید کننده، مینای دندان شما در اولین کاربرد ۱۰ دقیقه ای شروع به روشن تر شدن می کند و با ادامه روند درمان در روز دوم، با نتایج قابل توجهی رو به رو می شوید.

کیت سفیدکننده HiSmile

این فرآیند برای یک برنامه شش روزه ۱۰ دقیقه ای تنظیم شده است. هر سرنگ حاوی ژل سفید کننده، مخلوطی از سدیم بیکربنات (جوش شیرین) و سدیم کلرایت و عاری از آب اکسیژنه است. این ترکیب همچنین حاوی انار، آلوئه ورا و بابونه نیز می باشد. همه اجزا به عنوان فعال کننده های درخشان کننده طبیعی عمل می کنند.

شرکت ادعا می کند که زمانی که دندان خود را با یک کیت، درمان می کنید، لبخند شما تا هشت درجه سفیدتر می شود.

کیت سفیدکننده HiSmile چقدر هزینه دارد؟

کیت سفید کننده پایه کیت سفیدکننده HiSmile حدود ۶۰ دلار هزینه در پی دارد و ابزارها و ژل سفیدکننده، درمانی لازم را به بیماران ارائه می کند. در حالی که کیت سفیدکننده HiSmile ادعا می کند که نتایج سریع و بادوام هستند، اما آن ها توصیه می کنند که به منظور حفظ نتایج در سطح مطلوب، به طور هفتگی و منظم از ترمیم کننده این محصول استفاده کنید.

این ترمیم کننده در حدود ۲۴ دلار برای هر بسته ۳ تایی هزینه در پی دارد، اما می توانید با خرید یک اشتراک ماهانه با قیمت ۱۶ دلار در ماه، مقداری از پول خود را پس انداز کنید.

فروشگاه آنلاین کیت سفیدکننده HiSmile همچنین محصولی تحت عنوان مدادهای سفید کننده، دهانشویه نارگیلی و خمیر دندان سفید کننده را برای کمک به دوام بیشتر نتایج به فروش می رساند. شما می توانید این محصولات اضافی را به طور جداگانه یا در یک بسته به همراه کیت های سفید کننده بخرید.

کیت سفیدکننده HiSmile

کیت سفیدکننده HiSmile چگونه کار می کند؟

هنگامی که کیت را سفارش می دهید، از طریق پست به درب منزل شما می رسد. هر جعبه کیت سفیدکننده HiSmile حاوی موارد زیر است:

  • سه سرنگ حاوی ژل سفید کننده (این سه سرنگ برای شش تا نه استفاده کامل از سفید کننده، با ۲ تا ۳ استفاده به وسیله هر سرنگ کافی است.)
  • سینی پاک کننده انحصاری دهان
  • اتصال نور LED
  • مجموعه ای از دستورالعمل ها و یک راهنمای نتایج دیداری

کیت سفیدکننده HiSmile توصیه می کند که با استفاده از یک چهارم سرنگ در قسمت بالایی دهان و یک چهارم سرنگ در قسمت پایینی دهان و به طور کلی با نیم از یک سرنگ در هر بار استفاده، شروع کنید. اگر احساس می کنید که میزان ژل موجو در دهان تان زیاد است، می توانید در طی استفاده های بعدی مقدار ژل را کمی کاهش دهید.

هنگامی که ژل سفید کننده را بر روی محافظ دهان اعمال کردید، سینی را در داخل دستگاه اتصال نور LED قرار دهید. به مدت ۱۰ دقیقه، اتصال نور را در دهان خود نگاه دارید تا روند درمان کامل شود. برای کسب بهترین نتیجه، این مراحل را روزانه و برای پنج روز متوالی انجام دهید.

مزایای کیت سفیدکننده HiSmile چیست؟

از آنجایی که هیچ گونه هیدروژن پروکسیدی در فرمول کیت سفیدکننده HiSmile وجود ندارد، تولید کننده ادعا می کند که در هنگام استفاده از محصول ، هیچ گونه درد یا حساسیتی را احساس نمی کنید. به همین دلیل، این درمان می تواند راه حل مناسبی برای بیمارانی باشد که به لبخند سفیدتر نیاز دارند اما دندان هایشان به هیدروژن پروکسید حساس است.

یکی از ویژگی های کلیدی این محصول این است که دوستدار وگان ها است. این شرکت همچنین ادعا می کند که این محصول یک فرمول ایمن، راحت، آسان و طبیعی است.

تولید کننده در صورت عدم رضایت کافی، یک ضمانت ۳۰ روزه را به شما رائه می دهد؛ این همان چیزی است که به ندرت در محصولات زیبایی دیگر می یابید.

