چگونه میتوان سنگ کیسه صفرا را در خانه درمان کرد؟ مطالعات و تحقیقات نشان می دهد که در حدود ۲۰ درصد از جمعیت جهان در معرض خطر ابتلا به سنگ کیسه صفرا هستند. با این حال این رقم تعداد زیادی از سنگ هایی که در مجاری صفرا و کبد جمع می شوند را در نظر نمی گیرد، به این دلیل که این سنگ ها در کبد تولید می شوند و به سمت کیسه صفرا حرکت می کنند. در این مقاله از بخش طب سنتی و بیماری های دکتر سلام به بررسی درمان طبیعی سنگ کیسه صفرا می پردازیم. تا حالا یه حمله کیسه صفرا رو تجربه کردید؟ چیزی به اندازه دردناک بودن آن وجود ندارد، هست؟ خب، خدا رو شکر، من یک چیزی پیدا کردم که بسیار موثر است و باعث می شود که بتوانم کیسه صفرا را نگه دارم.

تجربه حقیقی من از سنگ کیسه صفرا

اولین حمله من وقتی بود که پسرم را باردار بودم و تازه یک پیتزا کامل روی میزم را تمام کرده بودم- راجع به یک غذای پرچربی صحبت می کنم! در واقع، این یکی از تجربیاتی بود که تا به حال داشتم. این خیلی سرگرم کننده نبود، در حقیقت، این یکی از دردناکترین تجربه های من بود.

سنگ کیسه صفرا

به عنوان یک خواننده ستون سلامت، می دانستم که یک نامزد اصلی برای جراحی کیسه صفرا هستم. با توجه به همه مطالعاتم، می دانستم که این کار ساده ای نیست. همچنین می دانستم که این کار را به هیچ وجه نمی خواهم. در حالی که من به دنبال یک جایگزین برای عمل کیسه صفرا بودم، با یک دوستی که پاکسازی کننده کیسه صفرا است آشنا شدم.

من از دستور تمیزکننده کیسه صفرا استفاده کرده ام (که زیر آن را توضیح داده ام) به طور پیوسته و با موفقیت انجام می دهم. قبل از اینکه رژیم غذایی GAPS را شروع کنم، بیش از یک بار در سال از پاک کننده ها استفاده کردم. چیزی که باعث تعجب من شد این بود که پس از اینکه رژیم GAPS را شروع کردم، حمله سنگ کیسه صفرا شدت گرفت.

این کار ۸ تا ۱۰ ماه طول کشید. من در طول این مدت کیسه صفرا را پاکسازی کردم. دقیقا نمی دانم چرا، اما به نظر می رسید که رژیم GAPS مسائلی که با کیسه صفرا داشتم را تشدید کرده بود، زمانی که اولین بار این کار را شروع کردم، این کاری که باید می کرد نبود! با این حال، من تسلیم نشدم و با رژیم غذایی و روش پاک کنندگی ثابت قدم ماندم.

من هم خوشحالم که این کار را کردم! در حال حاضر، با قدرت درمان GAPS، من آسودگی زیادی به دست آورده ام و انجام چنین کاری برای صفرا غیر ضروری است.

سنگ کیسه صفرا

کمی در مورد جراحی کیسه صفرا بدانیم

حالا قبل از اینکه در مورد روش پاکسازی کیسه صفرا توضیح دهم  بگذارید کمی درباره جراحی کیسه صفرا صحبت کنیم. آیا می دانستید که هر سال نزدیک به ۱ میلیون کیسه صفرای خود را خارج می کنند؟ بله، این یک واقعیت است! روش از بین بردن کیسه صفرا Cholecystectomy نامیده می شود. از ۱ میلیون cholecystectomies که هر ساله اجرا می شوند، تخمین زده می شود که تنها چند هزار نفر باید کیسه صفرای خود را خارج کنند.

متاسفانه، بیش از ۵۰ درصد از بیماران پس از برداشتن کیسه صفرا، درد را تجربه می کنند. به جای درمان علائم، به نظر من مراقبت بیشتری باید برای گوش دادن به علائم هشدار داده شود و متوجه شوید که چرا کیسه صفرا به همان اندازه که باید عمل نمی شود و چرا این مشکل وجود دارد. من متوجه شده ام که راه زیادی برای تسکین ازدحام سنگ در کیسه صفرا، استفاده از کیسه صفرا و یا پاک سازی آن وجود دارد.

با این که من یک متخصص پزشکی نیستم و هیچ صلاحیت لازمی برای ارائه مشاوره پزشکی ندارم، می خواهم چیزی را که به طور موثر درد و دیگر علائم سنگ کیسه صفرا را تسکین داده است به اشتراک بگذارم. دستورالعمل زیر چیزی است که من از آن به بعد برای اولین حمله سنگ کیسه صفرا در سال ۲۰۱۱ استفاده کردم.

هر وقت درد را در سمت راست خود احساس می کنم، درست زیر دنده هایم، از این پاک کننده استفاده می کنم. هنگامی که این نوع درد را دارید، فورا آن را تشخیص می دهید. من معمولا درد شدیدی را تجربه نمی کنم – چون قبل از اینکه خیلی بد شود، از تمیزکننده استفاده می کنم – چند بار تمیزکننده را به تاخیر انداختم و استفراغ، حالت تهوع و درد شدید داشتم. این ها همگی با پاک سازی کیسه صفرا و صفرا تسکین می یابند.

سنگ کیسه صفرا

طرز تهیه پاک کننده سنگ کیسه صفرا

در اینجا دستورالعمل های قدم به مرحله برای کمک به شما در ایجاد بهترین استفاده از پاک کننده و رهایی از درد و دیگر نشانه های آن آورده شده است.

اول، نوشیدن مقداری عصاره سیب هر روز به مدت ۵ روز است. این کار را با رژیم غذایی منظم خود انجام دهید.

آب سیب حاوی لیمونویید است که در نرم کردن سنگ کیسه صفرا و تسکین درد به شدت موثر است.

تجربه می کنید.

از روز ششم:

هیچ چیزی بعد از ساعت ۶ بعد از ظهر نخورید.

در ساعت ۶ بعد از ظهر یک قاشق غذاخوری نمک اپسوم را با یک لیوان آب بردارید. آن را خوب به هم بزنید. من از مزه آن نفرت دارم، بنابراین فقط نفس عمیق بکشید و به سرعت آن را قورت بدهید!

در ساعت ۸ بعد از ظهر، این گام ذکر شده در بالا را تکرار کنید.

در ساعت ۱۰ شب، 120 گرم روغن زیتون و 120 گرم عصاره لیمو را مخلوط کرده و بنوشید.

به رختخواب بروید و صبح، همه سنگ های کیسه صفرای شما دفع خواهد شد.

در تجربه من، سنگ های کیسه صفراهای روشنی در اندازه های مختلف در دستشویی پیدا کردم. با نمک اپسوم یک ملین موثر را به دست می آورید که به حذف سنگ کیسه صفرا از مجرای روده کمک می کند. اگر، مانند من، شما تجربه کرده اید، و هنوز هم رنج مشقت باری دارید، زیرا دارای سنگ کیسه صفرا هستید، و شما باید قطعا به این کیسه صفرا کمک کنید تا آن را از بین ببرد.

در حالی که بسیاری از درمان های خانگی دیگر نیز وجود دارند که این کار را انجام می دهند، این روشی است که قطعا معجزه می کند. این روش به من کمک کرد، و من ۱۰۰ درصد مطمئن هستم که برای شما هم همین کار را خواهد کرد. پس از شر درد وحشتناک خلاص شوید و این سنگ کیسه صفرای کثیف را با این تمیزکننده طبیعی از بین ببرید.