کیت سفیدکننده HiSmile

جنبه های منفی این محصول چیست؟

در حالی که اثرات در هر بیمار متفاوت است، اما به طور کلی ترکیب سدیم بیکربنات و سدیم کلرایت موجود در ژل سفیدکننده HiSmile تقریبا بی ضرر است.

به گفته دکتر مارک دانکن، دندان پزشک زیبایی مقیم جورج تاون: ” به طور کلی بیماران می توانند این کیت سفیدکننده را بی ضرر در نظر بگیرند.” مواد به کار رفته در این محصول تقریبا ایمن است، در نتیجه استفاده زیاد از آن آسیبی را به همراه ندارد.

با این حال، همیشه باید در اطراف دهان با احتیاط از چراغ های LED استفاده کنید. هر نوری که در اطراف حفره دهانی حساس شما بتابد، پتانسیل ایجاد سوختگی را دارد. با استفاده مناسب و مطابق دستورالعمل از این محصول، از نوردهی بیش از حد اجتناب کنید.

در صورتی که در حفره دهانی تان دچار بیماری یا زخم شده اید، از دندان پزشک خود در مورد استفاده از کیت سفیدکننده HiSmile سوال کنید. تحقیقات کمی در اینترنت در خصوص این محصول وجود دارد و برای نتیجه گیری در مورد اینکه پس از استفاده از این محصول با اثرات جانبی یا ناراحتی ناشی از حساسیت رو به رو می شوید یا خیر، کافی نیستند.

اگر در صورت استفاده، با التهاب دندان یا لثه مواجه شدید، با یک دندان پزشک زیبایی مشورت کنید.

آیا باید کیت سفیدکننده HiSmile را امتحان کنید؟

از آنجا که محصولات جدید و متفاوتی در بازار وجود دارند، متخصصان هنوز هم در مورد استفاده از بسیاری از کیت های سفید کننده مردد هستند.

دکتر کریگ کارلسون از گروه دندان پزشکی ۵ ستاره در سن آنتونیو، شخصا کیت سفیدکننده HiSmile را به بیمارانش توصیه نمی کند، و بر این باور است که تنها در حدود نیمی از افرادی که از کیت سفیدکننده HiSmile استفاده می کنند، نتایج قابل توجهی را مشاهده می کنند. او می گوید:”من انتظار دارم که بیش از ۵۰ درصد از افرادی که این درمان را انجام می دهند، از نتایج آن راضی باشند، بنابراین من به طور کلی آن را توصیه نمی کنم.”

در حالی که برخی از پزشکان نیز بر این باورند که محصولات سفید کننده طبیعی تنها نسخه های سفید کننده راحت هستند. ویلکاکس یکی از افرادی است که فکر می کند، محصولاتی مانند کیت سفیدکننده HiSmile مناسب هستند.” مزیت سفیدکننده های خانگی دندان این است که هرزمانی که بخواهید می توانید از آن ها استفاده کنید.

از طرف دیگر، ویلکاکس هشدار می دهد که کیت سفیدکننده HiSmile شامل موادی نیست که در پروتکل های سفید کننده حرفه ای از آن ها استفاده می شوند، و این به این معنی است که ممکن است از تاثیر آن راضی نباشید.

ویلکاکس می گوید: ” در پایان، کلیت این موضوع، به دلیل سفید نبودن دندان ها بستگی دارد. برخی از دندان ها از داخل رنگی هستند و استفاده از این محصول تنها هدر دادن پول و زمان است. برخی از دندان ها با ترمیم مجدد سازگار نیستند و استفاده از این محصولات حتی ممکن است وضعیت را بدتر هم بکند. و در مورد برخی از افراد نیز استفاده از محصولات سفید کننده منجر به درخشانندگی بیشتر دندان ها می شود.

کیت سفیدکننده HiSmile

صحبت با دندانپزشک

اگر نگران میزان تاثیر این محصول بوده و یا انتظار دیدن تفاوتی چشمگیر را در سفیدی دندان خود دارید، سلامتی دهان و بودجه خود را نیز در نظر بگیرید.

همچنین می توانید به دندان پزشک تان مراجعه کنید تا ببینید که نظر او در مورد درمان هایی مانند کیت سفیدکننده HiSmile چیست و چه گزینه های درمانی دیگری در دسترس هستند.

دانکن می گوید: ” اگر دهانتان سالم باشد، احتمالا پزشکتان گزینه های درمان خانگی یا استفاده از یک کیت سفید کننده خانگی را به شما پیشنهاد می دهد. در صورتی که زمان درمان به وسیله یک سیستم سفید کننده حرفه ای دندان را داشته باشید، احتمالا با نتایج بسیار بهتری مواجه می شوید، اما اگر نمی خواهید که پول و زمان خود را صرف درمان های حرفه ای کنید، درمان های سفیدکننده خانگی احتمالا گزینه های بدی نیستند.